Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, σε ευχαριστώ πολύ, αύριο πάλι υπέρηχο και βλέποντας και κάνοντας!!! Μάλλον το απόγευμα η δεύτερη!! ουφ έχω ένα άγχος δεν λέγεται. Στείλτε θετική ενέργεια, στείλτε θετική ενέργεια!!!!! ΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

Αχ, ανατριχιάζω, με πιάνει ρίγος (καλό), μόνο και μόνο που το διάβασα !!!!!

Μακάρι να ανοίξουν οι ουρανοί και να ακουστούν όλα τα μακάρι, όλες οι προσευχές μας.....και να σταματήσουν τα τόσα δάκρυα ευαισθησίας με το παραμικρό, με την εικόνα ενός μωρού.......

Βέβαια, μετά θα αρχίσουμε άλλλλλλλα δάκρυα χαράς, για τον πρώτο υπέρηχο, το πρώτο τικ τακ για καρδούλα αχχχχχ....(ξέρεις πιο πολλά εδώ από μένα....)

Στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια, όλα μου τα ΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ και όλη την μπεμπεδόσκονη που μπορεί να έχω (έχωωωω) από την επιθυμία μου για ένα Γερό και Τυχερό Μωράκι !!!!!!!!

Με το καλό αύριο η δεύτερη και μετά.......αχ μετά........... ξεκούραση....... ξάπλες................ και Φέτααααα.......!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ και για το καλωσόρισμα και για τις ευχές σου. Αν και δεν πιστεύω ότι παίζει πολύ μεγάλο ρόλο η ηλικία.

Σίγουρα τον πρώτο και βασικό ρόλο τον παίζει το θέλημα του Θεού αλλά από κει και πέρα υπάρχουν γυναίκες που είναι πάνω από 40 και αν δεν υπάρχει απολύτως κανένα πρόβλημα στο ζευγάρι μπορούν και πιάνουν αμέσως.

Αν διαβάσεις λίγο παρακάτω, συγκεκριμένα χθες, παρέθεσα μια παρόμοια περίπτωση από μια γνωστή μου που έπιασε αμέσως δύο παιδάκια.

Ναι τα διάβασα και είναι πραγματικά πολύ ενθαρρυντικά, τονωτικά θα έλεγα χρειάζονται τέτοια παραδείγματα για μας τις 40++ (για όλους βέβαια,καταλαβαίνεις πως το λέω.....)

Εμείς βρήκαμε κάποια θεματάκια (και εγώ και ο σύζυγος). Μακάρι να ρυθμίστηκαν και να ευθύνονταν αυτά και να μην τρέχουμε πάλι στους γιατρούς. Όσο απλά κι αν είναι αυτά τα θεματάκια είναι ψυχοφθόρο να τρέχεις στους γιατρούς. Εμείς τον πρώτο χρόνο ήμασταν κουκουρούκου και το δεύτερο χρόνο που αρχίσαμε να ψαχνόμαστε από τότε δε σταματήσαμε.

Πιστεύω ότι όλοι αν παντρευόντουσαν μικρές, σε αύγκριση με 40++, θα ήταν λίγο μες την τρελή χαρά !!!! Αισθάνεσαι όλο τον κόσμο δικό σου, δεν έχεις έννοιες δεν βάζεις κακές σκέψεις ......., μέχρι να αρχίσεις να ψάχνεις γιατί ''εγώ'' δεν κάνω παιδάκι ''τώρα'' μήπως κάτι συμβαίνει?????

Δε σου κρύβω ότι πέρασε χρονικό διάστημα που ήμουνα πάρα πολύ χάλια ψυχολογικά , στα όρια κατάθλιψης, αλλά η Παναγίτσα ευτυχώς με βοήθησε και σηκώθηκα. Και τώρα φτου κι από την αρχή! Δεν είμαι ιδιαίτερα αισιόδοξη. Είμαι αρκετά συγκρατημένη. Και σε αυτή τη φάση της ζωής μου μετά από ένα χρόνο ταλαιπωρίας δε μπορώ να σκεφτώ το ενδεχόμενο εξωσωματικής. Δεν το αποκλείω αν δεν τα καταφέρω απλώς αυτή τη χρονική περίοδο με τρομάζει.

