Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

Κατια μου αυτο το οτι μας ριχνεις να μη το ξανα πεις,

εδω ειμαστε για να μοιραζομαστε τα συναισθηματα μας και τις σκεψεις μας, να συνεχισεις να σκεφτεσαι θετικα και θα δεις οτι ολα θα πανε καλα

Εχει δικιο η Λια ολες για αυτο το λογο δεν μπηκαμε εδω?????

οτι σε απασχολει να το πεις!!!!!

Και να σκεφτεσαι παντα θετικα!!!!:D

Εχουμε κανει κι εμεις σαλπιγγογραφια,σπερμοδιαγραμμα και εχουν βγει πολυ καλα!!

Αλλαξα τον γιατρο που ειχα και ο καινουργιος με εβαλε να κανω εξεταση προγεστερονης,οπου και την βρηκε αρκετα χαμηλη ,εξου και τα κλομιφεν!!!!Τα επιπεδα της τιμης της προγεστερονης ειναι παρα πολυ ανεβασμενα(απο 10ml στα 116ml ,οπου νομιζα οτι ειμαι και εγκυος!!!)

Την Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μου,να δουμε τι θα κανουμε στην συνεχεια!!!Η αληθεια ειναι οτι σκεφτομαι πολυ εντονα την σπερματεγχυση!!!!Θα δουμε τι θα μου πει κι αυτος!!!!

Και εγω τα εκανα αυτα Κατια μου και την σπερματεγχυση φυσικα!!!

Αμα το θελετε να το κανετε δεν ειναι τιποτα!!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ πήγα φουριοζα για σπερματεγχυση και μου ειπε να περιμενω μεχρι το Μαιο!! Γιατι λεει δεν ειναι αρκετος καιρος από τον Απρίλιο που ξεκινησαμε και παλι προσπάθειες!!


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα φουριοζα για σπερματεγχυση και μου ειπε να περιμενω μεχρι το Μαιο!! Γιατι λεει δεν ειναι αρκετος καιρος από τον Απρίλιο που ξεκινησαμε και παλι προσπάθειες!!

Αυτος ξερει!!!!!:D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μου,να δουμε τι θα κανουμε στην συνεχεια!!!Η αληθεια ειναι οτι σκεφτομαι πολυ εντονα την σπερματεγχυση!!!!Θα δουμε τι θα μου πει κι αυτος!!!!

Μεχρι στιγμης τι σας εχει πει ο γιατρος??


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω βρε Λιακι μου!!!!Και συ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το αγγελουδι σου!!

Κατιουσκα μας καλη, εχετε κανει τις βασικοτερες εξετασεις και αφου αυτες ειναι καλες τιποτα να μη σε ανυσηχει, συζητηστε με το γιατρο σου και ας μη σε φορτωσει με αλλες εξετασεις τι να πω ρε γαμ... να μην εχεις κατι και να τρεχεις, θυμαμαι εμενα


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχουμε κανει κι εμεις σαλπιγγογραφια,σπερμοδιαγραμμα και εχουν βγει πολυ καλα!!

Αλλαξα τον γιατρο που ειχα και ο καινουργιος με εβαλε να κανω εξεταση προγεστερονης,οπου και την βρηκε αρκετα χαμηλη ,εξου και τα κλομιφεν!!!!Τα επιπεδα της τιμης της προγεστερονης ειναι παρα πολυ ανεβασμενα(απο 10ml στα 116ml ,οπου νομιζα οτι ειμαι και εγκυος!!!)

Την Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μου,να δουμε τι θα κανουμε στην συνεχεια!!!Η αληθεια ειναι οτι σκεφτομαι πολυ εντονα την σπερματεγχυση!!!!Θα δουμε τι θα μου πει κι αυτος!!!!

εγω ειμαι μαζι σας παντως!!!!!!!!!!!!!!!


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης τι σας εχει πει ο γιατρος??

Μου ειπε να ξεκινησω με τα κλομιφεν για 4-5 μηνες και βλεπουμε μετα!!

Γι αυτο θα παω την Δευτερα να συζητησουμε ,γιατι τωρα μπηκα στον 4ο μηνα θεραπειας!!!!Εγω θα του πω για την σπερματεγχυση και ελπιζω ολα να πανε καλα!!!!

Εσενα γιατι σου ειπε να περιμενεις τοσο πολυ???


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατιουσκα μας καλη, εχετε κανει τις βασικοτερες εξετασεις και αφου αυτες ειναι καλες τιποτα να μη σε ανυσηχει, συζητηστε με το γιατρο σου και ας μη σε φορτωσει με αλλες εξετασεις τι να πω ρε γαμ... να μην εχεις κατι και να τρεχεις, θυμαμαι εμενα

Να σου πω την αληθεια μου εχει κολλησει στο μυαλο μηπως εχω ανεβασμενη προλακτινη,γιατι δεν την εχω κανει αυτη την εξεταση!!!Ξερω γω...θα του το πω κι αυτο!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια μου δειχνει οτι εχω μηνυμα και οτι το κουτι μου ειναι γεματο αλλα δεν υπαρχει τιποτα μεσα!!!!!

Σας το βγαζει και εσας????

Εμενα οχι!

Μηπως εχει αποθηκευμενα εξερχομενα μυνηματα??


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια μου δειχνει οτι εχω μηνυμα και οτι το κουτι μου ειναι γεματο αλλα δεν υπαρχει τιποτα μεσα!!!!!

Σας το βγαζει και εσας????

εμενα οχι, δεν μου δειχνει κατι


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...