Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μπορει?


Aleka33

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. πρώτη φορά γράφω στο site παρότι το τελευταίο διάστημα που άρχισα τις προσπαθείες με τον άντρα μου σας παρακολουθώ.. θα ήθελα τη βοήθεια σας.. έκανα αυτό το τεστ (first step early) 4  ημέρες πριν την μέρα καθυστέρησης κ έχει μια πολύυυ άχνη γραμμή η οποία με μπέρδεψε,είναι θετικό άραγε? :-/ αν ξέρει κάποια να μου πει πως επισυνάπτω φωτό ευχαρίστως να το ανεβάσω να το δείτε..

κ γω λεω οτι το θετικο είναι θετικό...λαθος δεν βλέπεις. με το καλο μα σ πανε ολα καλά.ξανακανε ενα αύριο να σια σίγουρη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, KarMar84 είπε:

Καλησπέρα, αν η αχνή γραμμή έχει ροζ χρώμα είναι θετικό :) αν είναι σαν γκρι ίσως είναι γραμμή εξάτμισης αλλά ας σου πούνε κ τα υπόλοιπα κορίτσια την γνώμη τους... Καλά αποτελέσματα να έχεις :)

Ευχαριστώ πολύ.. μακάρι να είμαι:Dναι είναι ροζ.. (δεν)περιμένω 30 του μηνός να αδιαθετησω οπότε αν δεν θα ξανά πάρω λέω ένα τεστ να βεβαιωθω.. 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κ γω λεω οτι το θετικο είναι θετικό...λαθος δεν βλέπεις. με το καλο μα σ πανε ολα καλά.ξανακανε ενα αύριο να σια σίγουρη 

Λες αύριο κιόλας? Χμμμ μου άναψες φωτιές..έλεγα να το αφήσω για τη μέρα περιόδου.. αλλά αν όντως είμαι λογικά κ αύριο θα δείξει έστω άχνη γραμμή ξανά..

Επίσης να πω πως από την ωορρηξία έως τώρα έχω δέκατα από 36.8-37.2 (η φυσιολογική μου θερμοκρασία είναι 36.5) και πόνους-τσιμπηματα χαμηλά στη κοιλιά τις τελευταίες 4 ημέρες μαζί με πρηξιμο- ευαισθησια στήθους..βέβαια εκτός της θερμοκρασίας τα άλλα δύο τα λες κ συμπτώματα περίοδο οπότε δε θέλω να χαρώ τσάμπα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, KarMar84 είπε:

Δεν ξέρω μπερδεύτηκα πολύ με τις ωορρηξίες χαχα σύμφωνα με τον υπέρηχο είναι να αδιαθετησω σήμερα ή αύριο κ σύμφωνα με τα τέστ 4-5/02, θα δείξει...

Όταν λες βγαίνουν θετικά εννοείς βγαίνει δεύτερη γραμμή έστω και πιο απαλή από του δείκτη ή όπως στην ωορρηξία το ίδιο έντονη;

Σε μένα ήταν  πολύ έντονη. Ήξερα ότι είμαι έγκυος και είχα κάνει δύο μέρες σερί από περιέργεια στη 2η εγκυμοσύνη μου να τσεκάρω και μια φορά στην 3η μου εγκυμοσύνη. Όντως είναι μπέρδεμα αυτό που έγινε τωρα σε εσένα. Πάντως τα τεστακια δεν κάνουν λάθος. Δεν κάνεις ένα από περιέργεια να δεις τι θα δείξει; Να ήταν 2η ωορρηξια; αλλά μετά από τόσες ημέρες; ρωτά και τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει.

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ευχαριστώ πολύ.. μακάρι να είμαι:Dναι είναι ροζ.. (δεν)περιμένω 30 του μηνός να αδιαθετησω οπότε αν δεν θα ξανά πάρω λέω ένα τεστ να βεβαιωθω.. 

Λες αύριο κιόλας? Χμμμ μου άναψες φωτιές..έλεγα να το αφήσω για τη μέρα περιόδου.. αλλά αν όντως είμαι λογικά κ αύριο θα δείξει έστω άχνη γραμμή ξανά..

Επίσης να πω πως από την ωορρηξία έως τώρα έχω δέκατα από 36.8-37.2 (η φυσιολογική μου θερμοκρασία είναι 36.5) και πόνους-τσιμπηματα χαμηλά στη κοιλιά τις τελευταίες 4 ημέρες μαζί με πρηξιμο- ευαισθησια στήθους..βέβαια εκτός της θερμοκρασίας τα άλλα δύο τα λες κ συμπτώματα περίοδο οπότε δε θέλω να χαρώ τσάμπα..

Μακάρι να είσαι!!!Κάνε μια χοριακη αύριο να σου λυθεί η απορία!!!Με το καλό!!!


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ευχαριστώ πολύ.. μακάρι να είμαι:Dναι είναι ροζ.. (δεν)περιμένω 30 του μηνός να αδιαθετησω οπότε αν δεν θα ξανά πάρω λέω ένα τεστ να βεβαιωθω.. 

Λες αύριο κιόλας? Χμμμ μου άναψες φωτιές..έλεγα να το αφήσω για τη μέρα περιόδου.. αλλά αν όντως είμαι λογικά κ αύριο θα δείξει έστω άχνη γραμμή ξανά..

Επίσης να πω πως από την ωορρηξία έως τώρα έχω δέκατα από 36.8-37.2 (η φυσιολογική μου θερμοκρασία είναι 36.5) και πόνους-τσιμπηματα χαμηλά στη κοιλιά τις τελευταίες 4 ημέρες μαζί με πρηξιμο- ευαισθησια στήθους..βέβαια εκτός της θερμοκρασίας τα άλλα δύο τα λες κ συμπτώματα περίοδο οπότε δε θέλω να χαρώ τσάμπα..

καλε εγω έκανα 12 υεστ μια φορα ..αχχαχαχαχαχα κανε κανε θα δείξει πάλι αν είσαι.. απορώ πως κρατιέσαι.γοα θερκοκρασια κτλ που λες αστα στην απ έξω..ειναι μωρις ακόμα...περιμενουμε νέα σ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλε εγω έκανα 12 υεστ μια φορα ..αχχαχαχαχαχα κανε κανε θα δείξει πάλι αν είσαι.. απορώ πως κρατιέσαι.γοα θερκοκρασια κτλ που λες αστα στην απ έξω..ειναι μωρις ακόμα...περιμενουμε νέα σ.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια,θα δούμε αύριο λοιπόν!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Σε μένα ήταν  πολύ έντονη. Ήξερα ότι είμαι έγκυος και είχα κάνει δύο μέρες σερί από περιέργεια στη 2η εγκυμοσύνη μου να τσεκάρω και μια φορά στην 3η μου εγκυμοσύνη. Όντως είναι μπέρδεμα αυτό που έγινε τωρα σε εσένα. Πάντως τα τεστακια δεν κάνουν λάθος. Δεν κάνεις ένα από περιέργεια να δεις τι θα δείξει; Να ήταν 2η ωορρηξια; αλλά μετά από τόσες ημέρες; ρωτά και τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει.

Ναι δεν νομίζω 2η ωορρηξία τόσες μέρες μετά. Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μια εβδομάδα ακόμα (αν βέβαια δεν έρθει αύριο)... Αν δεν τα καταφέρω να κρατηθώ θα κάνω ένα ωορρηξίας χαχα

Βέβαια αν ισχύει ο υπέρηχος δεν υπάρχουν πιθανότητες γτ ήμουν άρρωστη εκείνες τις ημέρες κ δεν είχαμε επαφές

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...