Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες και καλή εγκυμοσύνη. Κι εγώ έχω ΠΗΤ 4/4 αλλά θα είναι θαύμα άμα φτάσω μέχρι τότε. Με δυσκολία έμεινα έγκυος (3η εξωσωματική). Ήταν δίδυμη κύηση. Την 13η όμως εβδομάδα παλινδρομησε το ένα. Είχα πολλά δύσκολα συμπτώματα μέχρι που τη 17η βδομάδα είδα αίμα. Επειγόντως κλινική, ανεπάρκεια τραχήλου, διαστολή, πήγαινα ολοταχώς για αποβολή. Ρίσκαρε ο γιατρός κι εκανε επείγουσα περιδεση τραχήλου. Νοσηλευτηκα 1 βδομάδα. Τώρα διανύω την 21η βδομάδα στο κρεβάτι σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα κι όταν πάω στο γιατρό.Απρίλιο δύσκολα να φτάσω. Τουλάχιστον την 32η για να είναι το μωρό βιώσιμο. Μέχρι τότε; Κάθε μέρα κρεβάτι κι αγωνία. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, anneta82 είπε:

Καλησπέρα σε όλες και καλή εγκυμοσύνη. Κι εγώ έχω ΠΗΤ 4/4 αλλά θα είναι θαύμα άμα φτάσω μέχρι τότε. Με δυσκολία έμεινα έγκυος (3η εξωσωματική). Ήταν δίδυμη κύηση. Την 13η όμως εβδομάδα παλινδρομησε το ένα. Είχα πολλά δύσκολα συμπτώματα μέχρι που τη 17η βδομάδα είδα αίμα. Επειγόντως κλινική, ανεπάρκεια τραχήλου, διαστολή, πήγαινα ολοταχώς για αποβολή. Ρίσκαρε ο γιατρός κι εκανε επείγουσα περιδεση τραχήλου. Νοσηλευτηκα 1 βδομάδα. Τώρα διανύω την 21η βδομάδα στο κρεβάτι σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα κι όταν πάω στο γιατρό.Απρίλιο δύσκολα να φτάσω. Τουλάχιστον την 32η για να είναι το μωρό βιώσιμο. Μέχρι τότε; Κάθε μέρα κρεβάτι κι αγωνία. 

Καλησπέρα καλως ηρθες στην παρεουλα μας κ ευχαριστούμε για τις ευχες και εγω στην 21η εβδομάδα ειμαι με ΠΗΤ 03/04!!!Σου ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη:)

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Anna Kal said:

Καλησπέρα καλως ηρθες στην παρεουλα μας κ ευχαριστούμε για τις ευχες και εγω στην 21η εβδομάδα ειμαι με ΠΗΤ 03/04!!!Σου ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη:)

Ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι ολόψυχα το ίδιο και σε σένα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

@Σωτηρία ,80 καλά αποτελέσματα όλα να είναι τέλεια κοριτσάκι! 

@Anna Kal με το καλό να κάνεις την β επιπέδου

@anneta82 καλώς όρισες και με το καλό το μωράκι σου. Εύχομαι να μείνει όσο περισσότερο στην κοιλίτσα σου

Εμείς καλά υποθέτω έχω ένα μήνα να δω το μωράκι μου και δυστυχώς ακόμη δεν το ενιωσα. Μόνο κάτι γουργουριτα αραιά και που και λίγα τραβήγματα :-(

 


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

@Σωτηρία ,80 καλά αποτελέσματα όλα να είναι τέλεια κοριτσάκι! 

@Anna Kal με το καλό να κάνεις την β επιπέδου

@anneta82 καλώς όρισες και με το καλό το μωράκι σου. Εύχομαι να μείνει όσο περισσότερο στην κοιλίτσα σου

Εμείς καλά υποθέτω έχω ένα μήνα να δω το μωράκι μου και δυστυχώς ακόμη δεν το ενιωσα. Μόνο κάτι γουργουριτα αραιά και που και λίγα τραβήγματα :-(

 

Ολα καλα θα ειναι ισως ν ναι κ το μωρακι σου αυτο που νιωθεις!!!Ποτε είπαμε εχεις ραντεβού για β-επιπέδου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 hours ago, Guinevere said:

Καλησπέρα κορίτσια! 

