Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Recommended Posts

ψαχνω τσαντες καλοκαιρινες μοντερνες σε φακελο, χιαστι, του ωμου. ειδικα για βραδυνη εξοδο. οχι λουστρινες οχι με στρας, τα θεωρω ξεπερασμενα. προτιμω μεγαλους φακελους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα έχω αυτή αν σας ενδιαφέρει στείλτε μου πμ. Είναι όλο δέρμα χειροποίητη, βγαίνει το λουράκι και μπορεί να κρατηθεί και σαν φάκελος στα 18Ε με τα έξοδα αποστολής, είναι σαν καινούργια.

IMG_20160622_155314_zpsjggbb2nd.jpg

IMG_20160622_155234_zpsnpjadmca.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=33761

Δες το πρώτο τσαντάκι. Αν σου αρέσει, θα το έχεις με μια μικρή καθυστέρηση γιατί είμαι στο εξοχικό και το τσαντάκι είναι στο κυρίως σπίτι


Si vis amari, ama!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...