Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Καλή επιτυχία γλυκιά μου! Μακάρι να ακούσουμε ευχάριστα και να μπει καλά το 2013 να πάρουμε και οι υπόλοιπες σειρά.

Σε σχέση με τη μορφολογία σπέρματος που με ρώτησες την πρώτη φορά τα φυσιολογικά ήταν 4% και τελευταία που το ξανακάναμε 12%. Και θεωρήσαμε ότι πάμε καλύτερα. Εσύ που τα πέρασες τι λες?

Μια γρήγορη καλημέρα γιατί φεύγω για ΣΚ!!!

Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!! Μακάρι να κάνω καλό ποδαρικό!!! :P

ΙΟΑΝΝΑ Εμείς φυσιολογικά είχαμε μόνο 5% και έπρεπε να είναι πάνω από 14%. Πριν τέσσερα χρόνια αυτά.

Τώρα έχουμε 20% φυσιολογικά, όσο γερνάμε βελτιωνόμαστε!!!! αχαχαχα

Εκτός τις σπερματεγχύσεις κάνουμε και μόνοι μας τώρα προσπάθεια, βεβαίως βεβαίως.

Πάντως πρόσφατες μελέτες που το συζήταγα και με το εργαστήριο που κάναμε την εξέταση λένε ότι αν έχεις πάνω από 4% φυσιολογικά είσαι οκ!!! Νέα στοιχεία!!

Οπότε εσείς ΙΟΑΝΝΑ μου με το 12% τώρα είστε φυσιολογικά!!! Μια χαρά μην ανησυχείς !!!!

Φεύγω φιλάκια πολλά, ΚΑΛΟ ΣΚ!!!!!!!!!!


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ioanna111 μου, εμένα το ''πρόβλημα'' είναι το στέγνωμα !!! Άντε το πλυντήριο πλένει μόνο του, άντε το σιδέρωμα το κάνουμε (βάζεις και λίγη μουσική, τηλεόραση), όμως το στέγνωμα των ρούχων, που αργεί τώρα το χειμώνα, τι κάνουμε για αυτό??? :rolleyes::rolleyes:

Να περιμένω να στεγνώσουν ένα δυο πλυντήρια για να βάλω το επόμενο !!! γκρρρρ :(:(

Για αυτό στεγνωτήριο και πάλι στεγνωτήριο να σωθούμεεεεε χιχιχιχιχιχι ;);)

Εγώ να σου πω στο μελλοντικό παιδικό δωμάτιο έχω βάλει απλώστρα και τα απλώνω εκεί. Και σε μία μέρα στεγνώνουν. Το χειρότερό μου είναι μάζεμα και σίδερο (και γι'αυτό σιδερώνω μόνο τα απαραίτητα).

Στεγνωτήριο ίσως πάρω άμα κάνω παιδάκι. Θα δω. Αλλά σίγουρα όσοι έχουν πάρει το ευχαριστιούνται. Καλά άμα κάνω παιδί έχω να κάνω του κόσμου τις δουλειές. Να αδειάσω το υποτιθέμενο παιδικό, να ασπρίσω, να πάρω στεγνωτήριο και πολλά άλλα. Ας έρθει το νινί βέβαια και ο Θεός σε όλα θα βοηθήσει.

Μια γρήγορη καλημέρα γιατί φεύγω για ΣΚ!!!

Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!! Μακάρι να κάνω καλό ποδαρικό!!! :P

ΙΟΑΝΝΑ Εμείς φυσιολογικά είχαμε μόνο 5% και έπρεπε να είναι πάνω από 14%. Πριν τέσσερα χρόνια αυτά.

Τώρα έχουμε 20% φυσιολογικά, όσο γερνάμε βελτιωνόμαστε!!!! αχαχαχα

Εκτός τις σπερματεγχύσεις κάνουμε και μόνοι μας τώρα προσπάθεια, βεβαίως βεβαίως.

