Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Δεκατα


Αλεξανδρα1234

Recommended Posts

Γεια σας..εχω ενα αγορακι 22 μηνων κ προχτες το πρωι ξυπνησε με δεκατα μεχρι 37.5 που δεν ανεβηκαν μεσα στη μερα κ επεσαν μονο τους..το βραδυ κ χτες ολη μερα απυρετος αλλα σημερα το πρωι ξυπνησε παλι με 37.5..κατα τα αλλα ειναξ ευδιαθετος χωρις κανενα αλλο προφανη συμπτωμα..η γιατρος μου λειπει στο εξωτερικο κ ο άνδρας μου με θεωρει υπερβολικη που λεω να το παμε σε αλλο γιατρο..μου λεει θα ειναι κανενα δοντι που προσπαθει να βγει ή καμια ιωση..αλλα εγω αγχωνομαι επειδη χτες ηταν μια χαρα..το μονο που εψει ειναι γκρινια..εχει τυχει κ σε σας κατι παρόμοιο γτ ανησυχω..με θεωρείτε υπερβολικη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Αλεξανδρα1234 είπε:

Γεια σας..εχω ενα αγορακι 22 μηνων κ προχτες το πρωι ξυπνησε με δεκατα μεχρι 37.5 που δεν ανεβηκαν μεσα στη μερα κ επεσαν μονο τους..το βραδυ κ χτες ολη μερα απυρετος αλλα σημερα το πρωι ξυπνησε παλι με 37.5..κατα τα αλλα ειναξ ευδιαθετος χωρις κανενα αλλο προφανη συμπτωμα..η γιατρος μου λειπει στο εξωτερικο κ ο άνδρας μου με θεωρει υπερβολικη που λεω να το παμε σε αλλο γιατρο..μου λεει θα ειναι κανενα δοντι που προσπαθει να βγει ή καμια ιωση..αλλα εγω αγχωνομαι επειδη χτες ηταν μια χαρα..το μονο που εψει ειναι γκρινια..εχει τυχει κ σε σας κατι παρόμοιο γτ ανησυχω..με θεωρείτε υπερβολικη?

απλα το παρακολουθεις ιωσουλα θα ειναι δεν εχει σημασια που ηταν εχθες μια χαρα. κ το γιατρο να παρεις θα σου πει παρακολουθησε το. ουτε καν θα σου πει να τον εξετασει με μιση μερα δεκατα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

απλα το παρακολουθεις ιωσουλα θα ειναι δεν εχει σημασια που ηταν εχθες μια χαρα. κ το γιατρο να παρεις θα σου πει παρακολουθησε το. ουτε καν θα σου πει να τον εξετασει με μιση μερα δεκατα

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου..απλα να συμπληρωσω οτι χτες το απογευμα αφου δεν ειχε πυρευο πηγαμε στη θαλασσα μηπως παιζει κ αυτο ρολο που σημερα εχει πάλι δεκατα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αλεξανδρα1234 είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου..απλα να συμπληρωσω οτι χτες το απογευμα αφου δεν ειχε πυρευο πηγαμε στη θαλασσα μηπως παιζει κ αυτο ρολο που σημερα εχει πάλι δεκατα..

οχι μωρε μην ανχωνεσε ετσι ειναι τα μωρακια μπορει δεκατα να κανουν για ψιλου πηδημα ακομα κ μια βαρυστομαχια να εχουν ανεβαζουν δεκατα. παρακολουθησε το συνηθως βραδυ εξελισετε η ιωσουλα πιστευω ομως οτι αυριο θα ειστε μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Αλεξανδρα1234 είπε:

Γεια σας..εχω ενα αγορακι 22 μηνων κ προχτες το πρωι ξυπνησε με δεκατα μεχρι 37.5 που δεν ανεβηκαν μεσα στη μερα κ επεσαν μονο τους..το βραδυ κ χτες ολη μερα απυρετος αλλα σημερα το πρωι ξυπνησε παλι με 37.5..κατα τα αλλα ειναξ ευδιαθετος χωρις κανενα αλλο προφανη συμπτωμα..η γιατρος μου λειπει στο εξωτερικο κ ο άνδρας μου με θεωρει υπερβολικη που λεω να το παμε σε αλλο γιατρο..μου λεει θα ειναι κανενα δοντι που προσπαθει να βγει ή καμια ιωση..αλλα εγω αγχωνομαι επειδη χτες ηταν μια χαρα..το μονο που εψει ειναι γκρινια..εχει τυχει κ σε σας κατι παρόμοιο γτ ανησυχω..με θεωρείτε υπερβολικη?

Δεν είσαι υπερβολική, καλύτερα να προλαμβανεις παρά να θεραπευεις. Κι εμένα έτσι ήταν και το πήγα στο παίδων γιατί έλειπε η παιδίατρος και ήθελα να είμαι σίγουρη. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για δυο μισες μερες δεκατα δ νομιζω οτι ειναι λογος για γιατρο, το παρακοκουθεις κ βλεπεις

Καλο ειναι αφου εχει να πρισεξετε λιγο, πχ οχι θαλασσα, πολλα υγρα, να τρωει κ να ξεκουραζεται

Ιωσουλα η δοντια

Περαστικα σας

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

οχι μωρε μην ανχωνεσε ετσι ειναι τα μωρακια μπορει δεκατα να κανουν για ψιλου πηδημα ακομα κ μια βαρυστομαχια να εχουν ανεβαζουν δεκατα. παρακολουθησε το συνηθως βραδυ εξελισετε η ιωσουλα πιστευω ομως οτι αυριο θα ειστε μια χαρα.

Τελικα κοριτσια σηκωσε 38 οποτε καποια ιωσουλα έχουμε..ελπιζω να περασει γρηγορα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...