Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts

18 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Αληθεια κοριτσι μου τελεια!!Ποσο εβδομάδων εισαι;;;Εγω αυριο μπαινω στην 39 κ ακόμα τιποτα τα χω παιξειιιιι χαχαχα!!!

38 εβδομαδων και 2 ημερων ειμαι!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, maria989 είπε:

38 εβδομαδων και 2 ημερων ειμαι!!!! 

Μια χαρα!!!Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!Να μπαινεις να μας γραφεις νεα σας:)

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, maria989 είπε:

Κορίτσια γέννησα! Μπήκα με 4 διαστολή κ μέσα σε μια ώρα βγήκε το αγοράκι μου!!!! Εύχομαι σε όλες να έχετε έναν εύκολο και γρήγορο τοκετό !!!!!!

Να σου ζησει κοριτσι  μου γερο κ καλοτυχο να ναι!!!Φιλια πολλα κ να χαρεις το ζουζουνακι σου:) Να σαι καλα περνουμε σειρα κ μεις οπου να ναι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

anneta82: ΠΗΤ 04/04/2018!!!

Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

Fenia1996: ΠΗΤ 17/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

  •  
πρίν από 2 λεπτά , Anna Kal είπε:

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

anneta82: ΠΗΤ 04/04/2018!!!

Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

Fenia1996: ΠΗΤ 17/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

  •  

Ήδη Μανούλες!!!!

 

maria989:ΑΓΟΡΙ 28/03/2018!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου  μαζί με τη Μαρία κι εγω γεννησα 28/3 τελικά ενα γλυκό μπουμπουκι 2.710 στις 2 τα ξημερώματα με καισαρική λογω πιθανής προεκλαμψιας  αφού ανέβασα πιεση ξαφνικά για 2 μέρες.Κι ετσι βρέθηκα στα επείγοντα του νοσοκομείου να γενναω μολις μπηκα στο μηνα μου! Ευτυχώς ολα πηγαν καλά και αύριο πρώτα ο Θεος παίρνουμε εξιτήριο!

Αντε και στα δικα σας κορίτσια!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, stalitsa82 είπε:

Κορίτσια μου  μαζί με τη Μαρία κι εγω γεννησα 28/3 τελικά ενα γλυκό μπουμπουκι 2.710 στις 2 τα ξημερώματα με καισαρική λογω πιθανής προεκλαμψιας  αφού ανέβασα πιεση ξαφνικά για 2 μέρες.Κι ετσι βρέθηκα στα επείγοντα του νοσοκομείου να γενναω μολις μπηκα στο μηνα μου! Ευτυχώς ολα πηγαν καλά και αύριο πρώτα ο Θεος παίρνουμε εξιτήριο!

Αντε και στα δικα σας κορίτσια!

Να σου ζησει κοριτσι μου με το καλο να πατε στο σπιτακι σας!!!Φιλια πολλα!!!

Ήδη Μανούλες!!!!

 

maria989:ΑΓΟΡΙ 28/03/2018!!!

stalitsa82:ΑΓΟΡΙ 28/03/2018!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 28/3/2018 at 4:26 ΜΜ, maria989 είπε:

Κορίτσια γέννησα! Μπήκα με 4 διαστολή κ μέσα σε μια ώρα βγήκε το αγοράκι μου!!!! Εύχομαι σε όλες να έχετε έναν εύκολο και γρήγορο τοκετό !!!!!!

Να σου ζήσει κορίτσι μουυυ!!

On 31/3/2018 at 1:32 ΜΜ, stalitsa82 είπε:

Κορίτσια μου  μαζί με τη Μαρία κι εγω γεννησα 28/3 τελικά ενα γλυκό μπουμπουκι 2.710 στις 2 τα ξημερώματα με καισαρική λογω πιθανής προεκλαμψιας  αφού ανέβασα πιεση ξαφνικά για 2 μέρες.Κι ετσι βρέθηκα στα επείγοντα του νοσοκομείου να γενναω μολις μπηκα στο μηνα μου! Ευτυχώς ολα πηγαν καλά και αύριο πρώτα ο Θεος παίρνουμε εξιτήριο!

Αντε και στα δικα σας κορίτσια!

Να σου ζήσει σταλιτσα!!! Πόση πίεση ανέβασες κορίτσι μου ; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε ολα τα κορίτσια! Που είναι τα μωράκια του Απριλίου καλέ? Ακόμα μέσα στις κοιλιτσες? Ο δικός μας μπεμπης βγήκε με προγραμματισμένη καισαρική στις 12 Απρίλη, στις 12 το μεσημέρι. 3 κιλά ευτυχίας! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες τις μανούλες και στα μωράκια τους. Σας φιλώ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, second_time_mom είπε:

Καλησπέρα σε ολα τα κορίτσια! Που είναι τα μωράκια του Απριλίου καλέ? Ακόμα μέσα στις κοιλιτσες? Ο δικός μας μπεμπης βγήκε με προγραμματισμένη καισαρική στις 12 Απρίλη, στις 12 το μεσημέρι. 3 κιλά ευτυχίας! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες τις μανούλες και στα μωράκια τους. Σας φιλώ!

Να σου ζήσει κορίτσι μου και εμένα βγήκε 11 του μήνα με καισαρική στις 1:10 το μεσημέρι 3280!!  Πως είσαι με την ανάρρωση ; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fenia1996 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου και εμένα βγήκε 11 του μήνα με καισαρική στις 1:10 το μεσημέρι 3280!!  Πως είσαι με την ανάρρωση ; 

Να σου ζησει και να το χαιρεσαι το παιδακι σου! Με την αναρρωση, κάθε μέρα και καλύτερα, αν και δυσκολεύομαι ακόμα να σηκωθώ από το κρεβάτι οπότε χρειάζομαι βοήθεια. Ελπίζω σε λίγες μέρες να γίνω και πάλι ανεξάρτητη!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/4/2018 at 5:04 ΜΜ, second_time_mom είπε:

Να σου ζησει και να το χαιρεσαι το παιδακι σου! Με την αναρρωση, κάθε μέρα και καλύτερα, αν και δυσκολεύομαι ακόμα να σηκωθώ από το κρεβάτι οπότε χρειάζομαι βοήθεια. Ελπίζω σε λίγες μέρες να γίνω και πάλι ανεξάρτητη!! 

Μια από τα ίδια και εγώ ! Ευτυχώς ξεκίνησα να σηκώνομαι μόνη μου  ! Έχω όμως κάτι πόνους στα πλευρά ίσως φταίει το οτι έπεσαν πάνω μου και έσπρωχναν το μωρό που είχε κολλήσει !  Πόση ώρα κράτησε το χειρουργείο ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...