Δεν χρειάζεται κατάθλιψη, κάνε ότι μπορείς ευχάριστο, οτιδήποτε..... Πάρε δύναμη και συγκεντρώσου στο στόχο!!!!! Θα πετύχουμε δυνατά !!!!!! Για εξωσωμ. δεν ξέρω για σένα, ακόμα δηλαδή, προσπάθησε το αλλιώς, έχεις χρόνο !!! Αν οι ορμονικές σου εξετάσεις είναι οκ (ξέρεις ποιες εννοώ) προσπαθήστε μόνοι σας, ή με σπερματεγχ. Προσωπική άποψη, δεν είμαι και ειδικός, ελπίζω να μην παρεξηγηθώ!

Εσείς πόσο καιρό προσπαθείτε? Έχετε παιδάκι?

Παιδάκι όχι δεν υπάρχει !!!! Ακόμαααα!!!! Αλλλλά έρχεται στην στροφή είναι μέχρι τα Χριστούγεννα θα έρθειιιιιιιι !!!!!!

Εγώ είμαι φρέσκια στο ψάξιμο δύο χρόνια, κάναμε εξετάσεις, ξανά εξετάσεις, και έτσι είπα εξωσωματ για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα !!!!!

Αυτά Ιοάννα μου, Εύχομαι Καλό βράδυ και να ονειρευτείς το θαυματάκι σου να πάρεις δύναμη και ξεκινήσεις το ταξιδάκι σου για τον στόχο!!!! Ααααα κοίτα να απολαύσεις την διαδρομή !!!! Δεν αργεί και αυτό στο δρόμο είναι !!!!

Έρχεταιιιιιιιι !!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε υπέρ ευχαριστώ για τις ευχές

Να φύγετε κυρία κύστη, να πάτε αλλού (που λέει και η διαφήμιση) !!!!

Κάνω και εγώ κυστικά ωοθυλάκια, τα έχω πετύχει σε υπερήχους. Φεύγουν μόνα τους σε εμένα τουλάχιστον!!

Μακάρι να φύγει, μακάρι......... αχχχχχ ......ωραία το λες ''να πάτε αλλού''

Καλά το κάνεις και προχωράς με την εξωσωματική, εύχομαι να είναι και η τυχερή και να αποδώσει καρπούς!!!

Αχ σ' ευχαριστώ πολύυυυυυυ !!! το θέλω και γω τόσο πολύ..... δεν έχω λόγια......

Vissi μου, φύσα μπεμπεδόσκονηηηηηη πάμεεε φφφφφςςςςςςςς Θετική ενέργεια

Το 2013 να είναι η Χρόνια μας !!! και όλων των κοριτσιών που προσπαθούν !!!!

Καλό βράδυ, μάλλον καλημέρα τώρα πια :tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα κορίτσια!Vissi καλή επιτυχία!Αλήθεια είναι εύκολη διαδικασία η σπερματέγχυσή?Είναι το μόνο που δεν έχω κάνει!χαχα!Οπως και να'χει εύχομαι να είναι πετυχήμενη και να σου φέρει το ποθητό αποτελεσμα!Εγώ καλα είμαι.Τόσο καλά που μαλλον δεν πέτυχε.Κάτι δεν θα ενοιωθα βρε κορίτσια?Ενα πρήξιμο στο στήθος,εναν πονο στην κοιλία,τίποτα?Οπως και να'χει υπομονη και θα δείξει!

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα κορίτσια!Vissi καλή επιτυχία!Αλήθεια είναι εύκολη διαδικασία η σπερματέγχυσή?Είναι το μόνο που δεν έχω κάνει!χαχα!Οπως και να'χει εύχομαι να είναι πετυχήμενη και να σου φέρει το ποθητό αποτελεσμα!Εγώ καλα είμαι.Τόσο καλά που μαλλον δεν πέτυχε.Κάτι δεν θα ενοιωθα βρε κορίτσια?Ενα πρήξιμο στο στήθος,εναν πονο στην κοιλία,τίποτα?Οπως και να'χει υπομονη και θα δείξει!

