Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσυνη και αιμα


Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι καινούριο μελος, και θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης με τα παρακάτω συμπτώματα κ αν έχει τύχει κ σε κάποια άλλη κοπέλα. Είχα κανονική περίοδο και μετά από 10 μέρες είχα ξανά αίμα, κανονική ροή τις πρώτες 2 μέρες και μετά για 2 μέρες είχα πότε καφέ κ πότε κόκκινο. Αφού τελείωσε κ αυτό, μία εβδομάδα μετά, η μεση συνεχίζει να πονάει κ η κοιλιά κ το στήθος μου παραμένουν πρησμένα κ υπάρχει μια ευαισθησία στις θηλές. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Evangelia93 είπε:

Καλησπέρα, είμαι καινούριο μελος, και θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης με τα παρακάτω συμπτώματα κ αν έχει τύχει κ σε κάποια άλλη κοπέλα. Είχα κανονική περίοδο και μετά από 10 μέρες είχα ξανά αίμα, κανονική ροή τις πρώτες 2 μέρες και μετά για 2 μέρες είχα πότε καφέ κ πότε κόκκινο. Αφού τελείωσε κ αυτό, μία εβδομάδα μετά, η μεση συνεχίζει να πονάει κ η κοιλιά κ το στήθος μου παραμένουν πρησμένα κ υπάρχει μια ευαισθησία στις θηλές. 

Καλησπέρα,το είχα πάθει και εγώ αυτό πριν 4 χρόνια και μου εδωσε ο γιατρος αντισυλληπτικά Γιατί είχα κατι σαν πολυκυστικες ωοθήκες.τωρα δεν ξέρω αν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.έχεις κάποια καθυστέρηση;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την απαντηση, δεν εχω καθυστερηση, απλως ολα αυτα μου φανηκαν αρκετα περιεργα και ηθελα να ρωτησω μηπως εχει συμβει σε καποια κοπελα κατι παρομοιο πριν ξεκινησω να αγχωνομαι.

12 ώρες πρίν, bouboubou122 είπε:

Καλησπέρα,το είχα πάθει και εγώ αυτό πριν 4 χρόνια και μου εδωσε ο γιατρος αντισυλληπτικά Γιατί είχα κατι σαν πολυκυστικες ωοθήκες.τωρα δεν ξέρω αν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.έχεις κάποια καθυστέρηση;

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...