Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!

Είμαι καινούργια στο φόρουμ!! :)

Είμαι 29 χρονών και αρχίσαμε με το σύζυγό μου τις προσπάθειες για να αποκτήσουμε το δικό μας μωράκι. Τελευταία περίοδος 22/02. Αυτό το μήνα χρησιμοποίησα και τεστ ωορηξίας το οποίο βγήκε θετικό και ήρθαμε σε επαφή τις επόμενες δύο ημέρες που ακολούθησαν. Πριν 1 εβδομάδα είχα και ραντεβού στο γυναικολόγο μου για το ετήσιο τσεκ απ ο οποίος μου είπε ότι φαίνεται ότι έχει γίνει γονιμοποίηση αλλά από εδώ και πέρα είναι όλα θέμα τύχης! :???: Σύμφωνα με το ημερολόγιο μου αυτό το μήνα περιμένω περίοδο 24/03. Σήμερα 4 ημέρες πριν την περίοδο μου αποφάσισα να κάνω τεστ και πήρα το πρεντικτορ early και βγήκε αρνητικό (το έκανα με τα πρώτα πρωινά ούρα)!! Μόνο σύμπτωμα πολύ ευαίσθητο στήθος εδώ και μια εβδομάδα. Υπάρχει περίπτωση λάθους του τεστ. Νιώθω πολύ στεναχωρεμένη :sad: Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , zozo29 είπε:

Γειά σας κορίτσια!!

Είμαι καινούργια στο φόρουμ!! :)

Είμαι 29 χρονών και αρχίσαμε με το σύζυγό μου τις προσπάθειες για να αποκτήσουμε το δικό μας μωράκι. Τελευταία περίοδος 22/02. Αυτό το μήνα χρησιμοποίησα και τεστ ωορηξίας το οποίο βγήκε θετικό και ήρθαμε σε επαφή τις επόμενες δύο ημέρες που ακολούθησαν. Πριν 1 εβδομάδα είχα και ραντεβού στο γυναικολόγο μου για το ετήσιο τσεκ απ ο οποίος μου είπε ότι φαίνεται ότι έχει γίνει γονιμοποίηση αλλά από εδώ και πέρα είναι όλα θέμα τύχης! :???: Σύμφωνα με το ημερολόγιο μου αυτό το μήνα περιμένω περίοδο 24/03. Σήμερα 4 ημέρες πριν την περίοδο μου αποφάσισα να κάνω τεστ και πήρα το πρεντικτορ early και βγήκε αρνητικό (το έκανα με τα πρώτα πρωινά ούρα)!! Μόνο σύμπτωμα πολύ ευαίσθητο στήθος εδώ και μια εβδομάδα. Υπάρχει περίπτωση λάθους του τεστ. Νιώθω πολύ στεναχωρεμένη :sad: Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο. 

Καλησπέρα , σου εύχομαι με το καλό να μείνεις έγκυος!!!Είναι νωρίς ακόμα για να φανεί από το τεστ...είχα κάνει και εγω τρεις μέρες πριν μου έρθει η περίοδος και βγήκε αρνητικό, τελικά δεν μου ήρθε περιοδος και δύο μέρες μετά που έκανα τεστ βγήκε θετικό...σου εύχομαι το ίδιο να γίνει και σε σένα!!!!περίμενε την ημέρα που είναι να σου έρθει η περίοδος και κάνε τότε το τεστ...


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, zozo29 είπε:

@Ξένη Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου!! Μου έδωσες κουράγιο!!! :)

Θα συμφωνησω με τη Ξένη. Περιμενε λιγο ακόμα και κάνε ξανά ενα τεστάκι ή καλύτερα πήγαινε για χοριακή κατευθείαν!! Σου ευχομαι γρήγορα με ένα σποράκι στη κοιλιτσα!!!:)


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, zozo29 είπε:

@Ξένη Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου!! Μου έδωσες κουράγιο!!! :)

Να μην σε παίρνει από κάτω,  βγαλτο από το μυαλό σου και θα έρθει....Είσαι νέα κοπέλα,  μην αγχώνεσαι και αυτόν τον μήνα να μην μείνεις, πάμε για τον επόμενο....σου εύχομαι όμως να είναι αυτός ο μήνας τυχερός!!!


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σας λόγια!!! Θα περιμένω ακόμα μέχρι την ημέρα που περιμένω να έρθει η περίοδος μου και αν δεν μου έρθει θα ξανά κάνω τεστ. :) @ΞένηΈχεις δίκιο αν με παίρνει από κάτω από την πρώτη προσπάθεια κάηκα. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...