Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Απλά το καλοκαίρι πιστεύω δεν είναι τόσο καλή περίοδος με ζεστη κλπ άντε να δούμε

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts

Το βρίσκω απολύτως λογικό! όλα για τα καμάρια μας δεν τα κάνουμε;;; Μακάρι να είχαμε να τους δώσουμε περισσότερα....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις

κι ένα περίεργο πράγμα. όταν ψωνίζω για την Χρύσπα χαίρομαι περισσότερο απ' όταν ψωνίζω για μένα!

το παθαίνετε κι εσείς;

ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ! ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΘΕΝΟΥΜΕ !! !!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!μεγιές σεβούλα!!!!!!!!!!όντως για τα μικρά μας χαιρόμαστε πιο πολύ!!!

jenia τα παπούτσια και η τσάντα τέλεια!!!

απορία...πως λέγεται αυτό το παντελόνι που είναι πλατύ επάνω και στενό κάτω?ιππασίας???

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!μεγιές σεβούλα!!!!!!!!!!όντως για τα μικρά μας χαιρόμαστε πιο πολύ!!!

jenia τα παπούτσια και η τσάντα τέλεια!!!

απορία...πως λέγεται αυτό το παντελόνι που είναι πλατύ επάνω και στενό κάτω?ιππασίας???

ναι καλο μου ιππασιας αν λες αυτο !!

324177841_0001_PG_1.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ναι αυτό,με μποτάκι με τακούνι το σκέφτομαι!!!αφού πρώτα χάσω κιλά!!

τέλειο θα είναι!!

καλο μου να σου πω αυτα τα παντελονια ειναι πολυ καλα για κυριες με παραπανισια κιλα γιατι κυριος οι γεματουλες κυριες δεν εχουν πολυ χοντρο ποδι οσο ποπο νομιζω οτι θα σε παει καλεεε!! τοσα κιλα εισαι αν επιτρέπεται !!;)

Link to comment
Share on other sites

κάποτε φόραγα πανελόνια σμολ εφαρμοστά κ στένευα και τη μέση πίσω.

τώρα, λέω πάλι καλά που φοράω 40άρι!

κι εγώ το ίδιο έλεγα,και πλέον δεν φοράω καν 40άρι!!:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

λες ε? δεν έχω δοκιμάσει τέτοιο παντελόνι,τα κιλά μου τα έχω,σε γοφούς,κοιλιά και πόδια,μόλις κατέβηκα κάτω από τα 90!!!!

εγω λεω να πας να κανεις μια δοκιμη καλη μου δεν εχεις να χασεις κατι νομιζω οτι θα σου που κρύβει πολλα αυτο το συγκεκριμένο παντελόνι :-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λες να με δείχνει μινιόν???????θα πάω να δοκιμάσω,ελπίζω να βρω στο νούμερο μου!!

να πας και μετα θα πεις !! δες βρε κουτο πρωτα και αμα ειναι οκ γιατι να μην το παρεις !! !!!!;);)

Link to comment
Share on other sites

ωραία,τώρα πρέπει να βρω και λεφτά!!!!!!!!χμμμμ

ααααααααααααααα!!!!! σε αυτο εχω και εγω ενα θεμα χαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχα!!

δεν εχω λεπτα καρδια μου !!!! χαχαχαχαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

δεν δουλεύω κιόλας...και δεν περισσεύουν...

αχχχ πως καταντήσαμε!!!

περιμένω να πουλήσω τίποτα στο eshop μου για να αγοράσω κάτι της μικρής ή για μένα και τον άντρα μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...