Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Πιθανή εγκυμοσύνη!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, είμαι καινούρια στο φόρουμ και δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση γι αυτό ξεκινάω καινούριο θέμα!! Με τον σύζυγο μου προσπαθούμε να τεκνοποιήσουμε αρκετό καιρό χωρίς επιτυχία. Αυτό τον μήνα όμως έπειτα από συχνές επαφές έχω καθυστέρηση 5 ημερών. Τα 2 πρώτα τεστ εγκυμοσύνης στη 2η μέρα καθυστέρησης βγήκαν αρνητικά. Έχω όμως πόνους χαμηλά στην κοιλιά, πονοκεφάλους, συχνοουρία, ελαφριά ναυτία, αλλά όχι ιδιαίτερα πρησμένο στήθος. Λέτε να είμαι εγκύος?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, DwraKamp είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, είμαι καινούρια στο φόρουμ και δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση γι αυτό ξεκινάω καινούριο θέμα!! Με τον σύζυγο μου προσπαθούμε να τεκνοποιήσουμε αρκετό καιρό χωρίς επιτυχία. Αυτό τον μήνα όμως έπειτα από συχνές επαφές έχω καθυστέρηση 5 ημερών. Τα 2 πρώτα τεστ εγκυμοσύνης στη 2η μέρα καθυστέρησης βγήκαν αρνητικά. Έχω όμως πόνους χαμηλά στην κοιλιά, πονοκεφάλους, συχνοουρία, ελαφριά ναυτία, αλλά όχι ιδιαίτερα πρησμένο στήθος. Λέτε να είμαι εγκύος?? 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Ισως δεν είμαι το κατάλληλο άτομο για να σε συμβουλέψω μιας κ εγώ είμαι στην ίδια φάση με εσένα και αναζητώ κ εγώ συμπτωματα αλλά θα ήθελα να σου πω ότι υπάρχει πιθανότητα εαν η ωορηξια σου έγινε προς το τέλος του κύκλου...

Είχατε τότε επαφές;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marialena123 είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Ισως δεν είμαι το κατάλληλο άτομο για να σε συμβουλέψω μιας κ εγώ είμαι στην ίδια φάση με εσένα και αναζητώ κ εγώ συμπτωματα αλλά θα ήθελα να σου πω ότι υπάρχει πιθανότητα εαν η ωορηξια σου έγινε προς το τέλος του κύκλου...

Είχατε τότε επαφές;

 

Είχαμε επαφή 7 μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vikib είπε:

Εγω θα ελεγα να κανεις χοριακη, που είναι πιο σιγουρη

Μέχρι τώρα έχεις σταθερό κύκλο, ποσο ημερών; 

Ειχα σταθερο κυκλο των 27-28 ημερων τοσα χρονια , και τους τελευταιους μηνες εχω κυκλο 25-26 ημερων!!! Δεν μου εχει καθυστερησει ποτέ τοσο.. ουτε καν τους καλοκαιρινους μηνες!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DwraKamp είπε:

Ειχα σταθερο κυκλο των 27-28 ημερων τοσα χρονια , και τους τελευταιους μηνες εχω κυκλο 25-26 ημερων!!! Δεν μου εχει καθυστερησει ποτέ τοσο.. ουτε καν τους καλοκαιρινους μηνες!! 

Οποτε λογικα αν είσαι τουλ 12μερες μετά από ωορρηξια θα δείξει κ η χοριακη

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...