Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

H Mariaefi γέννησε αγοράκι!!!!


vasdeli

Recommended Posts

Και ναι!!!

Είναι γεγονός!!! Φίλη μου, έγινες αγορομάνα!!!(Τα έλεγα εγώ, δεν τα έλεγα;);):P:p:p

Το μπλε καφε του Ιανουαρίου απέκτησε τον πρώτο τσουτσουνάτο του!!!:tongue:

Να σου ζήσει καλή μου!

Ο μπέμπης γεννήθηκε 3020, χωρίς καθόλου αμνιακό υγρό και μπήκε για λίγο στη θερμοκοιτίδα αλλά όλα καλά και για μαμά και για μωρό!!!

Μαρία, είμαι τόσο συγκινημένη....Είσαι η Νο 4 που τα καταφέρνει....

itsaboy.gif&t=1


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σου ζησει κοπελα μου γλυκεια!!!

Δικαιωθηκαν οι κοπελες που ψηφισαν αγορακι τελικα ετσι;; ;) ;)

Υγειης,ευτυχισμενος και καλοτυχος σε ολη του τη ζωη να ειναι ο αγγελος σου!

Καλο σαραντισμο :)

Υ.Γ Βασδελακι με το καλο κι εσυ κοριτσι μου :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου, να σου ζήσει το αγοράκι σου, να είναι πάντα γερός και τυχερός! Να χαίρεσαι την Εφούλα, να είστε πάντα γεροί και να καλομεγαλώσετε τα παιδάκια σας! Καλή ανατροφή και καλό σαραντισμό!

Βασδέλι, με το καλό να αποκτήσεις κι εσύ το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Μαριαεφη να σου ζησει ο αγοραρος σου, να ειναι γερος και καλοτυχος!!!!!!

Να χαιρεσαι και τη κορουλα σου και να στε παντα γεροι εσυ κι ο αντρας σου και να καμαρωνετε τα παιδακια σας!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριαεφη μου συγχαρητηρια!!!!

Να σου ζησει ο μπεμπαρος σου!!!!να ειναι παντα γερο και καλοτυχο το αγορακι σας!!

Να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου!!

its official το πρωτο μωρο του καφε του ιανουαριου γεννηθηκε....αρχισε η επελαση των αγοριων...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι χαρά είναι αυτή!!!

Αυτός είναι τρόπος να ξεκινάμε τη μέρα μας!!

Μαριαέφη μου κοριτσάρα μου συγχαρητήρια! Να σου ζήσει, να είναι γερός, ευτυχισμένος και να γίνει καλός άνθρωπος... Στην έκανε τη χάρη το αγοράκι σου και ήρθε στην αγκαλιά σου νωρίτερα για να μπορέσετε όλοι μαζί ήσυχα να απολαύσετε τα Χριστούγεννα!!

Τελικά ο μπέμπης της Βασδέλη θα έχει κολλητό από κούνια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαριαεφακι μου!!!!! να σου ζησει ο αγοραρος πολλα πολλα συγχαρητηρια πραγματι κιντερ εκπληξη ο μικρος!!!να ειναι παντα γερος κ καλοτυχος!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ

ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ-ΕΦΗ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

its official το πρωτο μωρο του καφε του ιανουαριου γεννηθηκε....αρχισε η επελαση των αγοριων...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Την κερδίσαμε όμως στο καφέ Δεκεμβρίου!!! :lol:

Μαριαέφη να σου ζήσει ο μπέμπης!

Να ε'ιναι γερός και καλότυχος!

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

8056.gif


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαράκι μου γλυκό..τόσα άγχη..τόσες αγωνίες επιτέλους έλαβαν τέλος...Επιτέλους κρατάς το πολυτιμότερο πράγμα του κόσμου..το παιδάκι σου..το γλυκό σου αγοράκι που ήρθε για να συμπληρώσει την υπέροχη οικογένεια σου!!! Να είστε καλά και οι δύο να έχετε καλό σαραντισμό και να ξέρετε ότι σας αγαπάμε πολύ πολύ!!!

Υ.Γ Το είχα πεί οτι ήταν αγοράκι απο την πρώτη ώρα θυμάσαι? Ωμμ................... ΧΑχΑχαχΑ


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...