Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Κορίτσια ΣΟΣΣΣΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μενω στην Κω και περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα δυδιμη κύηση που η οποία κατέληξε να γεννήσω 27 εβδομάδων με καισαρική επειδή είχα ανοίξει για γέννα με αποτέλεσμα να χάσω το ένα μωράκι μου πριν 2 χρόνια...Το θέμα μου είναι ότι μετά από 18 ώρες εμφάνισα προεκλαψια-εκλαμψια  την οποία δεν την κατάλαβαν και δεν ήξεραν τι είναι με αποτέλεσμα να φύγω εσπευσμένα για Ρόδο σε κώμα και να κάτσω 6 μέρες εντατική ....το θέμα μου είναι ότι ψάχνω να γεννήσω στην Αθήνα στο Αλεξάνδρα και ψάχνω ένα γιατρό που να είναι πάνω από όλα άνθρωπος!! Μπορείτε να μου προτείνεται έναν καλό γιατρό ? Διάβασα καλά σχόλια για τον κ αντσακλημπορείτε να με βοηθησετε γιατί δεν έχω ιδέα? Σας ευχαριστώ πολύ 

Επεξεργάστηκαν by Rafahlia pakou
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλα κοριτσαρα Καλημέρα, 

Εγώ με τον αντσακλη γέννησα τον Ιούνιο.  Είναι πολύ καλός αλλά δεν μου έτυχε και κάτι σοβαρό για τον αξιολογήσω.  

Θα σου πρότεινα τον Δασκαλάκη ο οποίος είναι για κυησεις υψηλού κινδύνου με βάση το ιστορικό σου! Ότι άλλο θες μου λες!

Φιλια και με το καλο!

Στην Κω ερχόμουν με την δουλειά! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...