Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Ανεργια


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ. ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΕΝΑΩΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ. ,ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ.  ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ

ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΚΟΦΕΤΕ ΑΦΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω ότι δεν κόβεται το ταμείο ανεργίας. Το επίδομα κυοφορίας δίνεται από το ΙΚΑ επειδή έχεις συμπληρώσει 200 ένσημα απ' την ΠΗΤ. Δεν έχει σχέση με την ανεργία. Βέβαια αν θες πάρε τηλ στον ΟΑΕΔ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου! Και εγώ στην ίδια φάση  περισυ. Καμία σχέση το ένα με το άλλο.  Όπως είπε και η κοπελα πριν το επίδομα το λαμβάνεις λόγω των 200 ενσημων. Να ξέρεις επίσης ότι παρατεινεται και το βιβλιαριο σου. Αρα για φάρμακα κλπ είσαι καλυμμενη! 

Με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

επισης ο ΟΑΕΔ δινει καποια χρηματα επιπλεον αφου παρεις και το επιδομα λοχειας απο το ΙΚΑ. Ρωτα αν τα δικαιουσε. με το καλο το μωρακι σου ολα καλα να πανε! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...