Καλημέρα deppy!!!

Χαίρομαι που είσαι καλά!!!!

Είναι πολύ εύκολη διαδικασία η σπερματέγχυση, ούτε πονάει ούτε τίποτα, μια χαρά. Για αποτελέσματα από τις 31 του μηνός και μετά θα ξέρω πιστεύω, ο Θεός βοηθός!!!

Σώπα βρε δεν χρειάζεται να νοιώθεις κάτι, ούτε στήθος πρησμένο, ούτε τίποτα, τα συμπτώματα είναι εντελώς διαφορετικά από γυναίκα σε γυναίκα. Αυτό που είχα στάνταρτ σε όλες τις εγκυμοσύνες ήταν γύρω στη δέκατη με ενδέκατη μέρα μετά την ωορρηξία λίγη ροζ βλέννα, από την εμφύτευση προφανώς. Έτσι το καταλάβαινα ότι ήμουν έγκυος. Μόλις έβλεπα το ροζάκι έλεγα οκ εδώ είμαστε!! Τίποτε άλλο απολύτως, ούτε πόνους στην κοιλιά, ούτε κομάρες, ούτε συχνοουρία κλπ κλπ. Και το στήθος πόναγε, αλλά εμένα το στήθος μου πάντα πονάει πριν αδιαθετήσω οπότε δεν το μετράω σαν σύμπτωμα.

Μην ψάχνεις για συμπτώματα!!!!

Άντε να μετράμε μέρες!!!!!!!!!! Πότε κάνεις χοριακή;;;;;;;;;;


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες!!!!

Δεν ξέρω πως τα κατάφερα, προσπάθησα να κάνω Quote το μήνυμα της ΙΟΑΝΝΑ111 για να της απαντήσω αλλά τα έκανα ψιλοχάλια, ελπίζω να το διαβάσεις ΙΟΑΝΝΑ μου και να το καταλάβεις!!!

Πραγματικά όταν διάβαζα το μήνυμα σκεφτόμουνα πόσο ευδιάκριτα και κατατοπιστικά τα έγραψες όλα. Αλήθεια! Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Αλλά (θα σε πρήξω) έχω κι άλλη απορία: "η τερατοσπερμία τι είναι?". Εμείς λόγω χρόνιας προστατίτιδας (με βάση τα λεγόμενα του γιατρού) το πρώτο σπερμοδιάγραμμα πριν τη θεραπεία έλεγε ότι έχει μετρίου βαθμού ολιγοσπερμία και σημαντικό πρόβλημα στη μορφολογία. Έχει καμιά σχέση?

Α! Και σε σχέση με τα χλαμύδια αν μείνεις έγκυος δεν διακόπτεις εσύ τη σύλληψη γίνεται αποβολή (αυτό εννοούσε "διακοπή κύησης"). Εφόσον όμως το θεράπευσες δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.

Κι επειδή έχεις μείνει έγκυος και έκανες υγιέστατο παιδάκι το "ξεμπλόκαρες" το σύστημα άρα μην αγχώνεσαι. Θεωρώ είναι θέμα χρόνου για το δεύτερο.

Αχ, ανατριχιάζω, με πιάνει ρίγος (καλό), μόνο και μόνο που το διάβασα !!!!!

Μακάρι να ανοίξουν οι ουρανοί και να ακουστούν όλα τα μακάρι, όλες οι προσευχές μας.....και να σταματήσουν τα τόσα δάκρυα ευαισθησίας με το παραμικρό, με την εικόνα ενός μωρού.......

Βέβαια, μετά θα αρχίσουμε άλλλλλλλα δάκρυα χαράς, για τον πρώτο υπέρηχο, το πρώτο τικ τακ για καρδούλα αχχχχχ....(ξέρεις πιο πολλά εδώ από μένα....)

Στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια, όλα μου τα ΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ και όλη την μπεμπεδόσκονη που μπορεί να έχω (έχωωωω) από την επιθυμία μου για ένα Γερό και Τυχερό Μωράκι !!!!!!!!

