Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Ria SM είπε:

Καλώς ηρθες στην παρεα @Fenia1996 !! Πώς πάει η εγκυμοσύνη σου;; Πότε έχεις ΠΗΤ;

Καλως σας βρηκααα! Έχω 17/4! Καλά πάει μέχρι τώρα αν και είναι λίγο ζωηρή :D εσύ ποτε με το καλό ;

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Fenia1996 είπε:

Καλως σας βρηκααα! Έχω 17/4! Καλά πάει μέχρι τώρα αν και είναι λίγο ζωηρή :D εσύ ποτε με το καλό ;

Καλως ηρθες Fenia με το καλο το μωράκι σου!!

Αντε κοριτσια λιγο μας εμεινεεεε!!!!:mad:

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Καλως ηρθες Fenia με το καλο το μωράκι σου!!

Αντε κοριτσια λιγο μας εμεινεεεε!!!!:mad:

 

Πραγματικά λιγοο!! Πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρος !! Υπάρχει κάποια κοπέλα που θα κάνει επισκληρίδειο ή που να έχει κάνει ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Fenia1996 είπε:

Πραγματικά λιγοο!! Πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρος !! Υπάρχει κάποια κοπέλα που θα κάνει επισκληρίδειο ή που να έχει κάνει ;;

Δεν εκανα στην πρωτη μου εγκυμοσύνη αλλα ουτε κ τωρα θα κανω..σκέφτεσαι να κανεις;ειναι η πρωτη σου εγκυμοσύνη;

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

anneta82: ΠΗΤ 04/04/2018!!!

maria989: ΠΗΤ 08/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

Fenia1996: ΠΗΤ 17/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Anna Kal είπε:

Δεν εκανα στην πρωτη μου εγκυμοσύνη αλλα ουτε κ τωρα θα κανω..σκέφτεσαι να κανεις;ειναι η πρωτη σου εγκυμοσύνη;

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

anneta82: ΠΗΤ 04/04/2018!!!

maria989: ΠΗΤ 08/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

Fenia1996: ΠΗΤ 17/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

Ναι είναι η πρώτη!! Σκέφτομαι να κάνω!! Όλοι μου λένε να κάνω αλλά έχω τον φόβο για το αν θα πάει καλά !! Σκέφτομαι οτι θα απολαύσω την στιγμή χωρίς πόνους αλλά τρομάζω στην ιδέα με την επισκληρίδειο ! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fenia1996 είπε:

Ναι είναι η πρώτη!! Σκέφτομαι να κάνω!! Όλοι μου λένε να κάνω αλλά έχω τον φόβο για το αν θα πάει καλά !! Σκέφτομαι οτι θα απολαύσω την στιγμή χωρίς πόνους αλλά τρομάζω στην ιδέα με την επισκληρίδειο ! 

Ειναι καθαρα δικη σου η επιλογή εγω ήθελα να γινουν ολα εντελώς φυσιολογικά να το ζησω ετσι οπως ειναι..χιχι!!εχεις ακομα χρονο να το σκεφτεις μην αγχώνεσαι και κανε αυτο που θες!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Ειναι καθαρα δικη σου η επιλογή εγω ήθελα να γινουν ολα εντελώς φυσιολογικά να το ζησω ετσι οπως ειναι..χιχι!!εχεις ακομα χρονο να το σκεφτεις μην αγχώνεσαι και κανε αυτο που θες!:)

Περνάει γρήγορα ο καιρος!! Ποσο είναι το πρώτο σου;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Fenia1996 είπε:

Περνάει γρήγορα ο καιρος!! Ποσο είναι το πρώτο σου;;

Εχω εναν γιο τον Απρίλιο γίνετε κιόλας 9!!!Και τωρα θα ρθει κ ο δεύτερος.Πως και πως τον περιμένει:) Εσυ καλα εγραψα κοριτσι περιμένεις ε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Εχω εναν γιο τον Απρίλιο γίνετε κιόλας 9!!!Και τωρα θα ρθει κ ο δεύτερος.Πως και πως τον περιμένει:) Εσυ καλα εγραψα κοριτσι περιμένεις ε;

Να σου ζήσει!!! Με το καλό και ο δεύτερος!! Ναι κοριτσάκι :D εμένα το περιμένει πως και πως όλη η οικογένεια, με έχουν τρελάνει !