Πάντως πρόσφατες μελέτες που το συζήταγα και με το εργαστήριο που κάναμε την εξέταση λένε ότι αν έχεις πάνω από 4% φυσιολογικά είσαι οκ!!! Νέα στοιχεία!!

Οπότε εσείς ΙΟΑΝΝΑ μου με το 12% τώρα είστε φυσιολογικά!!! Μια χαρά μην ανησυχείς !!!!

Φεύγω φιλάκια πολλά, ΚΑΛΟ ΣΚ!!!!!!!!!!

Αχ αλήθεια πολύ μου άρεσε αυτό που απέδειξαν οι πρόσφατες μελέτες. Μου έφτιαξες τη μέρα γιατί το είχα λίγο άγχος αυτό με την μορφολογία. Καλά να περάσεις εκεί που πας! Φιλάκια sweetie!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη καλημέρα γιατί φεύγω για ΣΚ!!!

Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!! Μακάρι να κάνω καλό ποδαρικό!!! :P

Φεύγω φιλάκια πολλά, ΚΑΛΟ ΣΚ!!!!!!!!!!

Καλά να περάσετε vissi μου, καλές ξάπλεςςςςςς.....

Φιλάκια μέλλουσα μαμάααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να σου πω στο μελλοντικό παιδικό δωμάτιο έχω βάλει απλώστρα και τα απλώνω εκεί. Και σε μία μέρα στεγνώνουν. Το χειρότερό μου είναι μάζεμα και σίδερο (και γι'αυτό σιδερώνω μόνο τα απαραίτητα).

Στεγνωτήριο ίσως πάρω άμα κάνω παιδάκι. Θα δω. Αλλά σίγουρα όσοι έχουν πάρει το ευχαριστιούνται. Καλά άμα κάνω παιδί έχω να κάνω του κόσμου τις δουλειές. Να αδειάσω το υποτιθέμενο παιδικό, να ασπρίσω, να πάρω στεγνωτήριο και πολλά άλλα. Ας έρθει το νινί βέβαια και ο Θεός σε όλα θα βοηθήσει.

Ααααα και γω έχω ένα δεύτερο δωμάτιο, το έχω κάνει σαν καθιστικό, γραφείο, έχω μέσα και ένα διάδρομο γυμναστικής. Άπλωστρα δεν χωράει '' τρώει'' τον χώρο ο διάδρομος !!!

Την απλώστρα την βάζω στην κρεβατοκάμαρα, μόλις τα ρούχα μισοστεγνώσουν απ΄ έξω, τα μαζεύω και τα απλώνω για λίγο στην απλώστρα. Έτσι μετά απλώνω το δεύτερο, τρίτο πλυντήριο χιχιχιχιχι

Τις ίδιες δουλειές έχω να κάνω και γω με το δωμάτιο αυτό !!! :tongue::tongue::tongue:

Αχ αλήθεια πολύ μου άρεσε αυτό που απέδειξαν οι πρόσφατες μελέτες. Μου έφτιαξες τη μέρα γιατί το είχα λίγο άγχος αυτό με την μορφολογία. Καλά να περάσεις εκεί που πας! Φιλάκια sweetie!!!!!!

Είδες τι ωραία νέααααα, η επιστήμη είναι με το μέρος μας χιχιχιχιχι !! Όλα βαίνουν προς την θετική έκβαση των πραγμάτων !!!! Το Θαύμα θα γίνει !!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Ioannoula111 μου, καλό μεσημέρι,

πάω να ετοιμάσω να φάμε

Φιλάκιαααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είδες τι ωραία νέααααα, η επιστήμη είναι με το μέρος μας χιχιχιχιχι !! Όλα βαίνουν προς την θετική έκβαση των πραγμάτων !!!! Το Θαύμα θα γίνει !!!

Αχ πολύ ωραία τα λες! Μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ από ότι βλέπω θέλεις πριγκηπέσσα. Εγώ δεν έχω πρόβλημα αλλά ένα πριγκηπόπουλο δε θα με χαλούσε τώρα με την κρίση που έχω έτοιμα πράγματα από την αδερφή μου.