Με το καλό αύριο η δεύτερη και μετά.......αχ μετά........... ξεκούραση....... ξάπλες................ και Φέτααααα.......!!!

ΜΑΚΑΡΙ !!!!!!!!!!!!!!!

Παιδάκι όχι δεν υπάρχει !!!! Ακόμαααα!!!! Αλλλλά έρχεται στην στροφή είναι μέχρι τα Χριστούγεννα θα έρθειιιιιιιι !!!!!!

Εγώ είμαι φρέσκια στο ψάξιμο δύο χρόνια, κάναμε εξετάσεις, ξανά εξετάσεις, και έτσι είπα εξωσωματ για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα !!!!!

Αυτά Ιοάννα μου, Εύχομαι Καλό βράδυ και να ονειρευτείς το θαυματάκι σου να πάρεις δύναμη και ξεκινήσεις το ταξιδάκι σου για τον στόχο!!!! Ααααα κοίτα να απολαύσεις την διαδρομή !!!! Δεν αργεί και αυτό στο δρόμο είναι !!!!

Έρχεταιιιιιιιι !!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα επόμενα Χριστούγεννα να στολίζεις παρέα με το μπεμπέ σου το χριστουγεννιάτικο δέντρο. Βέβαια αυτό δε θα μπορεί ακόμη αλλά τουλάχιστον θα σε κοιτάει και θα κουνάει πάνω-κάτω χεράκια και ποδαράκια από τη χαρά του!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!!!

Ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα επόμενα Χριστούγεννα να στολίζεις παρέα με το μπεμπέ σου το χριστουγεννιάτικο δέντρο. Βέβαια αυτό δε θα μπορεί ακόμη αλλά τουλάχιστον θα σε κοιτάει και θα κουνάει πάνω-κάτω χεράκια και ποδαράκια από τη χαρά του!

IOANNA111 μου σε ευχαριστώ για την ευχούλα σου, Μακάρι.......


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Αλλά (θα σε πρήξω) έχω κι άλλη απορία: "η τερατοσπερμία τι είναι?". Εμείς λόγω χρόνιας προστατίτιδας (με βάση τα λεγόμενα του γιατρού) το πρώτο σπερμοδιάγραμμα πριν τη θεραπεία έλεγε ότι έχει μετρίου βαθμού ολιγοσπερμία και σημαντικό πρόβλημα στη μορφολογία. Έχει καμιά σχέση?

Η τερατοσπερμία είναι αυτό το σημαντικό πρόβλημα στη μορφολογία που λες. Πόσο τις εκατό ήταν τα φυσιολογικά σπερματοζωάρια;;;

Θεωρώ είναι θέμα χρόνου για το δεύτερο.

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!!

Έγινε λοιπόν και η δεύτερη σπερματέγχυση σήμερα το απόγευμα και επισήμως περιμένω από εδώ και πέρα τα αποτελέσματα, ελπίζω να μην πάρω πάλι το κουλουράκι μου!!!! χιχιχι

Αλλά αυτές οι μέρες της αναμονής δεν περνούν οι άτιμες!!!


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έγινε λοιπόν και η δεύτερη σπερματέγχυση σήμερα το απόγευμα και επισήμως περιμένω από εδώ και πέρα τα αποτελέσματα, ελπίζω να μην πάρω πάλι το κουλουράκι μου!!!! χιχιχι

Αλλά αυτές οι μέρες της αναμονής δεν περνούν οι άτιμες!!!

Καλημέρα κορίτσια!

Καλή επιτυχία γλυκιά μου! Μακάρι να ακούσουμε ευχάριστα και να μπει καλά το 2013 να πάρουμε και οι υπόλοιπες σειρά.

Σε σχέση με τη μορφολογία σπέρματος που με ρώτησες την πρώτη φορά τα φυσιολογικά ήταν 4% και τελευταία που το ξανακάναμε 12%. Και θεωρήσαμε ότι πάμε καλύτερα. Εσύ που τα πέρασες τι λες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέραααααααα τι κάνεις Ioanna111 μου ??

