Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπορει?


Aleka33

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Aleka33 είπε:

Γεια σας και από μένα , με ελεύθερες επαφές την 19η και 26η μέρα εφόσον περάσαν οι γόνιμες μπορεί να μείνει μια γυναίκα έγκυος; 

Με τι κύκλο? Πιθανή ημερομηνία ωορρηξίας τι είχες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχεις πάρει τεστ ωορρηξίας κ ξέρεις σίγουρα ότι πέρασαν οι γόνιμες μέρες? Γιατί ακόμα κ αν έχεις σταθερό κύκλο μπορεί ένα μήνα να καθυστερήσει η ωορρηξία κ να μείνεις έγκυος με καθυστερημένη σύλληψη!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις τωρα βρηκα ιντερνετ

Δεν κυνηγάω τις γονιμες , ειμαστε στο χαλαρο οποτε....ερθει

Δεν εχω πάρει τεστ ωορρηξίας ουτε καν εχω καθυστέρηση απλώς βλέπω κάποιες  αλλαγές στο σώμα μου και για αυτό το λόγο ρώτησα

Ευχαριστω παρα πολυ !!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aleka33 είπε:

Κορίτσια μόλις τωρα βρηκα ιντερνετ

Δεν κυνηγάω τις γονιμες , ειμαστε στο χαλαρο οποτε....ερθει

Δεν εχω πάρει τεστ ωορρηξίας ουτε καν εχω καθυστέρηση απλώς βλέπω κάποιες  αλλαγές στο σώμα μου και για αυτό το λόγο ρώτησα

Ευχαριστω παρα πολυ !!

Απ' τη στιγμή που δεν ξέρεις σίγουρα αν είχαν περάσει οι γόνιμες υπάρχει το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης. Πιο λίγες πιθανότητες βέβαια αλλά υπαρκτές. Μακάρι αν το θες κ εσύ να είσαι!

Just now, Aleka33 είπε:

Κορίτσια μόλις τωρα βρηκα ιντερνετ

Δεν κυνηγάω τις γονιμες , ειμαστε στο χαλαρο οποτε....ερθει

Δεν εχω πάρει τεστ ωορρηξίας ουτε καν εχω καθυστέρηση απλώς βλέπω κάποιες  αλλαγές στο σώμα μου και για αυτό το λόγο ρώτησα

Ευχαριστω παρα πολυ !!

Απ' τη στιγμή που δεν ξέρεις σίγουρα αν είχαν περάσει οι γόνιμες υπάρχει το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης. Πιο λίγες πιθανότητες βέβαια αλλά υπαρκτές. Μακάρι αν το θες κ εσύ να είσαι!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Βρίσκομαι αισίως στην 3μερα καθυστέρηση με πολύ πρισμενο και ευαίσθητο στήθος καθώς και κάποιες λευκές εκρεισεις στο σκούπισμα και πόνο στη μέση! Νιώθω ότι θα έρθει η περίοδος. Ας μου πουν όσες ξέρουν είναι σημάδια αυτά??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aleka33 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Βρίσκομαι αισίως στην 3μερα καθυστέρηση με πολύ πρισμενο και ευαίσθητο στήθος καθώς και κάποιες λευκές εκρεισεις στο σκούπισμα και πόνο στη μέση! Νιώθω ότι θα έρθει η περίοδος. Ας μου πουν όσες ξέρουν είναι σημάδια αυτά??

Αααμεεεε!! Καλέ κάνε ένα τεστακι!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μια ερώτηση,  με τον άντρα μου προσπαθούμε για μωρό,  δεν έχω σταθερό κύκλο όμως, μια έχω κύκλο 28ημερων, μια 32, μια 34, δεν ξέρω καθόλου τι παίζει με ωορρηξία,  αν η σύλληψη γίνεται μόνο τότε,  είναι ο τρίτος μήνας που προσπαθούμε,  τον δεύτερο μήνα η αλήθεια είναι ότι ξεκινήσαμε λίγο αργά, είχαν περάσει οι γόνιμες μέρες,  τον πρώτο μήνα όμως κάναμε από τότε που μου τελείωσε η περίοδος,  τώρα αυτόν τον μήνα ξεκινήσαμε απ όταν μου τελείωσε η περίοδος πιο εντατικά,  μπορεί και κάθε μέρα  η ανα δευτερη μέρα γιατί ήμασταν διακοπές, σήμερα είναι η 19η μέρα του κύκλου μου, λέτε να το προσπαθούμε ακόμα , η πέρασαν οι γόνιμες μέρες?


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια μια ερώτηση,  με τον άντρα μου προσπαθούμε για μωρό,  δεν έχω σταθερό κύκλο όμως, μια έχω κύκλο 28ημερων, μια 32, μια 34, δεν ξέρω καθόλου τι παίζει με ωορρηξία,  αν η σύλληψη γίνεται μόνο τότε,  είναι ο τρίτος μήνας που προσπαθούμε,  τον δεύτερο μήνα η αλήθεια είναι ότι ξεκινήσαμε λίγο αργά, είχαν περάσει οι γόνιμες μέρες,  τον πρώτο μήνα όμως κάναμε από τότε που μου τελείωσε η περίοδος,  τώρα αυτόν τον μήνα ξεκινήσαμε απ όταν μου τελείωσε η περίοδος πιο εντατικά,  μπορεί και κάθε μέρα  η ανα δευτερη μέρα γιατί ήμασταν διακοπές, σήμερα είναι η 19η μέρα του κύκλου μου, λέτε να το προσπαθούμε ακόμα , η πέρασαν οι γόνιμες μέρες?

αν κανεις κυκλους 34 ημερων μπορει κ να κανεις ωορηξια κ σημερα ή αυριο ή μεθαυριο οποτε συνεχισε για τρεις μερες ακομα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια μια ερώτηση,  με τον άντρα μου προσπαθούμε για μωρό,  δεν έχω σταθερό κύκλο όμως, μια έχω κύκλο 28ημερων, μια 32, μια 34, δεν ξέρω καθόλου τι παίζει με ωορρηξία,  αν η σύλληψη γίνεται μόνο τότε,  είναι ο τρίτος μήνας που προσπαθούμε,  τον δεύτερο μήνα η αλήθεια είναι ότι ξεκινήσαμε λίγο αργά, είχαν περάσει οι γόνιμες μέρες,  τον πρώτο μήνα όμως κάναμε από τότε που μου τελείωσε η περίοδος,  τώρα αυτόν τον μήνα ξεκινήσαμε απ όταν μου τελείωσε η περίοδος πιο εντατικά,  μπορεί και κάθε μέρα  η ανα δευτερη μέρα γιατί ήμασταν διακοπές, σήμερα είναι η 19η μέρα του κύκλου μου, λέτε να το προσπαθούμε ακόμα , η πέρασαν οι γόνιμες μέρες?

Επειδή δεν έχεις σταθερό κύκλο μην σταματάς συνέχισε τις επαφές σου μέχρι να έρθει η περιοδος!! Έχω κάνει ωορρηξία την 30η μέρα :shock: όταν δεν είχα σταθερό κύκλο!! Αλλιώς πάρε τεστακια ωορρηξίας θα σου λύσουν τα χέρια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...