Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

οχι εσυ?καλε ποτε περασε ο καιρος?σε θυμαμαι 10-12 εβδομαδων:shock: τωρα θα εχεις μια κοιλια τεραστεια εεεεε?!!!!!!!!!!!!!

δεν εχω και πολυ μεγαλη κοιλια, αφου με κανουν πιο λιγο απο οτι ειμαι αλλα εχω κανει εναν ποπο μα ποποπο!

θα δεις και συ σε λιγο πως θα μεγαλωσει η κοιλιτσα σου και τι ωραια που θα ειναι!!!!!!!!!!!!!


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

χαθηκε και ξανα γυρισε μονο του???????παιδια σου λεει μετα!!!!:D

καλα ε εχει πολυ πλακα αυτο το στρουμφακι!!!!!!!!!

ε τωρα σε κανα μηνα θα κανεις και την αυχενικη!!!!!!! και μπορει και να σου πει περιπου τι ειναι το νινι


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

προς το παρον εχω πριστει ολοκληρη.η βερα δεν μου μπαινει πλεον.εχω μια συνεχομενη κουραση και μερικες φορες με πιανουν κατι ημικρανιες που με τρελενουν.το καλυτερο μου ειναι να ειμαι ξαπλα και να χουζουρευω.δεν παραπονιεμαι ομως.με τα συμπτωματα καταλαβαινω οτι ολα πανε καλα.οτι κι αν εχω χαλαλι.:rolleyes:


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


προς το παρον εχω πριστει ολοκληρη.η βερα δεν μου μπαινει πλεον.εχω μια συνεχομενη κουραση και μερικες φορες με πιανουν κατι ημικρανιες που με τρελενουν.το καλυτερο μου ειναι να ειμαι ξαπλα και να χουζουρευω.δεν παραπονιεμαι ομως.με τα συμπτωματα καταλαβαινω οτι ολα πανε καλα.οτι κι αν εχω χαλαλι.:rolleyes:

ναι τετοια θα τα εχεις, εσυ να προσπαθεις να μη κουραζεσαι και να απολαυσεις αυτη τη περιοδο που ολοι θα σεχουν στα οπα οπα, μετα θα μας γραφουν και θα ασχολουνται ολοι με το μωρο


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

8-12 θα κανω την αυχενικη και δεν βλεπω την ωρα!!!!!!!!!!!!!!!!

α καλα θα δεις που ο γιατρος θα σου πιεζει τη κοιλια για να μετρησει το αυχενακι του και το μωρο θα κουνιεται!!!!!! τι τελειο που ειναι!

αλλα μη κλαψεις εεεεεεε


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

και να θελω να κουραστω δεν μπορω.και που σηκωνομαι απο το κρεβατι πολυ ειναι.εχει πολυ πλακα που ολοι με προσεχουν!!!!ο ανδρας μου εχει χαζεψει εντελως.ο πεθερος μου που θα ειναι το πρωτο του εγγονι μου λεει κατι κουλα!!!!!εχει πολυ πλακα:D


 

Link to comment
Share on other sites

α καλα θα δεις που ο γιατρος θα σου πιεζει τη κοιλια για να μετρησει το αυχενακι του και το μωρο θα κουνιεται!!!!!! τι τελειο που ειναι!

αλλα μη κλαψεις εεεεεεε

την πρωτη φορα που ακουσα την καρδια του νομιζα πως θα εκλαιγα αλλα τελικα μειναμε με τον ανδρα μου σα χαζοι και απλα κοιτουσαμε.δεν μπορουσα να κανω τιποτα ειχα μεινει μαλ@@@@κας!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...