Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

ΧΑΜΗΛΗ ΧΟΡΙΑΚΉ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΣΗΜΕΡΑ  ΕΙΜΑΙ  6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ  ΚΑΙ  2Η.  ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ  ΠΡΙΝ  ΜΙΑ  ΕΒΔΟΜΆΔΑ   (5Ε ΚΑΙ 2Η)  ΚΑΙ  Η  ΤΙΜΗ  ΤΗΣ  ΧΟΡΙΑΚΗΣ  ΗΤΑΝ  183,7  ΣΗΜΕΡΑ  ΕΚΑΝΑ  ΜΙΑ  ΔΕΥΤΕΡΗ  ΧΟΡΙΑΚΗ  ΓΙΑΤΙ  ΕΧΩ  2  ΜΕΡΕΣ  ΤΩΡΑ  ΚΑΦΕ Ή  ΚΟΚΚΙΝΑ   ΑΝΟΙΧΤΑ    ΥΓΡΑ    ΣΤΟ    ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ    (ΟΧΙ    ΟΜΩΣ   ΣΥΝΕΧΕΙΑ)    ΚΑΙ  Η  ΔΕΥΤΕΡΗ  ΧΟΡΙΑΚΗ  (ΜΕΤΑ    ΑΠΟ    ΜΙΑ  ΕΒΔΟΜΑΔΑ)    ΒΓΗΚΕ    668,7.  Ο   ΓΙΑΤΡΟΣ  ΕΙΠΕ  ΟΤΙ  ΕΙΝΑΙ  ΛΙΓΟ   ΧΑΜΗΛΗ  ΑΛΛΑ  ΤΟ  ΚΑΛΟ  ΕΙΝΑΙ   ΟΤΙ  ΑΝΑΙΒΗΚΕ....ΚΑΙ  ΝΑ   ΞΑΝΑΚΑΝΩ  ΣΕ  2  ΜΕΡΕΣ.  Ο   ΓΙΑΤΡΟΣ  ΜΟΥ  ΛΕΕΙ  ΟΤΙ   ΜΑΛΛΟΝ  ΕΙΝΑΙ  ΜΙΚΡΟ   ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΕΙΣ  ΚΑΙ  ΜΟΥ  ΕΧΕΙ   ΔΩΣΕΙ  3UTROGESTAN  ΤΗΝ  ΜΕΡΑ  ΜΕΧΡΙ  ΝΑ  ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ...ΕΓΩ  ΟΜΩΣ  ΦΟΒΆΜΑΙ  ΜΗΠΩΣ  ΕΙΝΑΙ  ΚΑΤΙ  ΑΛΛΟ... ΠΕΙΤΕ  ΜΟΥ  ΓΝΩΜΕΣ  ΚΑΙ  ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΣΗΜΕΡΑ  ΕΙΜΑΙ  6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ  ΚΑΙ  2Η.  ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ  ΠΡΙΝ  ΜΙΑ  ΕΒΔΟΜΆΔΑ   (5Ε ΚΑΙ 2Η)  ΚΑΙ  Η  ΤΙΜΗ  ΤΗΣ  ΧΟΡΙΑΚΗΣ  ΗΤΑΝ  183,7  ΣΗΜΕΡΑ  ΕΚΑΝΑ  ΜΙΑ  ΔΕΥΤΕΡΗ  ΧΟΡΙΑΚΗ  ΓΙΑΤΙ  ΕΧΩ  2  ΜΕΡΕΣ  ΤΩΡΑ  ΚΑΦΕ Ή  ΚΟΚΚΙΝΑ   ΑΝΟΙΧΤΑ    ΥΓΡΑ    ΣΤΟ    ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ    (ΟΧΙ    ΟΜΩΣ   ΣΥΝΕΧΕΙΑ)    ΚΑΙ  Η  ΔΕΥΤΕΡΗ  ΧΟΡΙΑΚΗ  (ΜΕΤΑ    ΑΠΟ    ΜΙΑ  ΕΒΔΟΜΑΔΑ)    ΒΓΗΚΕ    668,7.  Ο   ΓΙΑΤΡΟΣ  ΕΙΠΕ  ΟΤΙ  ΕΙΝΑΙ  ΛΙΓΟ   ΧΑΜΗΛΗ  ΑΛΛΑ  ΤΟ  ΚΑΛΟ  ΕΙΝΑΙ   ΟΤΙ  ΑΝΑΙΒΗΚΕ....ΚΑΙ  ΝΑ   ΞΑΝΑΚΑΝΩ  ΣΕ  2  ΜΕΡΕΣ.  Ο   ΓΙΑΤΡΟΣ  ΜΟΥ  ΛΕΕΙ  ΟΤΙ   ΜΑΛΛΟΝ  ΕΙΝΑΙ  ΜΙΚΡΟ   ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΕΙΣ  ΚΑΙ  ΜΟΥ  ΕΧΕΙ   ΔΩΣΕΙ  3UTROGESTAN  ΤΗΝ  ΜΕΡΑ  ΜΕΧΡΙ  ΝΑ  ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ...ΕΓΩ  ΟΜΩΣ  ΦΟΒΆΜΑΙ  ΜΗΠΩΣ  ΕΙΝΑΙ  ΚΑΤΙ  ΑΛΛΟ... ΠΕΙΤΕ  ΜΟΥ  ΓΝΩΜΕΣ  ΚΑΙ  ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...

