Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΧΑΜΗΛΗ ΧΟΡΙΑΚΉ


Recommended Posts

On 20/1/2020 at 3:03 ΜΜ, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΣΗΜΕΡΑ  ΕΙΜΑΙ  6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ  ΚΑΙ  2Η.  ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ  ΠΡΙΝ  ΜΙΑ  ΕΒΔΟΜΆΔΑ   (5Ε ΚΑΙ 2Η)  ΚΑΙ  Η  ΤΙΜΗ  ΤΗΣ  ΧΟΡΙΑΚΗΣ  ΗΤΑΝ  183,7  ΣΗΜΕΡΑ  ΕΚΑΝΑ  ΜΙΑ  ΔΕΥΤΕΡΗ  ΧΟΡΙΑΚΗ  ΓΙΑΤΙ  ΕΧΩ  2  ΜΕΡΕΣ  ΤΩΡΑ  ΚΑΦΕ Ή  ΚΟΚΚΙΝΑ   ΑΝΟΙΧΤΑ    ΥΓΡΑ    ΣΤΟ    ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ    (ΟΧΙ    ΟΜΩΣ   ΣΥΝΕΧΕΙΑ)    ΚΑΙ  Η  ΔΕΥΤΕΡΗ  ΧΟΡΙΑΚΗ  (ΜΕΤΑ    ΑΠΟ    ΜΙΑ  ΕΒΔΟΜΑΔΑ)    ΒΓΗΚΕ    668,7.  Ο   ΓΙΑΤΡΟΣ  ΕΙΠΕ  ΟΤΙ  ΕΙΝΑΙ  ΛΙΓΟ   ΧΑΜΗΛΗ  ΑΛΛΑ  ΤΟ  ΚΑΛΟ  ΕΙΝΑΙ   ΟΤΙ  ΑΝΑΙΒΗΚΕ....ΚΑΙ  ΝΑ   ΞΑΝΑΚΑΝΩ  ΣΕ  2  ΜΕΡΕΣ.  Ο   ΓΙΑΤΡΟΣ  ΜΟΥ  ΛΕΕΙ  ΟΤΙ   ΜΑΛΛΟΝ  ΕΙΝΑΙ  ΜΙΚΡΟ   ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΕΙΣ  ΚΑΙ  ΜΟΥ  ΕΧΕΙ   ΔΩΣΕΙ  3UTROGESTAN  ΤΗΝ  ΜΕΡΑ  ΜΕΧΡΙ  ΝΑ  ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ...ΕΓΩ  ΟΜΩΣ  ΦΟΒΆΜΑΙ  ΜΗΠΩΣ  ΕΙΝΑΙ  ΚΑΤΙ  ΑΛΛΟ... ΠΕΙΤΕ  ΜΟΥ  ΓΝΩΜΕΣ  ΚΑΙ  ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...

Εγώ είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών και ενώ η χωριακη μου που έκανα σήμερα ήταν πολύ καλή απ ότι είπε κ γιατρός σήμερα από το μεσημέρι βγάζω και εγώ καφέ υγρα.... Σε καταλαβαίνω νομίζω από το άγχος μου θα τρελαθώ μην γίνει κάτι.... Μου είπε να μείνω για 2 ημέρες στο κρεβάτι και να σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα και μετά από δύο ημέρες να επαναλάβω την χωριακη. Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά και  να γεννηθούν τα μωράκια μας υγιής !!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Konnaa είπε:

Εγώ είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών και ενώ η χωριακη μου που έκανα σήμερα ήταν πολύ καλή απ ότι είπε κ γιατρός σήμερα από το μεσημέρι βγάζω και εγώ καφέ υγρα.... Σε καταλαβαίνω νομίζω από το άγχος μου θα τρελαθώ μην γίνει κάτι.... Μου είπε να μείνω για 2 ημέρες στο κρεβάτι και να σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα και μετά από δύο ημέρες να επαναλάβω την χωριακη. Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά και  να γεννηθούν τα μωράκια μας υγιής !!! 

μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου...ηρεμησε κ κατσε στο κρεβατακι σου..και προσπαθησε να απασχολησεισ το μυαλο σου με κατι να μην το σκεφτεσαι συνεχεια!!

ολα θα πανε καλα!!το μωρακι σου θα ειναι μια χαρα !!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Konnaa είπε:

Εγώ είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών και ενώ η χωριακη μου που έκανα σήμερα ήταν πολύ καλή απ ότι είπε κ γιατρός σήμερα από το μεσημέρι βγάζω και εγώ καφέ υγρα.... Σε καταλαβαίνω νομίζω από το άγχος μου θα τρελαθώ μην γίνει κάτι.... Μου είπε να μείνω για 2 ημέρες στο κρεβάτι και να σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα και μετά από δύο ημέρες να επαναλάβω την χωριακη. Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά και  να γεννηθούν τα μωράκια μας υγιής 

Ολα  _καλα _θα_πάνε _ας  _είμαστε _αισιόδοξοι!   

Οταν _με_πιάνουν _τα _κάτω _λεω_πρέπει _να _είμαι _αισιόδοξη!

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

Ολα  _καλα _θα_πάνε _ας  _είμαστε _αισιόδοξοι!   

Οταν _με_πιάνουν _τα _κάτω _λεω_πρέπει _να _είμαι _αισιόδοξη!

 

ετσι...η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο!!προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα!!ολα θα πανε καλα....!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

Ολα  _καλα _θα_πάνε _ας  _είμαστε _αισιόδοξοι!   

Οταν _με_πιάνουν _τα _κάτω _λεω_πρέπει _να _είμαι _αισιόδοξη!

 

 

11 ώρες πρίν, Konnaa είπε:

Εγώ είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών και ενώ η χωριακη μου που έκανα σήμερα ήταν πολύ καλή απ ότι είπε κ γιατρός σήμερα από το μεσημέρι βγάζω και εγώ καφέ υγρα.... Σε καταλαβαίνω νομίζω από το άγχος μου θα τρελαθώ μην γίνει κάτι.... Μου είπε να μείνω για 2 ημέρες στο κρεβάτι και να σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα και μετά από δύο ημέρες να επαναλάβω την χωριακη. Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά και  να γεννηθούν τα μωράκια μας υγιής !!! 

Κ εγω κ στισ 2 εγκυμοσυνεσ ειχα λιγα καφε στισ αρχεσ..

Μην ταραζεσαι..συμβαινει συχνα κ σε πολλεσ..

Κοριτσια μην παει το νου σασ στο κακο..

Κ εγω εχω παρει μπολικα outrogestan ..

Κ επειδη γραφηκε κ για εξωμητριο ειχα κ εγω..χωρισ πονακια βεβαια γιατι εγω το ανακαλυψα νωρισ...τεσπα..εδω δεν εχει σχεση αυτο το θεμα..

σασ παρακολουθουν οι γιατροι σασ κ μπορουν να καταλαβουν αν κατι παει στραβα..

Να ειστε αισιοδοξεσ..κ περιμενουμε κ τισ επομενεσ φουσκκωμενεσ χοριακεσ

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

Χθες.     ειδαμε   σάκο   και  ειναι  ολα  μια χαρα  προς   το  παρον!

Απλα   συμφωνα  με  τις     μετρισεις   του σακου   δεν  ειμαι  6  μιση   εβδομάδες   όπως  υπολογιζα  αλλα 5 μιση....

Σε 2 εδομαδες   θα παμε να δουμε το σπορακι μας   πως   εχει δημιουργηθει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...