Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα 

κατι σαν μπριαμ σημερα και πιτσα 

@anath σε ευχαριστω προσπαθω να κανω διαφορετκα καθε φορα 

οσο για το σωμα μου επειδη δεν πηρα πολλα κιλα επανηλθε αμεσως εχω και σφιχτο δερμα χωρις γυμναστικη και δεν ειχα θεμα βεβαι κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης και του θηλασμου εβαζα κρεμα στο στηθος και την κοιλια 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Γιγαντες και ρολο κοτοπουλο στο φουρνο με πατατες!

Ενενα παντως κοριτσια, παρολο που δεν εχω κανει αξιολογο θηλασμο, το στηθος μου ειναι σαν κατι αποκριατικες στολες... κατευθυνση απολυτα προς το πατωμα...


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CME εσυ είσαι φρεσκια μαμα, έχεις χρόνο ακόμα.... Τα δικά μου είναι σαν σκασμένα μπαλόνια, μικροσκοπικα χαχα. όλο το σώμα μια χαρά και εκεί είμαι σαν αγόρι όταν φοράω μπολύζα... να δω τι θα κάνω με τα μαγιό.....:-(


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα! Ψαρακια ψητα σημερα!

Λοιπον κοριτσια σωτηριο το σκαλακι για το καροτσι!! Η μικρη τρελαθηκε και πηγαμε μεχρι το κεντρο του προαστιου που μενω με τα ποδια που ειναι ενα 20λεπτο περπατημα συν τη βολτα στα μαγαζια! Ενδιαμεσα παιδικη χαρα και επιστροφη παλι με το σκαλακι! Επιτελους θα απεγκλωβιστω! Δεν χρειαζεται να περιμενω συνεχεια καποιον αλλο για να βγπυμε βολτα!!

  • Μου αρέσει 3

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Γιουβαρλάκια και νηστίσιμη πίτσα για μένα!

@anath νομίζω ότι είναι το ίδιο το στήθος μου, βέβαια είναι μικρό οπότε δε ξέρω μήπως παίζει και αυτό ρόλο. Μία μαία μου είχε πει ότι το στήθος <χαλάει> από την εγκυμοσύνη και όχι από τον θηλασμό και μάλλον είχε δίκιο γιατί έχω φίλες που δεν θήλασαν καθόλου και το στήθος τους άλλαξε εντελώς.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας και απο εμενα μπουρεκι σημερα απο την μαμα μου.... εδω κατω τωρα δυο βδομαδες ο καιρος ειναι εως και καλοκαιρινος καποιες μερες....!!!!  εγω εχω μπει στον ογδοο μηνα και ολοκληρωνω τις ετοιμασιες μου σιγα σιγα .....!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

μακαρονια με κιμα

σημερα ξυπνησαμε με πονοκοιλο και ανακατεμα εγω και ο μεγαλος λεω να τον κρα;τησω 2 μερες 

εχεσα δυστυχως και το θεατρο που θα πηγαιναν σημερα

χαρουμενη μαμα κοντευεις αντε με το καλο


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...