Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραια ειναι!!!!

Απο τωρα τα ετοιμαζεται βρε????

εγω μετα τις γιορτες!!!

εγω δε θελω απο τωρα αλλα αφου πανε και μου τα περνουν, τι να πω,

μετα τα Χριστουγεννα ειναι καλυτερα παντως


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω διαβασει τιποτα τι επαθες??????:shock::shock::shock::shock:

Εισαστε τρελλες!!!!!!!:D

τιποτα σοβαρο εχω ημικρανιες και ζαλαδες και ειμαι σπιτι.απο καναπε σε κρεββατι και το αντιθετο.

 

Link to comment
Share on other sites

λοιπον λια πηρα την αδελφη μου για να σιγουρευτω.υπαρχει ενα μαγαζι στη λενορμαν απεναντι απο το καπνεργοστασιο (στην αριστερη πλευρα)οπως πας για περιστερι το οποια αρχικα δεν το πιανει το ματι αλλα αν μπεις εχει παπαδε΄.το κρεββατι αυτο η κοπελα που σου λεω το πηρε απο κει πολυ φθηνοτερο μαζι με τη συρταριερα.εχει τα παντα σε χαμηλες τιμες.δε χανεις τιποτα να ριξεις μια ματια.περυσι το ειχε σιγουρα.


 

Link to comment
Share on other sites

εγω δε θελω απο τωρα αλλα αφου πανε και μου τα περνουν, τι να πω,

μετα τα Χριστουγεννα ειναι καλυτερα παντως

εχεις δικιο δεν μπορεις να κανεις κατι!!!!

αντε με το καλο να ερθει και το μωρακι σας!!!!

τιποτα σοβαρο εχω ημικρανιες και ζαλαδες και ειμαι σπιτι.απο καναπε σε κρεββατι και το αντιθετο.

Ασε απο ημικρανιες αλλο τιποτα εγω εχω ακομη πεθαινω!!!

Ζαλαδες τελος οπως και ο πονος στα μεμε μου!!!!!!:D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον λια πηρα την αδελφη μου για να σιγουρευτω.υπαρχει ενα μαγαζι στη λενορμαν απεναντι απο το καπνεργοστασιο (στην αριστερη πλευρα)οπως πας για περιστερι το οποια αρχικα δεν το πιανει το ματι αλλα αν μπεις εχει παπαδε΄.το κρεββατι αυτο η κοπελα που σου λεω το πηρε απο κει πολυ φθηνοτερο μαζι με τη συρταριερα.εχει τα παντα σε χαμηλες τιμες.δε χανεις τιποτα να ριξεις μια ματια.περυσι το ειχε σιγουρα.

α ενταξει Ελινακι μου, σ'ευχαριστω που μπηκες στον κοπο, θα τους το πω να παμε εκει αμα θελουν

αλλα εχει κατι πραγματα ομως!!!!!


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο δεν μπορεις να κανεις κατι!!!!

αντε με το καλο να ερθει και το μωρακι σας!!!!

Ασε απο ημικρανιες αλλο τιποτα εγω εχω ακομη πεθαινω!!!

Ζαλαδες τελος οπως και ο πονος στα μεμε μου!!!!!!:D

αθηνουλα εμενα το στηθος με εχει πεθανει και επειδη ολα τα σουτιεν μου ειναι με δαντελα τριβοντε οι θηλες και πονανε περισσοτερο.πηγα και πηρα θυλασμου.ειναι πολυ μαλακο και το εχω ευχαριστηθει.θα παρω κι αλλο γιατι οι δαντελες πλεον δεν αντεχοντε.

 

Link to comment
Share on other sites

α ενταξει Ελινακι μου, σ'ευχαριστω που μπηκες στον κοπο, θα τους το πω να παμε εκει αμα θελουν

αλλα εχει κατι πραγματα ομως!!!!!

Εχεις κανει ερευνα αγορας????

Βοηθεια δεν εχω δει τιποτα ακομη!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

αθηνουλα εμενα το στηθος με εχει πεθανει και επειδη ολα τα σουτιεν μου ειναι με δαντελα τριβοντε οι θηλες και πονανε περισσοτερο.πηγα και πηρα θυλασμου.ειναι πολυ μαλακο και το εχω ευχαριστηθει.θα παρω κι αλλο γιατι οι δαντελες πλεον δεν αντεχοντε.

