Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , linaa είπε:

      Άντε καλέ μην έχεις ανχος επιρεαζει αρνητικά. Σε πάω στοίχημα ότι θα γεννήσεις κανονικά μετά τις 36 εβδομάδες . Χαλάρωσε. Άσε τις προβλέψεις Κ επικεντρωσου στον στόχο σου .

      οχι δεν το νιώθω αν άγχος ! παρολο που δεν πρέπει τόσο νωρίς και δεν το θέλω , εχω μια περίεργη προσμονή! ίσως τώρα αρχίζει να μ μοιάζει πιο χειροπιαστό ! δεν θα παω τόσο , νιώθω πιέσεις χαμηλά εγώ παρακαλάω να παω 32 εστω ! 

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και καλή Κυριακή!

On 1/12/2017 at 8:36 ΠΜ, Anna Kal είπε:

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου..οτι κ να πω ειναι λιγο δυστυχώς..σας ευχομαι απλα να βρειτε την δυναμη ξανα κ να προσπαθήσετε παλι!

 

Καλημερα κοριτσι μ ολα καλα τα βρηκε ο γιατρός δόξα το Θεο.Επομενο ραντεβου στις 21!Πως εισαι εσυ;

Τέλεια αννα Μου!!! Και εγώ ανυπομονώ και αγχωνομαι ταυτοχρονα για την β επιπεδου. Γενικα καλα ειμαι τρεχω με δουλιτσες 

On 1/12/2017 at 9:10 ΜΜ, Σωτηρία ,80 είπε:

Να είστε καλά!! Σήμερα τελειωσαν ολα!!!Και απολαμβανω το κοριτσάκι μου!!Είμαι αισιόδοξη γτ ηταν ενα τυχαίο γεγονός!!Απο τον πρωτο κυκλο και μετά ξεκινάμε για νεο μωράκι!!!

Να ευχηθω ολα να πανε καλα και συντομα ένα γερό μωράκι αγκαλιά 

  • Μου αρέσει 2

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή Κυριακή!

Τέλεια αννα Μου!!! Και εγώ ανυπομονώ και αγχωνομαι ταυτοχρονα για την β επιπεδου. Γενικα καλα ειμαι τρεχω με δουλιτσες 

Να ευχηθω ολα να πανε καλα και συντομα ένα γερό μωράκι αγκαλιά 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Να Έχουμε ολοι οικογενειακη ευτυχία!!!Καλες γιορτές!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή Κυριακή! @Anna Kal χρόνια πολλά για χτες να σε χαίρονται οι άντρες σου. Όλα καλά και εμείς με τη β επιπέδου και θα πρωτοτυπησουμε γιατί έχουμε κοριτσάκι!!!!:-D

Τα άλλα κορίτσια τι κανουν; καλά αποτελέσματα σε όσες έχουν β επιπέδου αυτές τις μέρες 

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλη Κυριακή!!Σε ευχαριστώ Guinevere μου να σαι καλα!Μπράβο πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα με το καλο λοιπον η μπουμπου σας!!!:) εφαγες καμιά κλωτσιά;;; χαχα

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

1.Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

3.RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

4.  Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

5.anneta82: ΠΗΤ 04/04/2018!!!

6.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

7.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

8.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

9.grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

11.  stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

12.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κορίτσια μου!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Καλημερα καλη Κυριακή!!Σε ευχαριστώ Guinevere μου να σαι καλα!Μπράβο πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα με το καλο λοιπον η μπουμπου σας!!!:) εφαγες καμιά κλωτσιά;;; χαχα

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

1.Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

3.RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

4.  Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

5.anneta82: ΠΗΤ 04/04/2018!!!

6.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

7.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

8.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

9.grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

11.  stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

12.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κορίτσια μου!!!!

Καλημέρα Άννα Μου!!!! Ναιιιι επιτελους από την περασμένη Πέμπτη άρχισε σιγά σιγά να δίνει παρόν σαν πεταγματα και η μαμα λιώνει όποτε το κάνει :-D ο μπαμπάς μας ακόμη δεν πέτυχε κλωτσιά με το που βάζει το χέρι στη κοιλιά σταματάει η ζουζουνα

Εσείς τι κανετε; με σιδερο πως τα πατε; επομενο ραντεβού ποτέ σου ειπε;


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Πώς είστε κορίτσια? Πολλή ησυχία έχει η ομαδουλα μας τελευταία!! Εγώ έκανα τη β επιπέδου, μεγάλωσε το σποράκι! Κατά τα άλλα έχει πέσει πολλή πείνα. Όλη μέρα πεινάω και έφτασα αισίως τα +10 κιλακια!!! Ο γιατρός είπε με αυτό το ρυθμό όταν γεννήσω θα είμαι +18! Αυτά από μένα, περιμένω νέα σας... Φιλιά σε Όλες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, second_time_mom είπε:

Καλημέρα! Πώς είστε κορίτσια? Πολλή ησυχία έχει η ομαδουλα μας τελευταία!! Εγώ έκανα τη β επιπέδου, μεγάλωσε το σποράκι! Κατά τα άλλα έχει πέσει πολλή πείνα. Όλη μέρα πεινάω και έφτασα αισίως τα +10 κιλακια!!! Ο γιατρός είπε με αυτό το ρυθμό όταν γεννήσω θα είμαι +18! Αυτά από μένα, περιμένω νέα σας... Φιλιά σε Όλες!!

