Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Η Νικελ γέννησε!!!!!!!!!!!!!!!!!


ELKARAK

Recommended Posts

Γεννησε η γλυκεια μου φιλεναδα ενα κοριτσαρο 3140 το βραδυ της Κυριακης....τωρα θα ρωτησετε πως γεννησε;;;;;........πως τη περιμεναμε;;;;με καισαρικη;;;;;;

Ε....σας πληροφορω οτι γεννησε με ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ και......ΧΩΡΙς ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαλιστα....βιαζοταν πολυ η σουσουραδα στη κοιλιτσα και αφου προλαβε να παει στο νοσοκομειο παλι καλα!Μεσα σε μια ωρα ηρθε το αγγελουδι της!!Τωρα ειναι καλα,εκανε λιγο ικτερο αλλα η μανουλα ξεκινησε να τη θηλαζει και φυσικα δε μπορει να την αποχωριστει!!!!!

Κοριτσακι μου γλυκο μετα απο τοση προσπαθεια απογοητευσηκαι ελπιδα απο το βραδυ της Κυριακης κρατας στα χερια σου τη κορουλα σου!Να ειναι παντα γερη,ευτυχισμενη και καλοτυχη(και καλοκαρδη οπως η μανουλα της ;) )στη ζωη της,και εσεις απο διπλα να καμαρωνετε ;)

Καλο σαραντισμο ματακια μου!!! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ε ρε Νικελάκι!!

ΘΗΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Τα καταφέρατε περίφημα εεεεεε!

Συγχαρητήρια! Τα καλύτερα νέα μάθαμε!

Μπράβο σε σενα και μπράβο στο κορίτσαρο που σας έκανε την έκπληξη!

Εμ όχι που θα αποφασίζατε εσείς για πάρτη της....χαχαχαχαχα:D

Με το καλό η συνέχεια κορίτσια....τα καλύτερα έρχονται!!!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να σας πω πως το προγουμενο βραδυ η φιλεναδα μας ειχε τσακισει κατι καλαμαρακια με σκορδαλια....φαινεται της βρωμισε της μικρης και ειπε να βγει μια ωρα αρχιτεραχαχαχαχαχαχαχα :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!

Βρε θηριοοο...χωρις επισκληριδιοοοο?????????????Εισαι ΗΡΩΑΣΣΣΣ!!!!!!

Μπραβο γλυκια μου.....χιλια μπραβο γιατι το αξιζεις!!!

Ταλαιπωρηθηκες πολυ,αλλα τωρα κοιτα......εχεις εναν αγγελο στην αγκαλια σου!!!!!

Να ειναι γερη και καλοτυχη και να την καμαρωνετε οπως επιθυμει!!!!

Καλο σαραντισμο.....φιλια πολλα!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νικελάκο να σου ζήσει ο κορίτσαρος.να την δείτε όπως επιθυμείτε.;):)καλά τρεχάματα απο εδώ και πέρα:tongue:

φιλια και στις 2!!!!!!!!!


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

Νικελάκι μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! Δεν σε ρωτώ πως νιώθεις είμαι σίγουρη οτι ξέρω...Εύχομαι να είναι πάντοτε γερή, δυνατή, καλότυχη! Το πρώτο βήμα το έχει εξασφαλίσει..ειναι πολύ πολύ τυχερή που σε έχει μανούλα της!!!! :P φιλάκια πολλά στα πατουσίνια σας


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νικελακι μου να σου ζησει η πριγκιπισα σου!!!

ειδες που τα ονειρα καποια στιγμη γινονται η πιο ομορφη πραγματικοτητα της ζωης μας;;;

να ειναι γερη κοριτσακι μου και να την χαιρεστε!!!

περιμενουμε νεα ΣΟΥ γιατι η ελκαρακ δεν μας τα λεει καλα...χαχαχα

φιλακια σε σενα και την ζουζου!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...