Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Η Νικελ γέννησε!!!!!!!!!!!!!!!!!


ELKARAK

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ!!! :D

Επιτελους καταφερα να μπω στο νετ και διαβασα τις ευχες σας, κι εγω με τη σειρα μου να σας ευχηθω τα καλυτερα για ολες σας!

Γεννησα τη μπουμπου μου πολυ γρηγορα, με πιασανε οι πονοι και μεσα σε μια ωρα απο τη στιγμη που εφτασα στο μαιευτηριο γεννησα φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο..μου αρεσει που ελεγα οτι δεν ηθελα ολικη ναρκωση...χαχαχ!!:lol:

Ολα πηγαν καλα, η μικρουλα μου μας εχει ξετρελανει, ελπιζω να βρισκω και χρονο να μπαινω να μιλαμε! Φιλακια πολλα!! :D

Οσο για τα καλαμαρακια και τη σκορδαλια, μαλλον η Ελ εχει δικιο!! :lol:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες....μπουμπου μουυυ ή μαλλον καλως μας ηρθατε!!!!! :) :) :)

Εισαι καλα;θηλαζεις;πως ειναι η μικρη;;φιλακια πολλα πολλα πολλα και στις δυο σας!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Ελακι μουουου!!!

Θηλαζω αλλα η μικρη μας βγηκε ολιγον φαγανη και ξεσηκωνει τον κοσμο, και λογω ικτερου μου ειπαν να της δινω και συμπληρωμα γιατι δεν της φτανει μαλλον το γαλα μου...τι να κανουμε?

Η μικρη με ξενυχταει και την ημερα κοιμαται σαν κυρια...στον πατερα της εμοιασε μαλλον! Εχω αρχισει να ξαναβλεπω τη Βερα στο Δεξι (εξι η ωρα το πρωι) :lol:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι....μονο που δε μας ειπες...στο...ολιγον φαγανη ποιον εμοιασε;;;χαχαχαχα!Κι ο δικος μου ειχε λιγο οταν τον πηραμε σπιτι και μου ειχε πει η γιατρος να τον βαζω στον ηλιο και να μην τον αφηνω πανω απο τριωρο αταιστο!Θελει πολλα υγρα!

Βλεπω η κορη σου ακομα δεν ηρθε σπιτι σε εβαλε σε σειρα ετσι;;;Ακου βερα στο δεξι...στις εξι το πρωι!χαχαχαχα!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Nikelaki μου να σας ζησει ο κοριτσαρός σας ...

Να ειναι πάντα γερη και δυνατή και να εχει όλα τα καλα του κόσμου...

Σου ευχομαι καλο σαραντισμο και πολλα φιλάκια!!!


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

νικελακι χωρις ναρκωση και με φυσιολογικο?μπραβο κοριτσι μου.να σου ζησει να τη δεις οπως ποθει αυτη και οχι οπως ποθεις εσυ!!!!ετσι θα ειναι καλυτερα για αυτην.αντε να μας πεις και αλλα νεα.περιμενουμε.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Έχω πολλές μέρες να μπω κι έχω χάσει επεισόδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νικελάκι μου γλυκό, να σου ζήσει ο κορίτσαρος, να είναι γερή, να έχει καλή τύχη στη ζωή της κι εσύ να την καμαρώνεις!!!!!!Χάρηκα πολύ με τα νέα σου...!!!!Σε είχα χάσει!!:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλααααααα.... τωρα το ειδα :confused:

Να σας ζησει Νικελακι μου το κοριτσακι σας!γερό, καλότυχο, υγιες και ευτυχισμενο να ειναι παντα και εσεις να την καμαρωνετε!

α ναι και ..... ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! :tongue:

1139348gm3744qpip.gif

δεξου και αυτα τα ολιγα ανθη με πολλή πολλή αγαπη!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τώρα σκύβω το κεφάλι:oops:..Ντροπή μου, τώρα το πήρα είδηση....Νικελούδιο, να το χαίρεσαι γλυκειά μου το μωράκι σου....Να είναι γερή και ευτυχισμένη, και με σένα μαμά είμαι σίγουρη ότι θα είναι και τα δύο!!!:D...


zfvrp2.png jMgwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...