Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου καλο μεσημερι δεν μπορω αλλο πονανε τα παντα τωρα ποπος μεση!!!

Ελπιζω να τα πουμε συντομα παλι

Φιλακια!!!!!

Φιλακια Αθηνουλα!!Καλη ξεκουραση!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι Αθηνουλα μου να πας, να μην ποναει και ο ποπος σου,

φευγω και γω γιατι μαγειρευω,

Κατιουλα μην ανησυχεις και την Δευτερα που θα πατε να τα συζητησετε ολα και να δειτε πως θα προχωρησετε, ολα θα πανε καλα και θα το δεις!

Νικελακι καλο μεσημερι


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Εσενα γιατι σου ειπε να περιμενεις τοσο πολυ???

Θυμασαι που ειχα κάνει μια επεμβαση το Γεναρη? Ε, μεχρι το Μαιο ειχαμε σταματησει τις προσπαθειες γιατι ηταν επικινδυνο, οπότε μου λεει ότι στην ουσια προσπαθουμε μονο 5-6 μηνες!


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια!

Απ' ότι βλέπω, ειστε όλες καλά και οι φουσκωμένες και οι ξεφούσκωτες.

Εγώ από υγεία είμαι καλά, απλώς δεν έχω τη συνηθισμένη ενέργεια που είχα. Πάντως είμαι καλύτερα από τις προηγούμενες μέρες που με είχε πιάσει κι έκλαιγα συνεχώς.

Απλώς τώρα νιώθω ένα κενό και δεν έχω διάθεση για τίποτε.

Θα περάσει όμως κι αυτό, υπομονή θα κάνω.

Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού με το γιατρό να με δει αν καθάρισα και να μου πει τα σχετικά με την υστεροσκόπηση που πρέπει να κάνω.

Αυτά τα νέα μου.

Αθηνούλα, αγοράκι κι εσύ, ε? Τι ωραία!

Τρελλαίνομαι για αγοράκια.

Κάτια81, εύχομαι ο γιατρός από Δευτέρα να σου πει τα καλύτερα.

Νίκελ, υπομονή κοριτσάκι, αφού ουσιαστικά μόνο 5 μήνες προσπαθείτε. Αν δεν γίνομαι πολύ αδιάκριτη, τι εγχείριση είχες κάνει το Γενάρη? Στείλε μου με π.μ. Αν γίνομαι αδιάκριτη, μη μου λες. Μπορεί να μου το έχεις ξαναπεί αλλά πραγματικά δεν το θυμάμαι.

Λία, Αθηνούλα, όλα καλά πάνε, όλα τέλεια και σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα μπεμπάκια σας στην αγκαλιά σας.

Link to comment
Share on other sites

Θυμασαι που ειχα κάνει μια επεμβαση το Γεναρη? Ε, μεχρι το Μαιο ειχαμε σταματησει τις προσπαθειες γιατι ηταν επικινδυνο, οπότε μου λεει ότι στην ουσια προσπαθουμε μονο 5-6 μηνες!

Τι να πω βρε νικελακι μου.....γιατι ομως να περιμενεις τοσο καιρο και χωρις να ξερεις τι θα γινει!!!Κι επειδη προσπαθειτε λιγους μηνες....και τι μ αυτο????

Δηλαδη,οπως λενε,θα πρεπει να περιμενεις να φτασεις στον χρονο για να δουνε εαν υπαρχει προβλημα???Εγω ειλικρινα το εχω μετανοιωσει που περιμενα τοσο καιρο!!!!Για μενα πραξε αναλογα με το πως αισθανεσαι!!!

Εαν θελεις να κανεις σπερματεγχυση......ΚΑΝΕ!!!!

Σου ειπε ο γιατρος οτι δεν κανει τωρα ακομη........δηλαδη εαν γινει τωρα ,τι θα γινει?????

Το πολυ πολυ να μεινεις εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Την αποψη μου λεω και σκεψου τι θελεις να κανεις;)!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολυ σκεφτεσαι....δε κανει!:) Κοριτσαρες μου ευχομαι να μη προλαβετε να κανετε σπερματεγχυση κι οι δυο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να δειτε θετικο τεστ μεσα στο νοεμβρη ..αντε μεχρι δεκεμβρη!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...