Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , palmoira είπε:

Εμένα 21/2 με προγραμματίζει για καισαρικη. Είναι το αργότερο που μπορούμε να φτάσουμε λόγω μονοκερης. Είναι λογικό να είμαστε στα ίδια γιατί έχουμε ΠΗΤ σχεδόν μαζί! 

@oneira_glyka εσένα πότε σου είπε? 

Α ωστε και εσυ νωριτερα θα πας..την oneira glyka νομιζω 18 Φεβρουαριου πρεπει να της ειπαν..

Αντε να δω και εγω γιατι ο υπερηχος μου δινει 1 Μαρτιου και ο γιατρος μου λεει λιγο αργοτερα.Το τελευταιο λογο τον εχει ο μπεμπακος μου βεβαια :D

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , evio είπε:

@oneira_glyka περαστικα σου! Εισαι καθολου καλυτερα; Οι ιωσεις στην εγκυμοσυνη χαλια ειναι, τα περναμε ολα πιο βαρια...

@Nicol_ συγχαρητηρια για τον μπομπιρακο σου! Καλα αποτελεσματα κ με την καμπυλη. Εγω σημερα εκανα επαναληψη τη δικια μου, ευτυχως κ σε αυτο το μικτοβιολογικο ειχαν τη γλυκοζη με γευση πορτοκαλι κ πινεται σχετικα ευκολα. 

@palmoira μου ποσων εβδομαδων θα εισαι στην γεννα; Θα ρωτησω κ εγω τον δικο μου τι σχεδια εχει για μενα. Δεν εχω καταλαβει αν με παει για καισαρικη ή αν μπορει κ να την γλυτωσω. Λογικα θα ειναι αναλογα με το ποσο ιστο εκοψε πανω στην επεμβαση για το διαφραγμα...

Θα είμαι 38 εβδομάδων. Αναγκαστικά καισαρικη λόγω μονοκερης και λόγω προηγούμενης καισαρικης πριν ένα χρόνο. 

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

Α ωστε και εσυ νωριτερα θα πας..την oneira glyka νομιζω 18 Φεβρουαριου πρεπει να της ειπαν..

Αντε να δω και εγω γιατι ο υπερηχος μου δινει 1 Μαρτιου και ο γιατρος μου λεει λιγο αργοτερα.Το τελευταιο λογο τον εχει ο μπεμπακος μου βεβαια :D

Όσο περισσότερο θα προσπαθήσουμε να το κρατήσουμε και εμεις. Μακάρι να τα καταφέρουμε! Εμένα κανονικά ΠΗΤ 4/3 μου δίνει 

Βγήκε από το νοσοκομείο ο αντρουλης μου!Γιουπι γιουπι γιουπι! Είμαι πολύ χαρούμενη! Τον έχω κλείσει στο μπάνιο για απολύμανση!χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Θα είμαι 38 εβδομάδων. Αναγκαστικά καισαρικη λόγω μονοκερης και λόγω προηγούμενης καισαρικης πριν ένα χρόνο. 

Όσο περισσότερο θα προσπαθήσουμε να το κρατήσουμε και εμεις. Μακάρι να τα καταφέρουμε! Εμένα κανονικά ΠΗΤ 4/3 μου δίνει 

Εννοειται θα τα καταφερουμε.Ολα πανε μια χαρα εξαλλου. Εγω ανυπομονώ να τον δω βεβαια..νομιζα θα τον εβλεπα ακομα μια φορα στο ντοπλερ αλλα τελικα δεν θα κανω οποτε τωρα θα περιμενω να τον δω οταν βγει με το καλο. Αντε να περασει ο καιρος :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@palmoira τι καλα, καλως τον δεχτηκες! Και ολα τα ρουχα που ειχε μαζι του να τα βαλει στο πλυντηριο με τη μια χαχαχα! 

Αρα ας πουμε 2 μηνες με λιγες εκπτωσεις μας εμειναν. Καλα ειναι!

 

  • Μου αρέσει 2

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , evio είπε:

@palmoira τι καλα, καλως τον δεχτηκες! Και ολα τα ρουχα που ειχε μαζι του να τα βαλει στο πλυντηριο με τη μια χαχαχα! 

Αρα ας πουμε 2 μηνες με λιγες εκπτωσεις μας εμειναν. Καλα ειναι!

