Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

και να θελω να κουραστω δεν μπορω.και που σηκωνομαι απο το κρεβατι πολυ ειναι.εχει πολυ πλακα που ολοι με προσεχουν!!!!ο ανδρας μου εχει χαζεψει εντελως.ο πεθερος μου που θα ειναι το πρωτο του εγγονι μου λεει κατι κουλα!!!!!εχει πολυ πλακα:D

ναι ναι απο τωρα κανουν σα τρελλοι,

βλεπω και τους δικους μου,

τα πεθερικα εμενα εχουν αλλο ενα ααλα κανουν λες και ειναι το πρωτο!

για τους γονεις μου ειναι το πρωτο,

εχουν αρχισει και μου φερνουν ρουχαλακια και ειναι τοσο δαααα μικρουλια Ελινακι που τα εχω απλωσει στον καναπε και ολο περνω και τα βλεπω

αααααααααααα και που να δεις της ΑΕΚ κατι βρεφικα καλτσακια που μου φεραν


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

την πρωτη φορα που ακουσα την καρδια του νομιζα πως θα εκλαιγα αλλα τελικα μειναμε με τον ανδρα μου σα χαζοι και απλα κοιτουσαμε.δεν μπορουσα να κανω τιποτα ειχα μεινει μαλ@@@@κας!!!!!!!!!!

ναι ναι αυτο το χτυπημα δε το ξεχνας ποτε!

χαιρομαι πολυ για σενα!!!!!!!!!!!


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

κι εγω περιμενω να περασει ο καιρος για να αρχισω τα ψωνια.οι γονεις μου περιμενουν πως και πως γιατι τα παιδια της αδελφης μου μεγαλωσαν.ο πεθερος το ξεκαθαρισε.....θα ειναι ο επισημος χορηγος αυτου του μπεμπε!!!!!πεθερα δεν εχω αλλα ο πεθερος μαλαμα!!!!!!και ειναι και το πρωτο του.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ναι αυτο το χτυπημα δε το ξεχνας ποτε!

χαιρομαι πολυ για σενα!!!!!!!!!!!

Εγω παλι δεν το καταλαβα αμεσως πειραζει????:rolleyes:

Αρχικα νομιζα οτι ητανε η δικη μου!!!!:rolleyes:

Δεν ειχα ξανακουσει η πρωτη μου φορα ητανε!!!!!:rolleyes::D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κοριτσακι μου καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ξεκουραστηκες ?

Απο ξεκουραση αλλο τιποτα Λιακι μου!!!!!!καλα ειμαστε εσεις τι κανετε????

καλημερα αθηνουλα!!!!!τι καλα που ξανα μαζευομαστε!!!!μου ειχατε λειψει.

Καλημερα Ελινακι τι κανετε??????καθεσαι σημερα????

Η Μαρα τι κανει εχουμε κανενα νεο????

Ακουσε καρδουλα?????


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απο ξεκουραση αλλο τιποτα Λιακι μου!!!!!!καλα ειμαστε εσεις τι κανετε????

Καλημερα Ελινακι τι κανετε??????καθεσαι σημερα????

Η Μαρα τι κανει εχουμε κανενα νεο????

Ακουσε καρδουλα?????

εδω και μια εβδομαδα καθομαι γενικοτερα γιατι οπως διαβασες δεν ειμαι για πολλα πολλα.η μαρα ειναι καλα.το προιγουμενο σαββατο ειχαμε παει για καφεδακι μα τους υπερηχους μας!!!!!!!!!το ακουσε και ειναι μια χαρα.ειναι 5 μερες μικροτερο απο το δικο μου!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

κι εγω περιμενω να περασει ο καιρος για να αρχισω τα ψωνια.οι γονεις μου περιμενουν πως και πως γιατι τα παιδια της αδελφης μου μεγαλωσαν.ο πεθερος το ξεκαθαρισε.....θα ειναι ο επισημος χορηγος αυτου του μπεμπε!!!!!πεθερα δεν εχω αλλα ο πεθερος μαλαμα!!!!!!και ειναι και το πρωτο του.

ε βρε Ελινακι μου εισαι και πολυ καλο παιδι και θα βγαλεις και καλο παιδι και ολα αυτα σου αξιζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και μενα θα μου τα παρουν ολα τα πεθερικα, σημερα ερχεται το χαλι και η κουρτινα του, εγω φωναζω οτι ειναι νωρις αλλα πανε και τα περνουν,

http://www.letoshop.gr/default.asp?prOrder=0&prOrderBy=0&ct=1080306&pg=2&pid=39&la=1

κοριτσια μπειτε να δειτε να μου πειτε αν σας αρεσει η κουνια winnie the pooh ειναι η τεταρτη στη σειρα , αυτη λεμε να παρουμε γιατι του βαλαμε και μια ταπετσαρια με ζωακια και ειναι η μονη που ταιριαζει


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

εδω και μια εβδομαδα καθομαι γενικοτερα γιατι οπως διαβασες δεν ειμαι για πολλα πολλα.η μαρα ειναι καλα.το προιγουμενο σαββατο ειχαμε παει για καφεδακι μα τους υπερηχους μας!!!!!!!!!το ακουσε και ειναι μια χαρα.ειναι 5 μερες μικροτερο απο το δικο μου!!!!!!!!!

Δεν εχω διαβασει τιποτα τι επαθες??????:shock::shock::shock::shock:

Εισαστε τρελλες!!!!!!!:D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

ε βρε Ελινακι μου εισαι και πολυ καλο παιδι και θα βγαλεις και καλο παιδι και ολα αυτα σου αξιζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και μενα θα μου τα παρουν ολα τα πεθερικα, σημερα ερχεται το χαλι και η κουρτινα του, εγω φωναζω οτι ειναι νωρις αλλα πανε και τα περνουν,

http://www.letoshop.gr/default.asp?prOrder=0&prOrderBy=0&ct=1080306&pg=2&pid=39&la=1

κοριτσια μπειτε να δειτε να μου πειτε αν σας αρεσει η κουνια winnie the pooh ειναι η τεταρτη στη σειρα , αυτη λεμε να παρουμε γιατι του βαλαμε και μια ταπετσαρια με ζωακια και ειναι η μονη που ταιριαζει

Ωραια ειναι!!!!

Απο τωρα τα ετοιμαζεται βρε????

εγω μετα τις γιορτες!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...