Καλημερα κ απο μενα!Δυστυχώς ερημωσε το γκρουπακι μας οντως...:? Και μεις ολα καλα μεγαλώνουμε εγω εχω περασει τα 10 κιλα αλλα δεν ανησυχω θα το ραψω μετα κ θα τα χασω,χαχαχαχ!!!Αυριο εχω ραντεβού για υπέρηχο κ ανυπομονώ να τον δω.Κατα τα αλλα πολυ περπατημα την προηγουμενη βδομαδα λογω υποχρεωσεων κ γιορτών:)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμας! και εμεις λογικα μεγαλωνουμε για κιλα δε θα μιλησω γιατι θα με βρισετε και θα εχετε και δικαιο,ελπιζω μονο να μην τα ακουσω απο τον γιατρο που δεν εμεινα σταθερη. Και εμεις σαββατο εχουμε υπερηχο για να δουμε την πριγκιπισσα μας την οποια πεθυμησα πολυ το προσωπακι της εχω να το δω καλα 2 μηνες γιατι κρυβεται πισω απο τον πλακουντα. Σας εχει πει ο γιατρος σας για καμπυλη σακχαρου ποτε πρεπει να γινει; Με τις κλωτσιες πως πατε; χτες εμενα ηταν σε νιρβανα 2-3 ενιωσα, σημερα κανονικα στους ρυθμους της, να υποθεσω οτι καθημερινα διαφερουν ε;

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

καλημερα και απο εμας! και εμεις λογικα μεγαλωνουμε για κιλα δε θα μιλησω γιατι θα με βρισετε και θα εχετε και δικαιο,ελπιζω μονο να μην τα ακουσω απο τον γιατρο που δεν εμεινα σταθερη. Και εμεις σαββατο εχουμε υπερηχο για να δουμε την πριγκιπισσα μας την οποια πεθυμησα πολυ το προσωπακι της εχω να το δω καλα 2 μηνες γιατι κρυβεται πισω απο τον πλακουντα. Σας εχει πει ο γιατρος σας για καμπυλη σακχαρου ποτε πρεπει να γινει; Με τις κλωτσιες πως πατε; χτες εμενα ηταν σε νιρβανα 2-3 ενιωσα, σημερα κανονικα στους ρυθμους της, να υποθεσω οτι καθημερινα διαφερουν ε;

Καλημέρα μην αγχώνεσαι για τα κιλα αρκει να προσεχεις τι τρως μην ανεβάσεις κανενα σάκχαρο.Εμεις χθες πηγαμε για υπέρηχο αλλα στεναχωρεθηκα λιγο.Τον ειπα οτι πρινκανα δυο μέρες ειχα λιγο ροζ στο χαρτι κ μετα μου ειπε οτι ειναι χαμηλα ο μικρος,μου εκανε και κολπικο υπέρηχο για να δει.Ολα καλα αρκει να προσεχω περισσότερο..Απο κλωτσιες τρωω αρκετές αλλα όντως διαφέρουν απο μερα σε μερα:) Επομενο ραντεβου στις 11/01 (28εβδ..) που θα γινει κ η εξέταση σακχάρου!Η αανάπτυξη του πολυ καλη 940 γραμμάρια:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Από ότι κατάλαβα από άλλες γνωστές μου σε σάκχαρο στην κύηση αφορά πιο πολύ τον οργανισμό παρά το τι τρώμε, ελπίζω να βγουν καλές οι καμπύλες μας. Τώρα για τα κιλά αγχώνομαι γιατί μ είπε δε θέλει να πάρω καθόλου αλλά αδύνατο ότι έχασα έχασα τώρα άρχισε η άνοδος. Ξεκουραση αννα όσο μπορείς άσε δουλειές και όλα καλά θα πάνε. Ο πλακουντας δλδ είναι χαμηλά η ο μικρος ; πολύ καλός ο μικρος σε βάρος εμένα μ βγαίνει πίσω λόγω βαρους, 450γρ ηταν στην β επιπέδου τωρα να δω αυριο ποσο πηγε


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...