 

Ναι θα περάσει ο καιρός! Απλά όσο έρχεται πιο κοντά η ώρα εμένα με πιάνει τρελή ανυπομονησία! Εννοειται βέβαια ότι θέλω να έρθει όσο γίνεται πιο αργά!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

Ναι θα περάσει ο καιρός! Απλά όσο έρχεται πιο κοντά η ώρα εμένα με πιάνει τρελή ανυπομονησία! Εννοειται βέβαια ότι θέλω να έρθει όσο γίνεται πιο αργά!

ααα καλως τον δεχτηκες τον αντρουλη σου palmoira! Ειναι καλυτερα? Περασε ο πονος?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Εμένα 21/2 με προγραμματίζει για καισαρικη. Είναι το αργότερο που μπορούμε να φτάσουμε λόγω μονοκερης. Είναι λογικό να είμαστε στα ίδια γιατί έχουμε ΠΗΤ σχεδόν μαζί! 

@oneira_glyka εσένα πότε σου είπε? 

 

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Θα είμαι 38 εβδομάδων. Αναγκαστικά καισαρικη λόγω μονοκερης και λόγω προηγούμενης καισαρικης πριν ένα χρόνο. 

Όσο περισσότερο θα προσπαθήσουμε να το κρατήσουμε και εμεις. Μακάρι να τα καταφέρουμε! Εμένα κανονικά ΠΗΤ 4/3 μου δίνει 

Βγήκε από το νοσοκομείο ο αντρουλης μου!Γιουπι γιουπι γιουπι! Είμαι πολύ χαρούμενη! Τον έχω κλείσει στο μπάνιο για απολύμανση!χαχαχαχαχα

Πητ μ είπε 18/2 με καισαρική Κ. Εγώ Αλλά αν κατάλαβα δε Θ με βάλει προγραμματισμένα αν δε σπάσουν Τ νερά Μέχρι την πητ γτ τη ρώτησα ποτέ Κ Μ είπε εκείνο Θ Μας δείξει Πότε είναι έτοιμο να βγει. Αν το βγάλουμε νωρίτερα χωρίς να υπάρχει θέμα δεν υπάρχει λόγος..

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, evio είπε:

@palmoira τι καλα, καλως τον δεχτηκες! Και ολα τα ρουχα που ειχε μαζι του να τα βαλει στο πλυντηριο με τη μια χαχαχα! 

Αρα ας πουμε 2 μηνες με λιγες εκπτωσεις μας εμειναν. Καλα ειναι!

 

Καλά @evio δεν υπάρχει αυτό το μέτρημα σου!! Με τρελαίνει..  Χαχαχαχαχα... 

 

Τέλεια τα νέα από το νινί σου @Nicol_.. Όλα Τέλεια!! Καλή επιτυχία στην καμπύλη!! 

@palmoira Αντε Επιτέλους σπίτι ο άντρας σου!! Όλα καλά!! Σιδερένιος!

Εγώ Δευτέρα θα σας πω κ άλλα νέα από το νινί μου.. Κ από το υγρό..  Πάντως από ότι βλέπω όλες μαζί θα αναρρωνουμε από την καισαρική..  Την άτιμη..  Από την μία πονάει κ από την άλλη ευτυχώς που υπάρχει!!! Ελπίζω να είναι καλύτερη η δεύτερη ανάρρωση... 

@oneira_glyka υπομονή και περαστικά σας!!! Θα περάσει γρήγορα..  Όσο για την από κάτω κατέβα να της σπάσεις το κεφάλι..  Που φωνάζει κιόλας!! Παιδιά είναι, κ δεν είναι καλά..  Τι να κάνουν? Μερικούς ανθρώπους δεν τους καταλαβαίνω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Είναι καλά αλλά συνεχίζει αντιβίωση για άλλες 7 ημέρες και πολύ αυστηρή διατροφη. Μου έλειψε παρα πολύ! 

Απολυτα λογικο palmoira μου! Εδω έμενα ο δικος μου μου λείπει που φεύγει για δουλεια..ποσο μαλλον να ειναι στο νοσοκομείο ο άνθρωπος και να εχεις και το αγχος που δεν ηταν καλα. Καλως τον δεχτηκες λοιπόν να χουχουλιασετε παρεα τώρα.. Γρηγορη αναρωση εύχομαι :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Είναι καλά αλλά συνεχίζει αντιβίωση για άλλες 7 ημέρες και πολύ αυστηρή διατροφη. Μου έλειψε παρα πολύ! 

