Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , ERIANTON είπε:

για σταματα μην σε προλαβω και παω το πρωι και γεννησω πριν απο σενα.ελπιζω να κοιμασαι ηδη και το πιο ομορφο ονειρο σου να γινει πραγματικότητα αυριο γλυκουλα μου!!φιλια πολλα

Οχι καλε εδω ειμαι ακομα!!! Φανταζεσαι να με προλαβεις στην καταταξη; :-P


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , gaidaki είπε:

Ήρθε ο πελαργός! 12 παρά. Έσπασαν τα νερά στις 7. Σας αγαπώ πολύ...Όπως κι όλο τον κόσμο...ξεχειλιζω από αγαπουλινη! Όλα καλα για όλες σας. Είμαι στην ανάνηψη.

Καλημέρα και συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!να σου ζήσει το μωράκι σου να το χαίρεσαι και να είναι πάντα τυχερό!!!!!αχ αυτή η αγαπουλινη ξεχειλίζει από παντού εδώ μέσα!!!!!με τόσα καινούργια θαυματακια!!!!! :)

  • Μου αρέσει 2

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , gaidaki είπε:

Ήρθε ο πελαργός! 12 παρά. Έσπασαν τα νερά στις 7. Σας αγαπώ πολύ...Όπως κι όλο τον κόσμο...ξεχειλιζω από αγαπουλινη! Όλα καλα για όλες σας. Είμαι στην ανάνηψη.

Να σου ζησει το μωρακι σου!  Να ειναι παντα γερο κ δυνατο!!! :-D

  • Ευχαριστώ 1

q2mZp2.png
 
 
YRYsp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , gaidaki είπε:

Ήρθε ο πελαργός! 12 παρά. Έσπασαν τα νερά στις 7. Σας αγαπώ πολύ...Όπως κι όλο τον κόσμο...ξεχειλιζω από αγαπουλινη! Όλα καλα για όλες σας. Είμαι στην ανάνηψη.

Α!!! Να σας ζησει κοριτσαρα μου!!!! Να ναι γερος και τυχερος!!! Αχ τι ευτυχια!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, gaidaki είπε:

Ήρθε ο πελαργός! 12 παρά. Έσπασαν τα νερά στις 7. Σας αγαπώ πολύ...Όπως κι όλο τον κόσμο...ξεχειλιζω από αγαπουλινη! Όλα καλα για όλες σας. Είμαι στην ανάνηψη.

να σου ζησει το βρεφακι κοριτσακι μου!! ευχομαι ολα τα καλα στην ζωη σας!!να ειναι ευτυχισμενο και υγιέστατο.Καλη αναρρωση και σε σενα φιλεναδα μου

σας αφήνουν κινητο στην ανανηψη. αααα πολυ μπροστα!!!

  • Χαχα 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gaidaki said:

Ήρθε ο πελαργός! 12 παρά. Έσπασαν τα νερά στις 7. Σας αγαπώ πολύ...Όπως κι όλο τον κόσμο...ξεχειλιζω από αγαπουλινη! Όλα καλα για όλες σας. Είμαι στην ανάνηψη.

Να σου ζησει γερο και δυνατο!!! Καθε ευτυχια!!! Καλη αναρωση ευχομαι κ με το καλο σπιτι σας ολοι μαζι! :-D

  • Ευχαριστώ 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Ioanna2* είπε:

@ERIANTON τι εγινες τελικα εσυ πηγες στο γιατρο που ελεγες; Τωρα το θυμηθηκα. Η Αναστασια ειχε πει θα γενναγε σημερα; Τι εγινε τελικα;

εχω συσπασεις και διαστολή 2 θα παω την Πεμπτη να ξεκινήσουμε αν δεν ξεκινήσει αυριο τιποτα.εχω και λιγη πιεση οπου δεν θελει λεει να ανεβασω πολυ και παμε για καισαρικη.ευχαριστω για το ενδιαφερον.οποτε του Αγίου Αντρέα θα μας ερθει το delivery ,πρωτα ο Θεος.

Η Αναστασία θα κανει αγκαλιτσες τωρα!αντε να μας γραψει....


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ERIANTON said:

εχω συσπασεις και διαστολή 2 θα παω την Πεμπτη να ξεκινήσουμε αν δεν ξεκινήσει αυριο τιποτα.εχω και λιγη πιεση οπου δεν θελει λεει να ανεβασω πολυ και παμε για καισαρικη.ευχαριστω για το ενδιαφερον.οποτε του Αγίου Αντρέα θα μας ερθει το delivery ,πρωτα ο Θεος.

Η Αναστασία θα κανει αγκαλιτσες τωρα!αντε να μας γραψει....

Αχ αντε αντε με το καλο!!! Μια μια στη σειρα! Κ ωραια ημερομηνια του Αγ Αντρεα!!!


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ioanna2* είπε:

Αχ αντε αντε με το καλο!!! Μια μια στη σειρα! Κ ωραια ημερομηνια του Αγ Αντρεα!!!

μου ειπε να κατσω σημερα αλλα μου ηρθε αποτομα.επαθα ενα σοκ μου ηρθε καπως.μετα λεω μεσα μου στακα .ο γιος σχολειο ο αντρας στην δουλεια ολα απροετοιμαστα ετσι? του λεω δεν θελω σημερα μου λεει ποτε θελεις?του λεω δεν ξερω .ελα την Πεμπτη μου λεει αλλιως αστο για οποτε θελεις.αν φτασεις ομως 18αρια στην πιεση παμε για καισαρικη να ξέρεις


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ξεκάθαρος ο γιατρός Ειρήνη ! Άρα μάλλον είσαι η επόμενη, εμένα μου είπε χτες ότι κάνει αναπνευστικές κινήσεις και συνήθως όταν τις κάνουν δεν γεννιούνται τα επόμενα 2 24ωρα, 


MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Alzira είπε:

Ξεκάθαρος ο γιατρός Ειρήνη ! Άρα μάλλον είσαι η επόμενη, εμένα μου είπε χτες ότι κάνει αναπνευστικές κινήσεις και συνήθως όταν τις κάνουν δεν γεννιούνται τα επόμενα 2 24ωρα, 

ξεκαθαρος και αγχοτικος.

αυτο με τις αναπνευστικες κινήσεις τι σημαινει?δεν το εχω ξαναακουσει.δηλαδη?ποσο σου το βρηκε  σε βαρος?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...