Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Γιατρός Πολυποδες


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Χριστός Ανέστη!Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει κάνει κάποια από εσάς επέμβαση στη γυναικολόγο Ψαρού Σπυριδούλα(Γλυφάδα)?πρεπει να αφαιρέσω έναν πολύποδα στη μήτρα και νιώθω λίγο φόβο.μηπως έχετε ανάλογη εμπειρία? ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου! Δεν ξέρω τη γιατρό, αλλά η αφαίρεση πολυποδα είναι μια απλή επέμβαση, δεν έχει πόνο, διαρκεί λίγο και φεύγεις αμέσως από την κλινική. Έτσι τουλάχιστον είχε γίνει σε μένα, οπότε δεν έψαξα για πολύ έμπειρο γιατρό, δεν είναι κάτι τρομερά εξειδικευμένο. Μη φοβάσαι, όλα καλά θα πάνε, την επόμενη μέρα ούτε που θα το θυμάσαι!


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, katbal είπε:

Καλησπέρα σας! Χριστός Ανέστη!Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει κάνει κάποια από εσάς επέμβαση στη γυναικολόγο Ψαρού Σπυριδούλα(Γλυφάδα)?πρεπει να αφαιρέσω έναν πολύποδα στη μήτρα και νιώθω λίγο φόβο.μηπως έχετε ανάλογη εμπειρία? ευχαριστώ εκ των προτέρων

Οπως στα γραφει η κοπελα παραπανω ειναι ουτε καν θα το θυμάσαι την επόμενη μερα. Εγω θα σου σύστηνα να την κανεις με υστεροσκοπηση και όχι με αποξεση. Ο λόγος ειναι οτι ο γιατρός θα εχει πληρέστερη εικόνα της μητρικής κοιλότητας και θα σου μείνει και για τι αρχείο σου το dvd. Καλη επιτυχία!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...