Παλμοιρα Μ δε Σ ευχήθηκα πριν.συγγνώμη! Με το καλό τον δεχτηκες κορίτσι Μ! Εύχομαι Καλή αναρωση! Κ υπομονή!Είναι δύσκολο ν λείπει ο άνθρωπος σ από το σπίτι Κ Όχι μομόνο Ν λείπει Αλλά Ν ξέρεις ότι πονάει Κ δεν μπορείς Ν βοηθήσεις. Τώρα πονάει?Πως είναι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελες!  @palmoira περαστικα του. Δυσκολο ειναι να χωριζει το ζευγαρι εστω για λιγο, ποσο μαλλον αμα ειναι ο ανθρωπος σου σε νοσηλεια κ δεν μπορεις να κανεις κατι να τον βοηθησεις.

Εμεις ειμαστε χωριστα πανω απο μηνα. Εγκατασταθηκα στους δικους μου αναγκαστικα για να με προσεχουν κ να ειμαι κοντα στο νοσοκομειο κ τον γιατρο. Και εδω θα την βγαλω μεχρι τον Μαρτη.


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Καλημερα κοπελες!  @palmoira περαστικα του. Δυσκολο ειναι να χωριζει το ζευγαρι εστω για λιγο, ποσο μαλλον αμα ειναι ο ανθρωπος σου σε νοσηλεια κ δεν μπορεις να κανεις κατι να τον βοηθησεις.

Εμεις ειμαστε χωριστα πανω απο μηνα. Εγκατασταθηκα στους δικους μου αναγκαστικα για να με προσεχουν κ να ειμαι κοντα στο νοσοκομειο κ τον γιατρο. Και εδω θα την βγαλω μεχρι τον Μαρτη.

Υπομονή! Και εμένα έχει ξαναφύγει για επαγγελματικά ταξίδια αλλά αυτή τη φορά ήταν διαφορετικά. Είναι δύσκολο παντως να είσαι χωριστά και ειδικά για τόσο χρόνο όπως εσείς. Εμένα το μόνο που με βοήθησε ήταν να σκέφτομαι συνέχεια ότι ο καθένας πρέπει να κάνει το καθήκον του! Ο άντρας μου να γίνει καλά και εγώ να φροντίσω να είναι η Μπέμπα καλά! Έτσι να το σκέφτεσαι. Ότι κάνεις το καλύτερο για το μωρό σου. Θα περάσει ο καιρός, σημασία έχει να πάνε όλα καλά για όλες μας.Τώρα στις γιορτές θα έρθει καθόλου ο αντρουλης σου? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! @evio μου δυσκολο οντως..ελπιζω να μπορεσετε να βρεθειτε τωρα στις γιορτες.

Εχουμε και τα ορμονικα μας τωρα με την εγκυμοσυνη ειναι η αληθεια και εμενα με πιανουν κατι μελαγχολιες οταν ειμαι μονη.

Πως ειστε σημερα εγκυουλες?Τι λεει το προγραμμα? Εβγαλε το Λητω 20% εκπτωση στα καροτσια και εμεις θα παμε παλι να ριξουμε μια ματια. Ξερετε τον Ιανουαριο αν εχει μεγαλυτερες εκπτωσεις?Δηλαδη να περιμενουμε καλυτερα μεχρι τοτε?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι για μενα ειδικα το μωρο ειναι πανω απο ολους κ ολα. Ο αντρας το βλεπει λιγο πιο συναισθηματικα που ειμαστε χωριστα αλλα κ αυτος αμα με ειχε εκει να μενω μονη μου κ αυτος στη δουλεια θα ειχε εξτρα αγχος. Εγω κ μονο που ειμαι κοντα σε νοσοκομειο που εχει μοναδα για προωρα ειμαι πιο ανετη ψυχολογικα. Μπα τα Χριστουγεννα -Πρωτοχρονια ειναι παντα η εποχη με την περισσοτερη δουλεια. Ανημερα που δεν δουλευει συνηθως κοιμαται, δεν νομιζω να ερθει. Καλα να ειμαστε κ θα περασει ο καιρος.

Να πατε @Nicol_ μου κ να μας πεις αμα βρεις κατι καλο. Εμεις αναγκαστικα Ιανουαριο να εχουμε παρει το δωρο κ οτι εκπτωσεις βρουμε...


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...