Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπορει?


Aleka33

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα μια ερώτηση έκανα τεστ εγκυμοσύνης νωρίτερα από την περίοδο την περιμένω 9 τ μήνα κ βγήκε μια γραμμή καθαρή κ φαίνεται κ μια γραμμή πολύ άχνη φαίνεται βέβαια με το ματι.τι λέτε εσείς να πάω για χοριακη από τώρα η να περιμένω μέχρι τν αναμενόμενη μέρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafa24 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα μια ερώτηση έκανα τεστ εγκυμοσύνης νωρίτερα από την περίοδο την περιμένω 9 τ μήνα κ βγήκε μια γραμμή καθαρή κ φαίνεται κ μια γραμμή πολύ άχνη φαίνεται βέβαια με το ματι.τι λέτε εσείς να πάω για χοριακη από τώρα η να περιμένω μέχρι τν αναμενόμενη μέρα?

Απ' τη στιγμή που φαίνεται έστω κ λίγο με το τεστ σημαίνει ότι κ η χοριακη θα δείξει... Άντε με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Απ' τη στιγμή που φαίνεται έστω κ λίγο με το τεστ σημαίνει ότι κ η χοριακη θα δείξει... Άντε με το καλό!

Ευχαριστώ πολύ...αύριο για χοριακη για σιγουριά....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα... Χρειάζομαι και εγω την γνώμη σας... Εχω ασταθες κυκλο που φτανει γυρο στις 40 ημερες.. .Με τον αντρα μου προσπαθουμε για δευτερο παιδακι... . .. Στις 6 αυγουστου ηταν η τελευταια μου περιοδος.... Μετα στις 29-30 αυγουστου είχα σαν ασπρα υγρα με λιγο ροζ-καφε ισα-ισα πουλερωνοταν το εσώρουχο... Αυτο ειχε ως διαρκεια 19 περιπου ημερες αλλα δεν ηταν στάνταρτ καθε μερα, μπορει καθε 2 ημερες η μονο μια σταλια το πρωι της ημερας... Με λιγα λογια η κυλιδες καφε-ροζ τα είχα μεχρι 19 Σεπτέμβρη..εκανα 2 τεστ αλλα διστιχως αρνητικα... .μεχρι Σημερα 3 οκτωμβρη περιοδο δεν εχω δει.... Εχω εδω και μια βδομαδα ζαλαδες,κουραση λιγουρες και τρωω πολυ... Πριν απο 3 μερς και μεχρι σημερα πονάει  η μεση μου, ποναει ελαχιστα κατω απτην κοιλια και εχω λιγες κραμπες δεξια... Λετε να ειμαι εγκυος?? Η μηπως μου ερχετε περιοδος? Εχω άγχος γιατι ειχα μια παλινδρομη κύηση 8 εβδομάδων και την κορη μου μετα απο αρκετη προσπάθεια την "εποιασα"...!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λογικα το δευτερο θα έπρεπε να δείξει αν υπάρχει εγκυμοσυνη

Τελικά έκανες χοριακη; είναι αρκετές μέρες η καθυστέρηση, προσωπικα θα εκανα,κ θα επικοινωνουσα με γυναικολογο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εκανα παλι ενα τεστ σημερα και εκεινο αρνητικο βγηκε... Μαλλον ερχετε η περιοδος ποναω παρα πολυ μέση και κοιλια... Δεν ειχα χρονο να κανω χοριακη γιατι εχω και την μικρη παω και σχολη.... :-|

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα...11 μέρα μετά τν ωοτοκία χοριακη 40 εσείς που είστε πιο έμπειρες με χοριακες για αυτή τν μέρα του κύκλου πιστεύετε ότι είναι καλή?μια φορά θετικό είναι....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafa24 είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα...11 μέρα μετά τν ωοτοκία χοριακη 40 εσείς που είστε πιο έμπειρες με χοριακες για αυτή τν μέρα του κύκλου πιστεύετε ότι είναι καλή?μια φορά θετικό είναι....

Θετικο ειναι σιγουρα,11μερες μετα την ωορηξια χοριακη 40 ειναι καλη.Σε 2 μερες ξανακανε να δουμε πως παει.Με το καλο...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet είπε:

Θετικο ειναι σιγουρα,11μερες μετα την ωορηξια χοριακη 40 ειναι καλη.Σε 2 μερες ξανακανε να δουμε πως παει.Με το καλο...

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου .ναι κ ο γυναικολόγος μου στο ίδιο Μ ΕΙΠΕ να ξανακάνω τν Δευτέρα που θα πάω να με δει.....τα μικρά μου έχουν ξετρελαθει...ελπίζω να πάνε όλα καλά αν κ δεν το χάμε στο πρόγραμμα 4η εγκυμοσυνη...κ μάλιστα με τν μια καταλάθος αφύλακτη επαφή που είχαμε(υπολόγισα λάθος τις γόνιμες μέρες μου)...χαχαχα...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rafa24 είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα...11 μέρα μετά τν ωοτοκία χοριακη 40 εσείς που είστε πιο έμπειρες με χοριακες για αυτή τν μέρα του κύκλου πιστεύετε ότι είναι καλή?μια φορά θετικό είναι....

Θετικοτατο!! Συγχαρητήρια!! Μια ανεφελη εγκυμοσυνη σου ευχομαι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikib είπε:

Θετικοτατο!! Συγχαρητήρια!! Μια ανεφελη εγκυμοσυνη σου ευχομαι

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου...βέβαια μια επαναληπτική τν τρίτη μου είπανε να κάνω να δω αν διπλασιάζεται σωστά γρ στν προηγούμενη μια ανέβηκε κ μια που κατέβηκε κ έχω ανχωθει λιγάκι....ψιλοφοβαμαι.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...