Την χοριακη παντα στο ιδιο μικροβιολογικο..

Οντωσ δεν εκανε πολυ καλη αυξηση..αλλα εφοσον δεν σε αγχωνει ο γιατροσ μην το ψαχνεισ...ειναι θετικο που αυξανεται..ξεκουρασου ευχομαι να πανε ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Την χοριακη παντα στο ιδιο μικροβιολογικο..

Οντωσ δεν εκανε πολυ καλη αυξηση..αλλα εφοσον δεν σε αγχωνει ο γιατροσ μην το ψαχνεισ...ειναι θετικο που αυξανεται..ξεκουρασου ευχομαι να πανε ολα καλα..

Ναι και τισ 2 φορες   στο ιδιο μικροβιολογικο....μακαρι να πανε ολα καλα...αυριο θα ξανακανω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

Ναι και τισ 2 φορες   στο ιδιο μικροβιολογικο....μακαρι να πανε ολα καλα...αυριο θα ξανακανω...

Ξερω το αγχοσ με τισ χωριακεσ..

Κανε κατι να ξεχνιεσαι..ειναι πολυ ψυχοφθορο..

Πραγματικα ευχομαο να πανε ολα καλα..εχω διαβασει για κοπελεσ που αργησε να παρει μπροα η ζοριακη κ τελικα ολα πηγαν καλα..συμβαινει κ σε διδυμη κυηση αν χαθει το ενα εμβρυακι..

Ευχομαι να πανε ολα καλα σε σενα.κ  στειλε μασ υα νεα

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Ξερω το αγχοσ με τισ χωριακεσ..

Κανε κατι να ξεχνιεσαι..ειναι πολυ ψυχοφθορο..

Πραγματικα ευχομαο να πανε ολα καλα..εχω διαβασει για κοπελεσ που αργησε να παρει μπροα η ζοριακη κ τελικα ολα πηγαν καλα..συμβαινει κ σε διδυμη κυηση αν χαθει το ενα εμβρυακι..

Ευχομαι να πανε ολα καλα σε σενα.κ  στειλε μασ υα νεα

Αυριο το μεσημέρι θα εχω νεα...μακαρι τι να πω....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η χοριακη σημερα μετα απο 2 μερες εκει που ηταν 668,7 σημερα ειναι 1,116. Ο γιατρος ειναι πολυ αισιοδοξος και λεει οτι οι τιμες ανα εβδομάδα απο γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν...και οτι η συλληψη μπορει να εγινε αργοτερα και εγω να υπολογίζω οτι ειμαι παραπανω καμια εβδομάδα. 

