Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ


Recommended Posts

Είμαι 44 ετών με ένα 14χρονο παιδί και εννέα μήνες άνεργη. Αν κάποιος προσφέρει εργασία ή γνωρίζει άλλους που έχουν αυτή την δυνατότητα, αναφέρω με λίγα λόγια την προυπηρεσία μου και το e-mail μου για τυχόν επικοινωνία.

Θα ήθελα να πω ότι μένω Ραφήνα και θα με εξυπηρετούσε κάτι στην ανατολική αττική ώστε να κερδίζω χρόνο και να αποφύγω τα έξοδα μετακίνησης (εκεί που έφτασε η βενζίνη).

10 χρόνια γραμματέας σε ιατρείο

4 χρόνια σε τουριστικό γραφείο

3 χρόνια παραγγελιολήπτρια σε φαρμακαποθήκη

7 μήνες υπάλληλος φαρμακείου

4 μήνες πωλήτρια σε αλυσίδα παιδικών ενδυμάτων

Επίσης θα μπορούσα να φροντίζω παιδάκια, κυρίως πρωινές ώρες και ίσως κάποια απογεύματα μετά απο συννενόηση (για να έχω χρόνο να φροντίζω και το δικό μου παιδί).

Το e-mail μου είναι : [email protected]

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποιοδήποτε ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 4 months later...

Η αγγελία ισχύει ακόμη............!!!!

Να προσθέσω πως όσον αφορά την φύλαξη παιδιών, φροντίζω δύο αδελφάκια και υπάρχουν συστάσεις αν κάποια μανούλα ενδιαφέρεται.....

Ευχαριστώ και............περιμένω :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γειά σας....... :P

Επαναφέρω την αγγελία μου, λέγοντας ότι ενδιαφέρομαι για φύλαξη-φροντίδα βρέφους ή παιδιού καθημερινές απο τις 08.30 π.μ. και μετά.

Οι περιοχές που μπορώ να εξυπηρετήσω είναι : Ραφήνα, Αρτέμιδα, Πικέρμι, Παλλήνη, Ν. Μάκρη και Γέρακα....

Διαθέτω αυτοκίνητο για τυχόν παραλαβή του παιδιού απο παιδικό σταθμο...

Ευχαριστώ για οποιοδήποτε ενδιαφέρον.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Καλημέρα..... η αγγελία ισχύει με την εξής διαφορά, οσον αφορά την φύλαξη....

Από αρχές Ιούνη θα είμαι διαθέσιμη κάθε δεύτερη βδομάδα, καθώς αναλαμβάνω εναν μπεμπάκο 8 μηνών, αλλά μόνο για 2 εβδομάδες τον μήνα....

Αν κάποια μαμά ενδιαφέρεται, θα χαρώ πολύ να επικοινωνήσουμε....

εννοείται βέβαια και για οποιαδήποτε άλλη προσφορά εργασίας που θα μπορούσα να ανταποκριθώ.... μπορείτε να δείτε ενα μινι βιογραφικό που είχα ανεβάσει στο θέμα μου....

ευχαριστώ πολύ.....

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...