Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/4/2024 at 11:09 ΜΜ, Wish_soon είπε:

      Καλησπέρα σας, τη 3η μέρα καθυστέρησης έκανα χοριακη και ήταν 14 μονάδες . Ήθελα να ρωτήσω έχει καμία παρόμοια εμπειρία και αν έχει εξελιχθεί καλά η εγκυμοσύνη της ; 

      Καλησπέρα, εγώ με δυο μέρες καθυστέρηση ειχα χοριακη 12. Τώρα ειμαι σχεδόν 8 εβδομάδων. Πήγα πριν λίγες μέρες στο γιατρό και είδαμε το μωρό!

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

Αφού η προσπάθεια έχει γίνει και από μόνη της τι άλλο να περιμένουμε???

Δίκαιο έχεις!Η αλήθεια είναι οτι και εγω καθυστερησα να φτασω στην συλληψη και πιστεψα οτι θα τα καταφερω ξανα...αλλα δεν....Εκεινο το μωρακι παλινδρομησε και τωρα ακομη στον αγωνα....Αλλα ειπαμε επιμονη και ολα θα γινουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν έχεις μωράκι έτσι??

και αν επιτρέπεται γιατί παλινδρόμησε ??


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

εξετάσεις που θεωρούνται σχετικές με παλίνδρομη έχεις κάνει??


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο ειπα!Με τους υπολογιστές δεν το εχώ!!!!Εγραφα οτι πριν απο 5,5 χρονια ειχα μια φυσιολογική συλληψη που παλλινδρομησε και πιστεψα οτι θα μεινω ξανα.Ετσι εχασα πολύτιμο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει περιμένω να γράψεις!!! ;););)


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω γιατι δεν καναμε ιστολογικη.Παντως δεν ειχαμε ακουσει καρδουλα και ετσι διακοπηκε η εγκυμοσυνη.Τωρα κανω αντιπηκτικες ενεσεις και παιρνω και κορτιζονη για τα ΝΚ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από ότι κατάλαβα θέλει πολύ ψάξιμο, οι ειδικοί λένε μπορεί να συμβεί, δεν είναι και σίγουρο και όταν μετά συμβεί κάτι κακό μαζεύουμε τα κομμάτια μας


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς εννοώ !!!

Εγώ αν είχα μείνει έγκυος στο παρελθόν δεν θα τα κατάφερνα, στο λέω γιατί τυχαία πήγα και έκανα μόνη μου εξετάσεις για θρομβοφιλία και βγήκα θετική σε δυο παράγοντες!!!

Θα έπρεπε δηλ να έκανα και γω ενέσεις ηπαρίνης για να το κρατήσω


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Παντως μην επηρεαζεσαι-καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη.Ειναι πολλες οι περιπτωσεις που πετυχαινουν ακομη και με την πρωτη φορα.Γιατι να μην εισαι μια απο αυτες?Με τετοια ψυγολογια να πας για να βοηθησεις οσο γινεται περισσοτερο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ώρες ώρες λέω ευτυχώς γιατί έχω ακούσει περιπτώσεις που δεν είχαν καλή έκβαση και σε πιο προχωρημένο μήνα

και είναι σίγουρα πολύ οδυνηρό


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


όχι βέβαια ότι το δικό σου ήταν εύκολο (αυτό που έγινε πριν 5,5 χρόνια) το θεωρώ εξίσου οδυνηρό αλλά ίσως το άλλο όταν βλέπεις ποδαράκια χεράκια είναι νομίζω κάπως πιο ......


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να πάω με καλή ψυχολογία, δεν ξέρω προσπαθώ

Προσπαθώ να ξεκουράζομαι, να κάνω ότι μ ευχαριστεί, να μην αγχώνομαι και άμα άγχωθώ το ρίχνω στον ύπνο χαχαχαχαχα :tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

όχι βέβαια ότι το δικό σου είναι εύκολο (αυτό που έγινε πριν 5,5 χρόνια) το θεωρώ εξίσου οδυνηρό αλλά ίσως το άλλο όταν βλέπεις ποδαράκια χεράκια είναι νομίζω κάπως πιο ......

Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να φανταστω ή δεν αφηνω τον εαυτο μου να σκεφτει ποσο ωραιο θα ειναι να βλεπεις το μωρο σου να μεγαλωνει μεσα σου και να ακους την καρδουλα του.Θα ηθελα παντως να το ζησω.Παντως ακομη και τωρα αυτο που παρακαλω στις προσευχες μου ειναι ενα γερο μωρο που να το παρω στην αγκαλια μου-μια εγκυμοσυνη με αισιο τελος.Διαφορετικα καλυτερα μια αρνητικη χοριακη οσο και αν ποναει...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα

Αυτό έγραφα και πριν, μπορεί η χαρά μιας θετικής χοριακής, ο πρώτος υπέρηχος, η αναμονή, αλλά, άμα είναι να πάει κάτι στραβό ........

ανατριαχιάζωωωωω και μόνο


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι, να αξιωθούμε, Μακάρι ........

Ευλογία θα ναι Αχχχχχ


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...