Την Παρασκευή υπολογιζει ο γιατρος οτι η τιμη της χοροακης θα ειναι γυρο στις 2,000 οποτε θα παω να με δει....και να σιγουρευτουμε οτι ολα ειναι μια χαρά. 

 

22 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Ξερω το αγχοσ με τισ χωριακεσ..

Κανε κατι να ξεχνιεσαι..ειναι πολυ ψυχοφθορο..

Πραγματικα ευχομαο να πανε ολα καλα..εχω διαβασει για κοπελεσ που αργησε να παρει μπροα η ζοριακη κ τελικα ολα πηγαν καλα..συμβαινει κ σε διδυμη κυηση αν χαθει το ενα εμβρυακι..

Ευχομαι να πανε ολα καλα σε σενα.κ  στειλε μασ υα νεα

Αυριο το μεσημέρι θα εχω νεα...μακαρι τι να πω....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

Η χοριακη σημερα μετα απο 2 μερες εκει που ηταν 668,7 σημερα ειναι 1,116. Ο γιατρος ειναι πολυ αισιοδοξος και λεει οτι οι τιμες ανα εβδομάδα απο γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν...και οτι η συλληψη μπορει να εγινε αργοτερα και εγω να υπολογίζω οτι ειμαι παραπανω καμια εβδομάδα. 

Την Παρασκευή υπολογιζει ο γιατρος οτι η τιμη της χοροακης θα ειναι γυρο στις 2,000 οποτε θα παω να με δει....και να σιγουρευτουμε οτι ολα ειναι μια χαρά. 

 

Αυριο το μεσημέρι θα εχω νεα...μακαρι τι να πω....

 

Πολυ καλη η τιμη τησ!!! Σχεδον 2στηκε!!! Μια χαρα στα ειπε ο γιατροσ..σε λιγεσ μερεσ θα πασ να σε δει..ευχομαι με το καλο..πολυ ςυχαριστα νεα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Πολυ καλη η τιμη τησ!!! Σχεδον 2στηκε!!! Μια χαρα στα ειπε ο γιατροσ..σε λιγεσ μερεσ θα πασ να σε δει..ευχομαι με το καλο..πολυ ςυχαριστα νεα!!!

Και

 

Just now, tzeni82 είπε:

Πολυ καλη η τιμη τησ!!! Σχεδον 2στηκε!!! Μια χαρα στα ειπε ο γιατροσ..σε λιγεσ μερεσ θα πασ να σε δει..ευχομαι με το καλο..πολυ ςυχαριστα νεα!!!

Ας δούμε και τα αποτελέσματα της Παρασκευής...εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη που εστω και μετα απο 4 χρονια προσπαθειων και με 2 σπερματεγχυσης ειμανα φυσιολογικα (οτι εξέλιξη και να εχει...)

Just now, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

Και

 

Ας δούμε και τα αποτελέσματα της Παρασκευής...εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη που εστω και μετα απο 4 χρονια προσπαθειων και με 2 σπερματεγχυσης ειμανα φυσιολογικα (οτι εξέλιξη και να εχει...)

Οι 2 σπερματεγχυσης   ηταν αποτυχημένες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

Και

 

Ας δούμε και τα αποτελέσματα της Παρασκευής...εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη που εστω και μετα απο 4 χρονια προσπαθειων και με 2 σπερματεγχυσης ειμανα φυσιολογικα (οτι εξέλιξη και να εχει...)

Οι 2 σπερματεγχυσης  ηταν αρνητικες...

Κ εσυ ταλαιπωρηθηκεσ...

Ε αυτην την φορα στο χρωσταει νομιζω.....

Να δεισ που ολα καλσ θα πανε..

Θα χαρουμε ολεσ εδω να μαθαινουμε πωσ πηγαινει η εγκυμοσυνη...

Με το καλοοοοοοο...να χεισ πιστη κ θετικη ενεργεια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

Η χοριακη σημερα μετα απο 2 μερες εκει που ηταν 668,7 σημερα ειναι 1,116. Ο γιατρος ειναι πολυ αισιοδοξος και λεει οτι οι τιμες ανα εβδομάδα απο γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν...και οτι η συλληψη μπορει να εγινε αργοτερα και εγω να υπολογίζω οτι ειμαι παραπανω καμια εβδομάδα. 

