Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Στην εγκυμοσυνη που ειχα και τελικα εχασα το μωρο στις 30 εβδομαδες μου ειπε η γενετιστρια οτι δεν αιματωνοταν καλα το μωρο γιατι επαθα καποιου ειδους θρομβωση σε καποιο αγγειο. ενω εκανα αντιπηκτικες απο την αρχη, μετα πηγα σε αιματολογο και μου ειπε να τις σταματησω και τισ σταματησα κάπου στον 3ο μηνα και μετα ξαναπήγα γιατι εκανα την εξεταση d dimmers και βγηκε οριακη και τις ξεκινησα ξανα νομιζω 5ο μηνα. στην ερωτηση αν θα το ειχα γλιτωσει κανοντας αντιπηκτικες, μου απαντησε πως οχι, 

       

      με αγχώσες! λες γι αυτό να μ είπε ο γιατρός να περπατάω λίγο; να είδε τπτ;  κάνω αντιπηκτικές και πίνω σάλοσπιρ

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ θα το κλείσουμε το καφέ ακόμη δεν το ανοίξαμε;;;;;; :lol::lol::lol:

Εγώ χθες αποκοιμήθηκα με την κορούλα μου γι'αυτό δεν μπήκα!!!!!!!!!

Που είστε όλες οεο;;;;;;;;;;; :confused::confused::confused::confused::confused:

Φιλεναδούλα μπορείς να έρθεις σήμερα... άφησε για λίγο τα παιδιά με τον μπαμπά τους!!!!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Να'μαι κι εγώωω......

Πριν λίγο γύρισα, ήμουν έξω σε μια Δημόσια Υπηρεσία...φαντάζεσαι πόσο ωραία αισθάνομαι τώρα....:confused:

Μόλις φάγαμε και θα πάμε λίγο "Θεού θέλοντος" να την πέσουμε και οι τρεις.

.....Λες?? θα τα καταφέρουμε να πιούμε αυτόν τον πολυπόθητο καφέ??:shock:

Με μια μικρή επιφύλαξη γιατί μάλλον το απόγευμα θα πάμε τον Ηλία στο γιατρό, είμαι μέσα!!!:tongue:

Και οι άλλες δύο τσούπρες, πήγαν για ύπνο χθες νωρίς...Μόνη μου ήμουνα....:-(

Link to comment
Share on other sites

Καλέ θα το κλείσουμε το καφέ ακόμη δεν το ανοίξαμε;;;;;; :lol::lol::lol:

Έλα ντε....πές τα στην κοπελιά που είχε την ιδέα!!!:-P:-P:-P

Επεξεργάστηκαν by mom
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καφέ δεν ήπιαμε, αλλά την βόλτα μας την κάναμε.......στο super!:tongue::tongue::tongue:

Τα μπεμπάκια πάντως το ευχαριστήθηκαν. Λες και πήγαν στο λούνα παρκ!:lol::lol:

Μ'αρέσει που πήγαμε για 1 γάλα και μωρομάντηλα εγώ και λίγα απαραίτητα εσύ και καταλήξαμε με λογ/σμούς 25 και 50 ευρώ αντίστοιχα!!:confused:

Πήρες το mail? Έκανες το σουφλέ? Εγώ ξεπαγώνω το βιτάμ για να κάνω το κέικ...

Πάω να κάνω ένα τσιγάρο και να πάρω τηλέφωνο την άσωτη!!!:P

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

Η αλήθεια είναι ότι τα μικρά τρελάθηκαν!!!!!!

Αφού μας τα είπαν και δίδυμα......:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Το κέικ μπήκε στο φούρνο.....

Σειρά έχει το σουφλέ σοκολάτας.....

Και λέω να κάνω και μια πιτούλα αργότερα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε....πές τα στην κοπελιά που είχε την ιδέα!!!:-P:-P:-P

ΝΤΑΝ ΝΤΑΝ ΝΤΑΝ...καμπανες ακουω...

εδω ασωτη καλει γη.....:lol::lol:

χθες ημουνα πολυ κομματια..καταρχην με εξαντλησε η πεθερουλα μου που πηγαμε οπως σας ειπα...μονο που την εβλεπα με κουραζει οποτε εξου και η απειρη κουραση...το βραδυ με πονουσε αφανταστα η μεση οποτε πασαλειφθηκα με την ομορφη και απλη καουντερπειν:cool: και σημερα το πρωι επειδη πονουσε παλι μου πηρα τον γιατρο μου μου πε οτι απαγορευεται...(ελα ρε γιατι το λες αυτο???)και να βαλω λεει τον Φιλιππο να με τριψει με απλο παιδικο λαδακι...(και μετα να με καψει...:lol::lol:)

καλα δεν παιζει αυτο..με χρωσταει πολλα τριψιματα και τα κοψαμε..γιατι μονιμως εγω ετριβα...

ρωτησα τωρα το απογευμα τον γιατρο μου αν μπορω να παρω ενα προιον που διαφημιζει η tv για τις καουρες αντι κολας που πινω (εισαι αμαρτωλη δεν σε θελω πια...ωπααααααα )και μου ειπε να πινω σοδες..και τον λεω δεν μου αρεσει η σοδα ε βαλε λιγη ζαχαρη μεσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο ενας εφυγε...ηρθα στο πισι ηρθα κλασικα διπλα μου τον κοιταζω βλεπω ωρα χμμμ λεω νωρις λες να ειναι..???τον πιανω το χερακι τον λεω ελα παμε βολτα...χαμογελαει αυτος ετοιμος να ριξει πιπιλα..τον λεω ναι ναι νανι...παμε μεσα τον βαζω στην κουνια αναβω μουσικο ΣΩΤΗΡΙΟ γουινι (εμοτικον με μαμα που χοροπηδαει απο την χαρα της)και κλεινω την πορτα..κανω ενα βημα δνε ακουω τιποτα δευτερο προχωραω ...ενταξει καλα το πηρε...

