Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Εγώ λογικά είμαι μια από αυτές! Την προηγούμενη Παρασκευή επιβεβαίωσα με χοριακη την εγκυμοσύνη μου (μια έκανα μόνο, ο γιατρός μου δεν είναι υπέρ των πολλών) κ μου έκλεισε ραντεβού στις 1/9 που θα είμαι 6 εβδομάδα για να ακούσουμε καρδούλα λογικά.

Εσύ;;; Από συμπτώματα πως είσαι; Εμένα κάθε μέρα είναι διαφορετικά.. Μια έχω αναγουλες, μια πόνο στη μέση αλλά το στήθος είναι σταθερά πρησμένο!

Ααα! Έχω και πόνους στην κοιλιά επίσης!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, stalitsa82 είπε:

Καλημέρα! Εγώ λογικά είμαι μια από αυτές! Την προηγούμενη Παρασκευή επιβεβαίωσα με χοριακη την εγκυμοσύνη μου (μια έκανα μόνο, ο γιατρός μου δεν είναι υπέρ των πολλών) κ μου έκλεισε ραντεβού στις 1/9 που θα είμαι 6 εβδομάδα για να ακούσουμε καρδούλα λογικά.

Εσύ;;; Από συμπτώματα πως είσαι; Εμένα κάθε μέρα είναι διαφορετικά.. Μια έχω αναγουλες, μια πόνο στη μέση αλλά το στήθος είναι σταθερά πρησμένο!

Ααα! Έχω και πόνους στην κοιλιά επίσης!

Καλημέρα stalitsa82 εγώ είμαι ήδη στην όγδοη εβδομαδα την καρδούλα την ακουσαμε προχθές...ειχα παει σε αλλον γιατρό στην 6 εβδομάδα αλλα δεν ακούσαμε τιποτα..Αυτός ο γιατρος που πηγα τωρα  μου είπε οτι κανονικα κ απτην 6 βδομαδα μπορεις να την ακουσεις αλλα πιθανον το μηχανημα του να μην ηταν πολύ εξελιγμένο:) Οσο για τα συμπτώματα ειχα ακριβώς τα ιδια με σενα συν καουρες...Σου εύχομαι τα καλυτερα και θα χαρώ πολύ να μου ξαναγραψεις νεα σου:):)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Δεν το περίμενα πως θα έχει ήδη δημιουργηθεί ομάδα για όσες με το καλό γεννήσουμε Απρίλιο '18. Είμαι και εγώ μία από εσάς. Από συμπτώματα έχω πόνο στη μέση και νομίζω έχουν αρχίσει και οι ανακατωσούρες, αναγούλες, πονοκέφαλοι. Καρδούλα δεν έχουμε ακούσει ακόμα. Έχουμε και εμείς ραντεβού 01/09. Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας! :)

  • Μου αρέσει 1

4zf9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε να μαζευόμαστε κορίτσια!!!!Barbou σε ποια εβδομάδα είσαι??Εγω ανυπομονώ πολύ να κρατησω στην αγκαλιά μου το ζουζουνι μου!!!Κορίτσια είναι το πρώτο σας παιδάκι και πως νιωθετε??Εμενα θα ειναι το δεύτερο μου παιδι εχω ακομα εναν γιο 8 χρονών:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρέπει να είμαι 6+2. Περιμένω να πάω για υπέρηχο την Παρασκευή να μου πει ο γιατρός ακριβώς ημέρα κύησης. Κ εμένα το δεύτερο παιδάκι μου θα είναι. Έχω μία κόρη 2.5 χρονών. Νοιώθω πάραααααααα πολύ αγχωμένη γιατί περάσαμε μία αποβολή πέρυσι σε μεγάλο μήνα και τώρα φοβάμαι τα πάντα!! Είμαι αισιόδοξη πάντως πως τώρα θα πάνε όλα καλά!!! :-D


4zf9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια και από μένα! Μετακομίζουμε γι αυτό δεν μπαίνω πολύ συχνά.. 

Εγώ πρέπει να είμαι 6 ακριβώς. Κι εγώ θα μάθω την Παρασκευή. Εμένα είναι το πρώτο μου και όλα είναι τελείως καινούρια για μένα!

Πλέον με ενοχλούν πολύ οι μυρωδιές, ειδικά κάποιες κολωνιες και το αφρολουτρο που χρησιμοποιώ. Το στομάχι μου γίνεται χάλια 2-3 μέρες τώρα αλλά ακόμη δεν έχω κάνει εμετό κι εύχομαι να το γλιτώσω.Εσεις;;

Θα μου δίνετε τα φώτα σας έτσι;

Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας..Το εύχομαι πραγματικά!!

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη στην μετακόμιση stalitsa82...Εγω ευτυχώς δεν εχω καμια ενόχληση οπως και στο πρώτο μου παιδί η μονη αλλαγή είναι οτι δεν χορταίνω υπνο ρε κοριτσια νιωθω συνέχεια κουρασμενη..Μπορει να οφείλεται στον χαμηλό αιματοκρίτη που εχω λόγο μεσ.αναιμίας θα ρωτησω κ τον γιατρό μου εχω ραντεβού ξανα στις 7.8! 

Εδώ θα μαστε να συμβουλεύουμε η μια την αλλη!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω με τελευταία περίοδο 15/07 λογικά είμαι 6 εβδομάδων με ΠΗΤ τέλος Απριλίου- Θα πάω την άλλη εβδομάδα στο γιατρό. Στο μεταξύ με έχει ταράξει το στομάχι μου με τις ανακατωσούρες

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγαμε γιατρό το πρωί!!!

Το είδαμε και το άκουσαμε το σπορινι!! Τι μοναδικό συναίσθημα... Όλα καθαρά τα είδε ο Ντοκ και ξανά ραντεβού σε 3 εβδομάδες. Μου έγραψε εξετάσεις , τις έκανα και από βδομάδα θα βγουν αποτελέσματα.

Ένα μεγάλο κομμάτι άγχους έφυγε αλλά εννοείται δεν θα φύγει τελείως ποτέ ε; Εσείς που είστε στα δεύτερα το ξέρετε καλύτερα από μένα!

ΠΗΤ 25/04/2018..

Περιμένω τα δικά σας νέα τώρα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...