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Με το καλο η μπεμπουλα σου φενια!! Τα κοριτσια του Απριλιου ειναι δυσευρετα! Μην αγχωνεσαι με την επισκληριδειο, ειναι η καλυτερη λυση! Θα γεννησεις φυσιολογικα και ανετα χωρις να ζοριστεις ουτε εσυ, ουτε το μωρο! Ολα καλα θα πανε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! πως ειστε; αρχισατε τις προετοιμασιες; 

Καλωσορισαν τα νεα κοριτσια και με το καλο τα μικρουλια τους!

Εμεις δουλειες, προετοιμασιες γενικα κουραση και εχουμε χαθει στη ρουτινα,μας εμεινε και το ντοπλερ και μετα τελικη ευθεια.Η μικρη καλα πρεπει να ειναι μεγαλωνει, εχω ενα μηνα να τη δω και την πεθυμησα 

Το θεμα επισκληριδιος με τρομαζει και μενα, μηπως εχει καποια παρενεργεια μετα, ακομη δε ξερω πως θα γεννησω, μου ειπε ειναι νωρις ακομη να ξερουμε απο την 36η και μετα θα ξεκαθαρισει το πεδιο.Με αγχωνει και το θεμα της αντιπηκτικης γιατι πρεπει να απεχει 12 ωρες απο την επικληριδιο απο οτι μου ειπαν. 

  • Μου αρέσει 2

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

Καλημερα κοριτσια! πως ειστε; αρχισατε τις προετοιμασιες; 

Καλωσορισαν τα νεα κοριτσια και με το καλο τα μικρουλια τους!

Εμεις δουλειες, προετοιμασιες γενικα κουραση και εχουμε χαθει στη ρουτινα,μας εμεινε και το ντοπλερ και μετα τελικη ευθεια.Η μικρη καλα πρεπει να ειναι μεγαλωνει, εχω ενα μηνα να τη δω και την πεθυμησα 

Το θεμα επισκληριδιος με τρομαζει και μενα, μηπως εχει καποια παρενεργεια μετα, ακομη δε ξερω πως θα γεννησω, μου ειπε ειναι νωρις ακομη να ξερουμε απο την 36η και μετα θα ξεκαθαρισει το πεδιο.Με αγχωνει και το θεμα της αντιπηκτικης γιατι πρεπει να απεχει 12 ωρες απο την επικληριδιο απο οτι μου ειπαν. 

Καλως την καλως την!!!Και μεις καλα μεθαυριο παλι ραντεβου κ καθε 2 βδομαδες μετα...ειναι λιγο χαμηλα ο μικρος κ με ζοριζει αλλα υπομονη μονο  καλα να ναι κ ολα θα περασουν:) προετοιμασιες σιγα σιγα θα ξεκινησουμε κ μεις τρεχουμε και με το σπιτι μας ενας ψιλοχαμος, ευτυχως αρχες του μηνα περιμενω την μαμα μου να ανεβει την χρειαζομαιιιιιι χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Καλως την καλως την!!!Και μεις καλα μεθαυριο παλι ραντεβου κ καθε 2 βδομαδες μετα...ειναι λιγο χαμηλα ο μικρος κ με ζοριζει αλλα υπομονη μονο  καλα να ναι κ ολα θα περασουν:) προετοιμασιες σιγα σιγα θα ξεκινησουμε κ μεις τρεχουμε και με το σπιτι μας ενας ψιλοχαμος, ευτυχως αρχες του μηνα περιμενω την μαμα μου να ανεβει την χρειαζομαιιιιιι χαχαχα

Με το καλο αννα πλησιαζεις σιγα σιγα στο μηνα σου και θα σε ακολουθησουμε! α ωραια μετα δλδ θα μου το κανει καθε 2 εβδομαδες, σε 3 εβδομαδες εχω ραντεβου με τον δικο μου γιατρο και σε μιαμιση σε αλλον για ντοπλερ.Καλα ειναι ο μικρος εσυ ξεκουραση οσο μπορεις, ασε δουλειες στη μανουλα που ερχεται τωρα. Και εγω χτες κουραστηκα και νομιζα θα μου φυγει, ενιωθα το κεφαλι της στα κοκκαλα της λεκανης. Με το καλο να πατε στο νεο σας σπιτακι!!!

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...