τωρα εμεινε ο ds παρακαλω...που βεβαια σε λιγο θα ρθει και η σειρα μου να παιξω..χαχαχα...

παω να κανω την σπανακοπιτα και αν εχω κουραγιο και μπορεσω να συρθω μεχρι το γραφειο θα σας γραψω....αλλιως παλι θα σας γραψω..!!!!!!!!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αυτη μεχρι να γυρισει ο αντρας της στην κουζινα θα την βγαλει..αυριο θα εχει κετερινγκ σπιτικο...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να το γλυκάνω το παιδί..... Τελικά είναι ωραία να είσαι μόνη στο σπίτι!!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αν κοιμηθεί και το μικράκι νωρίς!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η αληθεια ειναι και μενα με αρεσει να ειμαι σπιτι μονη μου...οχι παντα και συνεχεια βεβαιως βεβαιως αλλα μια απλα εχεις η αληθεια ειναι...καταρχην βλεπω mega και μονο αυτο τα λεει ολα...:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι και μενα με αρεσει να ειμαι σπιτι μονη μου...οχι παντα και συνεχεια βεβαιως βεβαιως αλλα μια απλα εχεις η αληθεια ειναι...καταρχην βλεπω mega και μονο αυτο τα λεει ολα...:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά δεν είπαμε συνέχεια αλλά καλά είναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το κέικ μπήκε στο φούρνο.....

Σειρά έχει το σουφλέ σοκολάτας.....

Και λέω να κάνω και μια πιτούλα αργότερα!!!!!

Τι θα γίνει καλέ? Πήραν φωτιά τα μίξερ και τα κατσαρολικά!!! Καμιά τουρτίτσα δεν θα κάνεις? Κανένα μουσακά? Αααα, τεμπελιάζεις και δεν μ'αρέσει...:P:p:p

καλα δεν παιζει αυτο..με χρωσταει πολλα τριψιματα και τα κοψαμε..γιατι μονιμως εγω ετριβα...

ρωτησα τωρα το απογευμα τον γιατρο μου αν μπορω να παρω ενα προιον που διαφημιζει η tv για τις καουρες αντι κολας που πινω (εισαι αμαρτωλη δεν σε θελω πια...ωπααααααα )και μου ειπε να πινω σοδες..και τον λεω δεν μου αρεσει η σοδα ε βαλε λιγη ζαχαρη μεσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παω να κανω την σπανακοπιτα και αν εχω κουραγιο και μπορεσω να συρθω μεχρι το γραφειο θα σας γραψω....αλλιως παλι θα σας γραψω..!!!!!!!!!!:lol::lol:

Ο άντρας μου προχθές, μου έλεγε ότι έχω να του κάνω μασάζ απο τότε που κάναμε παιδί.......το πρώτο παιδί....:lol::lol: Φυσικά υπερβάλλει, αλλά κι εγώ του θύμισα, ότι πριν κάνω παιδί, έβαφα και τα νύχια μου ΚΑΘΕ μέρα ανάλογα με τα ρούχα και την διάθεση μου, επίσης έκανα αποτρίχωση ανελλειπώς και παντού, έκανα μπάνιο (και μαλλιά) καθημερινά, μακιγιαριζόμουνα κλπ.... Παλιάαααα.......

Αυτός μου κάνει....γιατί μετά το μασάζ έχει υπόψη του να μου κάνει και κάτι άλλο.....:oops:

Σόδα με ζάχαρη? Μπλιάξ!! Καλά ο γιατρός σου, άπαιχτος..... χαχα!!!

Έβαλα κι εγώ το κέικ στο φούρνο...σε λίγο θα είναι έτοιμο. Το έκανα "μυρμηγκάτο" και θα ρίξω απο πάνω και γλάσο σοκολάτας!!! Σλουρπ!!!

Επεξεργάστηκαν by mom
Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά, εννοείται, ότι όταν λείπει ο σύζυξ το απολαμβάνω ιδιαιτέρως...:tongue:

Κάνω τις δουλειές μου, είμαι πιο χαλαρή - ας μην ξεχνάμε ότι έχω έναν λιγότερο να φροντίζω, να βάζω να φάει, να του φέρνω νερά, να του καθαρίζω φρούτα :evil:- παίρνω το τηλεχειριστήριο στα χέρια μου και ξαπλώνω στον καναπέ που συνήθως μου παίρνει και βλέπω ΟΤΙ θέλω ΕΓΩ!!!! Αφήστε που αν δεν θέλω να ακούσω μουσική.....απλά δεν ακούω.....Και φυσικά .....μιλάω με τις φίλες μου στο τηλέφωνο, χωρίς τύψεις....:mrgreen:

Αυτά όλα φυσικά, όταν λείπει για λίγο, οπότε και δεν προλαβαίνει να μου λείψει χαχα!!! (δεν έχει φύγει και ποτέ για μέρες...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...