Λες να συμπεθεριάσουμε στο τέλος?

Link to comment
Share on other sites

Αχ πολύ ωραία τα λες! Μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ από ότι βλέπω θέλεις πριγκηπέσσα. Εγώ δεν έχω πρόβλημα αλλά ένα πριγκηπόπουλο δε θα με χαλούσε τώρα με την κρίση που έχω έτοιμα πράγματα από την αδερφή μου.

Λες να συμπεθεριάσουμε στο τέλος?

Αχ συμπεθέρα μου, ποτέ δεν ξέρεις χιχιχιχιχι !!!!!! :rolleyes::rolleyes:

Να προετοιμάζεσαι όμως για πολλή πριγκιπέσσααααααα χιχιχιχιχιχιχι :tongue::tongue:

Αχχχχχχχ να πάνε όλα καλάαααααα Αχχχχχχχχχχχχχχ


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ συμπεθέρα μου, ποτέ δεν ξέρεις χιχιχιχιχι !!!!!! :rolleyes::rolleyes:

Να προετοιμάζεσαι όμως για πολλή πριγκιπέσσααααααα χιχιχιχιχιχιχι :tongue::tongue:

Αχχχχχχχ να πάνε όλα καλάαααααα Αχχχχχχχχχχχχχχ

Κανόνισε να την έχεις καμιά κακομαθημένη και να του βάλει του δικού μου του χάφτα τα δυο πόδια σε ένα παπούτσι. Σε αυτήν την περίπτωση θα γίνω η "8η θανάσιμη πεθερά". Κανονίστε την πορεία σας μάνα και κόρη.

Link to comment
Share on other sites

Κανόνισε να την έχεις καμιά κακομαθημένη και να του βάλει του δικού μου του χάφτα τα δυο πόδια σε ένα παπούτσι. Σε αυτήν την περίπτωση θα γίνω η "8η θανάσιμη πεθερά". Κανονίστε την πορεία σας μάνα και κόρη.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...............

Φιλούρεςςςςςςςςςςςςςςς


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες. καλησπέρες!!!

Πως πήγε το ΣΚ;;; Όλα καλά;;;

Βρε παιδιά μια διόρθωση, η deppy69 θα κάνει το καλό το ποδαρικό, εγώ έπομαι!!!!! Ξεχάστηκα, παρασύρθηκα και εγώ προχθές που τα λέγαμε!!!

Άντε deppy, πόσες μέρες μείνανε, για τα χαρμόσυνα μαντάτα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρες και απ' μένα !!!! Όπως βλέπετε τελείως βραδινός τύπος !!!!

Εμείς την βγάλαμε πιο πολύ σπίτι και σε χαλαρούς ρυθμούς, μα πάρα πολύ χαλλλλαράαααααα !!!!

Κοριτσάκια στέλνετε θετική ενέργεια όσο μπορείτε.... τετάρτη πηγαίνω γιατρό και θέλω να μου δώσει το οκ για να ξεκινήσω.......... !!!!

Φυσάτεεεεε φφφφφφφσσσσσσσ αρχίστε τα ΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ θετική ενέργεια ότι μπορείτε..........

Το περιμένω πως και πως !!!!!!!!

Σας καληνυχτίζω γλυκά, πάω να ονειρευτώ πριγκίπισες.... χαχαχαχαχαχαχα

Σας καταθετώ και την καλημέρα μου, η μέρα άλλαξε !!!! τσα !!!!

Φιλάκιαααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Deppy, περιμένουμε νέα σου, πότε με το καλό τα αποτελέσματα ??? :D:D

Άντε, η πρωτιά πάει σε σένα και μετά ακολουθούμε εμείς !!!!!! :P:p

Φιλιάααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο δω...

Καλησπέρα, και συ στο club 40++

καλώς ήρθες !!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...