@Σωτηρία ,80 καλά αποτελέσματα όλα να είναι τέλεια κοριτσάκι! 

@Anna Kal με το καλό να κάνεις την β επιπέδου

@anneta82 καλώς όρισες και με το καλό το μωράκι σου. Εύχομαι να μείνει όσο περισσότερο στην κοιλίτσα σου

Εμείς καλά υποθέτω έχω ένα μήνα να δω το μωράκι μου και δυστυχώς ακόμη δεν το ενιωσα. Μόνο κάτι γουργουριτα αραιά και που και λίγα τραβήγματα :-(

 

Ευχαριστώ θερμά για τις ευχές σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

1.Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

3.RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

4.  Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

5.anneta82: ΠΗΤ 04/04/2018!!!

6.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

7.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

8.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

9.grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

10.Σωτηρία,80:ΠΗΤ 20/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

11.  stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

12.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κορίτσια μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2017 at 1:06 ΠΜ, Anna Kal είπε:

Ολα καλα θα ειναι ισως ν ναι κ το μωρακι σου αυτο που νιωθεις!!!Ποτε είπαμε εχεις ραντεβού για β-επιπέδου?

καλημερα κοριτσια! 9 δεκεμβριου αννα εχω ακομη !!!! 

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

καλημερα κοριτσια! 9 δεκεμβριου αννα εχω ακομη !!!! 

Στην γιορτή μου!!!Ολα καλα θα πανε:) Εγω σημερα εχω ραντεβου σε λιγο φευγω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 26/11/2017 at 8:36 ΜΜ, Guinevere είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

@Σωτηρία ,80 καλά αποτελέσματα όλα να είναι τέλεια κοριτσάκι! 

@Anna Kal με το καλό να κάνεις την β επιπέδου

@anneta82 καλώς όρισες και με το καλό το μωράκι σου. Εύχομαι να μείνει όσο περισσότερο στην κοιλίτσα σου

Εμείς καλά υποθέτω έχω ένα μήνα να δω το μωράκι μου και δυστυχώς ακόμη δεν το ενιωσα. Μόνο κάτι γουργουριτα αραιά και που και λίγα τραβήγματα :-(

 

 

Καλημέρα.Σας εύχομαι να εχετε όλα τα κορίτσια Υγεία και καλοτυχα μωράκια.Το δικό μου δεν τα κατάφερε.

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

On 30.11.2017 at 2:38 ΠΜ, Σωτηρία ,80 είπε:

 

Καλημέρα.Σας εύχομαι να εχετε όλα τα κορίτσια Υγεία και καλοτυχα μωράκια.Το δικό μου δεν τα κατάφερε.

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου..οτι κ να πω ειναι λιγο δυστυχώς..σας ευχομαι απλα να βρειτε την δυναμη ξανα κ να προσπαθήσετε παλι!

 

22 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

@Σωτηρία ,80 λυπάμαι πολύ ότι και να σου πούμε είναι λίγο

@Anna Kal πως πήγε η εξέταση; 

Καλημερα κοριτσι μ ολα καλα τα βρηκε ο γιατρός δόξα το Θεο.Επομενο ραντεβου στις 21!Πως εισαι εσυ;

Link to comment
Share on other sites

On 30/11/2017 at 10:27 ΠΜ, Guinevere είπε:

@Σωτηρία ,80 λυπάμαι πολύ ότι και να σου πούμε είναι λίγο

@Anna Kal πως πήγε η εξέταση; 

Να είστε καλά!! Σήμερα τελειωσαν ολα!!!Και απολαμβανω το κοριτσάκι μου!!Είμαι αισιόδοξη γτ ηταν ενα τυχαίο γεγονός!!Απο τον πρωτο κυκλο και μετά ξεκινάμε για νεο μωράκι!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...