Θα δεις μια μια θα παίρνουμε σειρά !!!! Η vissi έκανε την αρχή και μεις ακολουθούμε...... και σε λίγο ανακοινώνει θετική χοριακή και μάλιστα θετικότατηηηηηηηη !!!!!!

Σε λίγο καιρό θα ανταλλάσσουμε εμπειρίες από τις φουσκωμένες μας κοιλίτσες !!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Έγινε λοιπόν και η δεύτερη σπερματέγχυση σήμερα το απόγευμα και επισήμως περιμένω από εδώ και πέρα τα αποτελέσματα, ελπίζω να μην πάρω πάλι το κουλουράκι μου!!!! χιχιχι

Αλλά αυτές οι μέρες της αναμονής δεν περνούν οι άτιμες!!!

Vissi μου, κουλουράκι δεν έχει !!!!! Το πετάξαμε και το έφαγε ο κακός ο λύκος !!!! Τα αποτελέσματα θα είναι θετικότατα και πολύ καλάαααα !!!! Ακούει vissi ???

Οι μέρες της αναμονής, δεν τις έχω περάσει αλλά νιώθω ότι είναι τρομερά δύσκολες !! Κάνε ότι σε ευχαριστεί, ευχάριστες σκέψεις, και οτιδήποτε να μην κολλάει το μυαλό στο συγκεκριμένο σημείο !!!

Το ίδιο κάνω και γω μέχρι να ξαναπάω στον γιατρό, για να μου δώσει το οκ για να ξεκινήσουμε!!!

Φιλάκιαααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααα τι κάνεις Ioanna111 μου ??

Θα δεις μια μια θα παίρνουμε σειρά !!!! Η vissi έκανε την αρχή και μεις ακολουθούμε...... και σε λίγο ανακοινώνει θετική χοριακή και μάλιστα θετικότατηηηηηηηη !!!!!!

Σε λίγο καιρό θα ανταλλάσσουμε εμπειρίες από τις φουσκωμένες μας κοιλίτσες !!!

Kαλημέρα! Καλά είμαι δόξα τω Θεώ πλακωμένη στα πλυντήρια! Για πότε γεμίζει αυτός ο κάδος χαμπάρι δεν παίρνω. Δηλαδή αν είχαμε και μωρό δε θα σταματούσε να δουλεύει.

Άντε μακάρι να κάνει την αρχή η φίλη μας και να πάρουμε και μεις σειρά! Μακάρι!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Καλά είμαι δόξα τω Θεώ πλακωμένη στα πλυντήρια! Για πότε γεμίζει αυτός ο κάδος χαμπάρι δεν παίρνω. Δηλαδή αν είχαμε και μωρό δε θα σταματούσε να δουλεύει.

Άντε μακάρι να κάνει την αρχή η φίλη μας και να πάρουμε και μεις σειρά! Μακάρι!

Αχχχχ αυτά τα πλυντήρια πάντα γεμάτα είναι, και μένα μου αρέσει να αλλλλάζω συχνά, οπότε καταλαβαίνεις ένας μικρός χαμός !!!

Όσο για μετά θα πάρουμε στεγνωτήριο και σιδερώστρα για εξοικονόμηση χρόνου χιχιχιχιχιχι !!!! είδες για όλα έχω λύση !!!!! :tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Ioanna111 μου, εμένα το ''πρόβλημα'' είναι το στέγνωμα !!! Άντε το πλυντήριο πλένει μόνο του, άντε το σιδέρωμα το κάνουμε (βάζεις και λίγη μουσική, τηλεόραση), όμως το στέγνωμα των ρούχων, που αργεί τώρα το χειμώνα, τι κάνουμε για αυτό??? :rolleyes::rolleyes:

Να περιμένω να στεγνώσουν ένα δυο πλυντήρια για να βάλω το επόμενο !!! γκρρρρ :(:(

Για αυτό στεγνωτήριο και πάλι στεγνωτήριο να σωθούμεεεεε χιχιχιχιχιχι ;);)


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...