Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Βάφτιση χωρίς τραπέζι


Ασία

Recommended Posts

Just now, Ασία είπε:

έπρεπε να αρνηθεί ο άντρας μου φυσικά εφόσον έκανε μπαμ πως θα χαλάσουν οι σχέσεις μας. όμως δέχτηκε για τον πατέρα του μπέμπη που τότε ήταν κοντά. Εγώ του τα έλεγα πως εφόσον η γυναίκα του είναι τέτοια, θα χαθούν κ με τον κουμπάρο του αλλά εκείνος δεν το πίστευε. βγήκα αληθινή βέβαια. Εγώ προσωπικά δεν τους θεωρώ κουμπάρους μου.για μένα είναι ένα γνωστό ζευγάρι κ όχι συγγενείς όπως είναι οι κουμπάροι μεταξύ τους.

Γενικά δεν πιστεύω πως όποιον καλείς σε ένα μυστήριο πρέπει να του κάνεις κ το τραπέζι. τουλάχιστον εδώ στην Λάρισα η στα κοντινά χώρια δεν τ κάνουμε έτσι.Όταν όμως είναι ο κουμπάρος είναι αυτονόητο πως θα φάτε μαζί μετά την εκκλησία!!!!

με το καλό ο θρησκευτικός σας γάμος κ η βάφτισης της μικρής σας!! οι καιροί είναι δύσκολοι κ πλέον νομίζω όλοι μας δεν παρεξηγούμε κάποιο ζευγάρι που δεν κάνει τραπέζι. Αλλά όχι και στους κουμπάρους.Δεν είναι οικονομικό το θέμα. αν ήταν οικονομικό δεν θα το σχολιάζα.

Σε ευχαριστω κοπελα μ οντως πολυ δυσκολοι καιροι εαν δεν ειναι οικονομικο το θεμα φυσικα κ θα παρεξηγιομουν.....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...