Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ανασφάλειες


Lemonpiee

Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Είμαι νέα στο φόρουμ οπότε συγχωρέστε με αν κάνω κάποιο λάθος..

Το πρόβλημα μου έχει ως εξής:

Με τον σύντροφό μου είμαστε 2 χρόνια μαζί, γενικά δεν μου έχει δώσει κάποιο δικαίωμα, ίσα ίσα είναι στοργικός με καταλαβαίνει και γενικά προσπαθεί για το καλύτερο στη σχέση μας, όπως και εγώ άλλωστε, το μόνο "κακό" είναι ότι πριν την σχέση ήμασταν τουλάχιστον 3 χρόνια φίλοι και έτσι μοιραζόμασταν διάφορα προσωπικά θέματα μεταξύ μας. Έτσι λοιπόν, όταν ακόμα κάναμε μόνο παρέα είχε μια σχέση που για τους δικούς της λόγους δεν προχώρησε όμως καθώς εγώ ξέρω πως ενιωθε για εκείνη την κοπέλα και πως μου μίλαγε για εκείνη, μερικές φορές με πιάνουν οι ανασφάλειες μου και δεν ξέρω τι να κάνω! Έρχεται ώρες ώρες αυτή η κακή σκέψη ότι μπορεί ακόμα έστω και λίγο να την σκέφτεται με αποτέλεσμα να νευριάζω από μόνη μου χωρίς λόγο, εκείνος όμως ίσα ίσα που μου δείχνει ακριβώς το αντίθετο και δείχνει να θέλει να προχωρήσει μαζί μου καθώς έχουμε πει να ξεκινήσουμε σιγά σιγά και προσπάθεια για μωράκι.. συγγνώμη αν σας έχω ζαλίσει αλλά θα ήθελα πολύ να ακούσω αν έχετε περάσει κάτι παρόμοιο και πως το αντιμετωπίσατε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 29/3/2020 at 4:17 ΜΜ, Lemonpiee είπε:

Καλησπέρα σας! Είμαι νέα στο φόρουμ οπότε συγχωρέστε με αν κάνω κάποιο λάθος..

Το πρόβλημα μου έχει ως εξής:

Με τον σύντροφό μου είμαστε 2 χρόνια μαζί, γενικά δεν μου έχει δώσει κάποιο δικαίωμα, ίσα ίσα είναι στοργικός με καταλαβαίνει και γενικά προσπαθεί για το καλύτερο στη σχέση μας, όπως και εγώ άλλωστε, το μόνο "κακό" είναι ότι πριν την σχέση ήμασταν τουλάχιστον 3 χρόνια φίλοι και έτσι μοιραζόμασταν διάφορα προσωπικά θέματα μεταξύ μας. Έτσι λοιπόν, όταν ακόμα κάναμε μόνο παρέα είχε μια σχέση που για τους δικούς της λόγους δεν προχώρησε όμως καθώς εγώ ξέρω πως ενιωθε για εκείνη την κοπέλα και πως μου μίλαγε για εκείνη, μερικές φορές με πιάνουν οι ανασφάλειες μου και δεν ξέρω τι να κάνω! Έρχεται ώρες ώρες αυτή η κακή σκέψη ότι μπορεί ακόμα έστω και λίγο να την σκέφτεται με αποτέλεσμα να νευριάζω από μόνη μου χωρίς λόγο, εκείνος όμως ίσα ίσα που μου δείχνει ακριβώς το αντίθετο και δείχνει να θέλει να προχωρήσει μαζί μου καθώς έχουμε πει να ξεκινήσουμε σιγά σιγά και προσπάθεια για μωράκι.. συγγνώμη αν σας έχω ζαλίσει αλλά θα ήθελα πολύ να ακούσω αν έχετε περάσει κάτι παρόμοιο και πως το αντιμετωπίσατε..

Καλησπέρα κορίτσι μου :-) κατσε να σου κάνω κάποιες ερωτήσεις να καταλάβω περισσότερα!! 

1.μενεις μαζί με τον σύντροφό σου? Είστε αρραβωνιασμένοι-παντρεμενοι ή έτσι συζητάτε για μωράκι?

2.η κοπέλα η προηγούμενη έχει προχωρήσει σε σχεση? Ένιωθε κ εκείνη για εκείνον πράγματα ή όχι κ για αυτό δεν προχώρησαν?

3.τι ηλικία εχει ο σύντροφός σου? Έχουν γνωριστεί οι οικογένειες σας(αν δεν είστε παντρεμένοι)

Στα ρωτάω αυτά να καταλάβω λίγο το κάδρο της ζωής σας ώστε να μπορώ να σε συμβουλέψω όσο καλύτερα μπορέσω..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...