Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

H Mariaefi γέννησε αγοράκι!!!!


vasdeli

Recommended Posts

Μαρία μου να σου ζησει ο μπεμπης!!!

Ευχομαι να εισαστε παντα ευτυχισμενοι οπως αυτες οι στιγμες που περνατε τωρα..

Να ναι γερος ο μικρος και η Εφη σου και με το καλο να ερθει ενα τριτο μωρακι!!!

Φιλια πολλα!!!

Μαριλενα-Στελιος-Μπεμπης!!!

Εμεις θα τα πουμε απο κοντα..


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γλυκεια μανουλα,καλη μου συμμαθητρια συγχαρητηρια για την αφιξη του μπεμπη σας!!

χαιρομαι πολυ που σας ηρθαν οπως τα θελατε και ευχομαι να ειστε ολοι ευτυχισμενοι και παντα τυχεροι!!

φιλια στην εφιη και στον μπεμπη!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρία να σου ζήσει ο μπέμπης σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι με όλη μου την καρδιά να είναι παντα γερός και τυχερός!!!!!!!

ΝΑ τον χαίρεσαι κι αυτόν και την Εφούλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά Χριστούγεννα!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου, το έκανε το θαύμα του το κιντεράκι, ουπς, αντράκι σου κι ήρθε νωρίτερα, δεν άντεξε άλλο μακριά από τη μανούλα, το μπαμπάκα και την αδερφούλα του!!!Να σας ζήσει κοπελάρα μου, πάντα γερός και τυχερός!Καλό σαραντισμό, με το καλό να πάτε σπίτι σας!!!Άντε,ΚΑΙ αγορομάνα πια!!:tongue::tongue:Α, γεννήθηκε την παγκόσμια ημέρα του παιδιού, τέλειο??


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι μου να σας ζήσει. Να ειναι γερός καλοτυχος και εσεις να είστε γεροι και δυνατοι να καμαρώνετε τα παιδάκια σας. Καλή επιστροφή στο σπιτι και πολλα πολλα φιλια!!!!


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη μου γλυκιά να σας ζήσει το αγοράκι σας!!!!!!!!

Γερός και καλότυχος να είναι Μαράκι μου!!! Να γυρίσετε γρήγορα σπίτι σας! Η Εφούλα θα είναι τρισευτυχισμένη ε??? Πάντα έτσι κορίτσι μου, πάντα ευτυχία και αγάπη να έχετε στο σπίτι σας όπως αυτές τις μέρες!Θα περιμένουμε νέα σου!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαράκιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυ !!!

Να σας ΖΗΣΕΙ !!!!!!!!!!!!!

images?q=tbn:ANd9GcSCuXvBB2T9Ydb3ODqdQssUBa3FEazbZrEhhJuJqKBk_w0DlksoNQ.....ρε συ ειδικα με σένα η συγκινηση ειναι ΠΟΛΥ μεγάληηηη...τοσες αγώνιες...αλλά τελικα ήρθε το 2ο θαυματάκι σας !!!!....Μεσα απο την κάρδια μου τις καλυτερες ευχές μου για το κιντεράκι σου και για ολη την οικογενεια σου!!!Με το κάλο να γυρισετε σπίτι σας !Περιμένουμε νέα σου...και δωστου και πολλα φιλακια απο τη θεία μπαπ :-D:grin::-D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζηηηηηηηηηησει Μαρακι ο αγοραρος,να' ναι καλοτυχος και υγιης...

τελικα μπεμπης το kinderaki σου...αντε θα 'χεις και παλικαρο τωρα ...

Σου ευχομαι αυτα να ειναι τα πιο ομορφα Χριστουγεννα για σενα και την οικογενεια σου...που θα ειναι δεν το συζητω γιατι πλεον κρατας το ονειρο στα χερια σου.....:P


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...