Και εγω πλεον τετοια φοραω δεν αντεχω πλεον καθολου την μπανελα!!!!!

εκει εχω και εγω ακομη ενοχλησεις ασε που αρχισανε να αλλαζουν και χρωμα!!!!:P


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λια ποσο κοστιζουν στο συνολο????

Καροτσακι ειδατε???

Τι θα παρεις???

φοβαμαι να κοιταξω ποσο εχουν, με πιανει τρομαρα, αμα μπεις στο Λητω γραφει στα παντα τιμες, αλλα αυτα θα τα παρουν οι γονεις του, εγω λεω να παρουμε κατι πιο φτηνο αλλα εκεινοι δε θελουν

εεεεεεεεεεεε αφου θελουν μη του πιεσω κιολας, χιχι

κοιτα η κουνια λεεει οτι εχει 770 και 450 η συρτριερα του, χωρια η παντα και το στρωμα, ρε εκμεταλευονται ασε, ααλα εγω θελω να γινεται και κρεβατι μετα για να μη παει αχρηστη

καροτσια εχει ωραια η cicco


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

α ενταξει Ελινακι μου, σ'ευχαριστω που μπηκες στον κοπο, θα τους το πω να παμε εκει αμα θελουν

αλλα εχει κατι πραγματα ομως!!!!!

το κακο με αυτο το μαγαζι ειναι οτι ειναι μικρο και δεν εχει μεγαλη εκθεση.η κοπελα που σου λεω πηγε στο λητω που ειναι στην εθνικη και ειναι τεραστιο διαλεξε τη ηθελε εγραψε τους κωδικους σε κρεβατι καροτσι ριλαξ κλπκλπ. και μετα πηγε σε αυτον που σου λεω και τα παρηγγειλε με τους κωδικους που ειχε παρει απο το λητω πολυ φθηνοτερα.μαλλον κι εγω οταν ερθει η ωρα ετσι θα κανω.

 

Link to comment
Share on other sites

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=1686&g2_page=29

κοριτσια την 704 βαλαμε αυτη με το ελαφακι, ηταν η πιο ουδετερη γιατι εχουμε ενα παιδικο δωματιο,

τη παραγγειλαμε απο αυτον , ειναι στη Θεσσαλονικη, σε μια βδομαδα μας ηρθε και ειναι τελεια, οπως ακριβως τη βλεπετε και πλενομενη

δειτε τι εχει


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

φοβαμαι να κοιταξω ποσο εχουν, με πιανει τρομαρα, αμα μπεις στο Λητω γραφει στα παντα τιμες, αλλα αυτα θα τα παρουν οι γονεις του, εγω λεω να παρουμε κατι πιο φτηνο αλλα εκεινοι δε θελουν

εεεεεεεεεεεε αφου θελουν μη του πιεσω κιολας, χιχι

κοιτα η κουνια λεεει οτι εχει 770 και 450 η συρτριερα του, χωρια η παντα και το στρωμα, ρε εκμεταλευονται ασε, ααλα εγω θελω να γινεται και κρεβατι μετα για να μη παει αχρηστη

καροτσια εχει ωραια η cicco

Αφου δεν ακουν εσυ μην τους χαλας το χατιρι!!!:D:D;)

ετσι τη θελω κι εγω την κουνια το εχει κανει η κουμπαρα μου και την εχει βοηθησει πολυ!!!!

Τι χρωμα θα παρεις το καροτσι????

Η ταπετσαρια ποσο στοιχισε????

Εμεις λεμε να κανουμε ζωγραφιες στους τοιχους!!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=1686&g2_page=29

κοριτσια την 704 βαλαμε αυτη με το ελαφακι, ηταν η πιο ουδετερη γιατι εχουμε ενα παιδικο δωματιο,

τη παραγγειλαμε απο αυτον , ειναι στη Θεσσαλονικη, σε μια βδομαδα μας ηρθε και ειναι τελεια, οπως ακριβως τη βλεπετε και πλενομενη

δειτε τι εχει

τελειο!!!!!!!!!και ποσο το μαλλι αν επειτρεπετε?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...