Την Παρασκευή υπολογιζει ο γιατρος οτι η τιμη της χοροακης θα ειναι γυρο στις 2,000 οποτε θα παω να με δει....και να σιγουρευτουμε οτι ολα ειναι μια χαρά. 

 

Αυριο το μεσημέρι θα εχω νεα...μακαρι τι να πω....

 

Καλησπέρα κορίτσια!!!μακάρι ν πάνε όλα καλά.. χωρίς ν θέλω ν σ ανχωσω απλά γ ν σ ενημερώσω δώστε πολύ  βάση στ χοριακη κ αν έχεις αίμα η πόνο...πέρασα εξωμητριο κ ξεκίνησα κάπως έτσι κ εγώ.. εύχομαι γ σένα να είναι όλα καλά!!

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Απο 1000 και πάνω βλέπεις σακο! Μην στεναχωριέσαι! Εφόσον ανεβαίνει μη φοβάσαι τιποτα! Πέραασα το ιδιο άγχος περσι ακριβώς τετοιες μερες και ήταν εφιάλτης! Τωρα το αποτέλεσμα ειναι στο στηθος μου και θηλάζει! Ανεβαινε μεν, αλλά οχι ικανοποιητικά. Είχα και λίγο αιματακι καφετί το οποίο συνεχίστηκε και σε όλο το πρώτο τρίμηνο! Άκουγα πολλά και διάφορα... Σου εύχομαι τα καλύτερα!  ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , sissy_geo είπε:

Καλησπέρα! Απο 1000 και πάνω βλέπεις σακο! Μην στεναχωριέσαι! Εφόσον ανεβαίνει μη φοβάσαι τιποτα! Πέραασα το ιδιο άγχος περσι ακριβώς τετοιες μερες και ήταν εφιάλτης! Τωρα το αποτέλεσμα ειναι στο στηθος μου και θηλάζει! Ανεβαινε μεν, αλλά οχι ικανοποιητικά. Είχα και λίγο αιματακι καφετί το οποίο συνεχίστηκε και σε όλο το πρώτο τρίμηνο! Άκουγα πολλά και διάφορα... Σου εύχομαι τα καλύτερα!  ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Υπηρχε καποιος λογος που δεν αναιβαινε ικανοποιητικα? 

3 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!μακάρι ν πάνε όλα καλά.. χωρίς ν θέλω ν σ ανχωσω απλά γ ν σ ενημερώσω δώστε πολύ  βάση στ χοριακη κ αν έχεις αίμα η πόνο...πέρασα εξωμητριο κ ξεκίνησα κάπως έτσι κ εγώ.. εύχομαι γ σένα να είναι όλα καλά!!

Οταν ειναι εξωμητριο εκτος απο αιμα ή λιγα καφετια δεν εχεις σιγουρα και πονους?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελένη£|£ΝΗ είπε:

Υπηρχε καποιος λογος που δεν αναιβαινε ικανοποιητικα? 

Οταν ειναι εξωμητριο εκτος απο αιμα ή λιγα καφετια δεν εχεις σιγουρα και πονους?

Ναι εγώ είχα κάτι πονακια σαν περιόδου στην αρχή που και που κ μετά από μέρες εγιναν πιο έντονοι..μην αγχώνεσαι μπορεί ν ανεβαίνει απλά αργά 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναι εγώ είχα κάτι πονακια σαν περιόδου στην αρχή που και που κ μετά από μέρες εγιναν πιο έντονοι..μην αγχώνεσαι μπορεί ν ανεβαίνει απλά αργά 

Θα φανουν όλα την Παρασκευή...υπομονή...θα σκασω στο τελος απο την αγωνια μου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Ελένη£|£ΝΗ είπε:

Θα φανουν όλα την Παρασκευή...υπομονή...θα σκασω στο τελος απο την αγωνια μου!

Όλα καλά θ πάνε!!!περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου!!


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...