Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Εχασε βαρος


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια..πηγαμε σημερα στο παιδίατρο προληπτικα κ για να παρουμε χαρτι για το παιδικο κ ο μικρός μου εχει χάσει 400 γρ απο τον Οκτώβριο στο υψος ειναι μια χαρα..είναι μεσα στις καμπυλες αναπτυξης αλλα η γιατρος μπυ ειπε.να κανουμε αιματολογικο ελεγχο για να ειμαστε σιγουροι..αππ τις Αρχές του χρόνου βεβεια αρρωστησε 2 φορές κ δν τρωει σχεδον τιποτα ολα με το ζορι κ ολη μερα τρεχει να σας πω οτι ειναι 2.5 χρονων κ 14.κιλα ..εγω ομως εγω αγχωθει παρα πολυ μηπως ειναι κατι παθολογικο ..εχει τυχει σε κάποιααλλη μανουλα? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα ο γιος μου είναι 2 χρόνων κ 7 μηνών σκέψου τώρα είναι 13 κιλά κ 89 εκ. γενικά κ εγώ έχω διάφορες ανησυχιες με την ανάπτυξη του. Οταν ήταν 2.5. πηγα σε ενδοκρινιλογο στο Αγλάια Κυριάκου και μας είπε εφόσον ακολουθεί την καμπυλη ανάπτυξης δε μας ανησυχεί ανησυχούμε όταν πέσει δύο καμπύλες..


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Καλησπέρα ο γιος μου είναι 2 χρόνων κ 7 μηνών σκέψου τώρα είναι 13 κιλά κ 89 εκ. γενικά κ εγώ έχω διάφορες ανησυχιες με την ανάπτυξη του. Οταν ήταν 2.5. πηγα σε ενδοκρινιλογο στο Αγλάια Κυριάκου και μας είπε εφόσον ακολουθεί την καμπυλη ανάπτυξης δε μας ανησυχεί ανησυχούμε όταν πέσει δύο καμπύλες..

Ευχαριστώ για την απαντηση σου..κ εμενα μου ειπε να μν ανησυχω κ οτι πιθανον ειναι επειδη δν τρωει καλα το τελευταιο καιρο αλλα να κανουμε εξετασεις για σιγουρια ..την ανησύχησε οτι εχασε βαρος ενω είναι οκ στις καμπυλες αναπτυξης αλλα οπως καταλαβαινεις εγω σαν μανουλα ανησυχω αρκετα..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...