Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Stella_kl είπε:

Σου ευχομαι απο την ψυχη μου την επομενη φορα να πανε ολα καλά!Απ'ο,τι έχω καταλαβει πλεον πολλες κοπέλες εχουν δυσκολίες στην εγκυμοσυνη ή δεν τις ολοκληρώνουν...θέλει υπομονή!Και μένα κρέμεται από 1 κλώστή.Σου πε τον λόγο που συνέβη ο γιατρός?

Σε ευχαριστώ ειλικρινά παρά πολύ και εύχομαι τα καλύτερα και σε σενα ❤️❤️❤️
μου είπε πως μάλλον υπήρξε ανωμαλία και κάτι μου ανέφερε για χρωμοσώματα .. 

Να σου πω την αλήθεια μου πιστεύω πως ο πρώτος μου γιατρός μου έκανε την ζημιά στο δεύτερο .. δεν ήξερε καν πως έχω δίδυμα όποτε όταν πήγα στον δεύτερο γιατρό είδα πως έχω δυο σάκους .. και ο πρώτος μου έκανε ένεση στον ποπό για να μου σταματήσει το καφε αίμα κ εγώ την επόμενη είδα φουλ αίμα .. :( μπέρδεμα ! Δεν ξέρω .. 

ο δεύτερος γιατρός μου έδωσε χάπια για να πέσει και ο δεύτερος σακος αφού σταμάτησε η καρδούλα , αδιαθέτησα την επόμενη μέρα ακριβώς για 8 Μέρες και αφού βεβαιωθήκαμε πως είναι όλα καλά μέσα μου ξανά ξεκινήσαμε προσπάθειες με τον άντρα μου .. και 2-3 μέρες βλέπω καφε αχνό αίμα .. το είπα στην μαία κ μου είπε πως είναι ορμονικό αλλά ας κάνω κ ένα τεστ ! 
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΕΡΔΙΠΛΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ .. είμαι λίγο αγχωμένη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...