Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Ξένη είπε:

Καλημέρα,  εγω ειχα αίμα αχνό ροζ και στις δυο εγκυμοσύνες,  στο σκούπισμα....σε ποια εβδομάδα είσαι?

Είμαι στην 7η εβδομάδα .. απλά εγώ είχα δίδυμα και ο πρώτος μου γιατρός δεν το ήξερε και μου είπε πάμε για αποβολη και ο δεύτερος γιατρός είδε και τον άλλο σάκο που παλινδρομούσε .. όποτε δεν ξέρω αν η τόση αιμορραγία οφείλετε εκεί .. απόψε θα ξανά πάω στον γιατρό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Euakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤️ 
Είχε καμία αιμορραγία και να πήγε καλά η εγκυμοσύνη της ; 

Καλημέρα κορίτσι! Κ εγώ διδυμα έχω, στον πρώτο υπέρηχο ο ένας σάκκος ήταν άδειος δε φαινόταν κάτι περίπου 6η εβδομάδα και μετά είχα αιμορραγία! Κ όμως ο σάκκος γέμισε ξαφνικά κ τώρα διανυω την 20η εβδομάδα στα κοριτσάκια μου! Είχα κ άλλες αιμορραγίες στο πρώτο τρίμηνο, μου είχε δώσει προγεστερονη κ καθόμουν κρεβάτι! Εύχομαι να πάνε όλα καλά...

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Κ εγώ διδυμα έχω, στον πρώτο υπέρηχο ο ένας σάκκος ήταν άδειος δε φαινόταν κάτι περίπου 6η εβδομάδα και μετά είχα αιμορραγία! Κ όμως ο σάκκος γέμισε ξαφνικά κ τώρα διανυω την 20η εβδομάδα στα κοριτσάκια μου! Είχα κ άλλες αιμορραγίες στο πρώτο τρίμηνο, μου είχε δώσει προγεστερονη κ καθόμουν κρεβάτι! Εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Αχ αλήθεια λες ;;;; Δόξα το Θεό !!!! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πηγαίνουν όλα τέλεια στην ζωή μου και τα κοριτσάκια σου να έχουν υγεία και να είναι καλότυχα !!!!! ❤️❤️❤️ 
σου είχε τύχει ποτέ να έχεις αίμα όσο θα είχες στην περίοδο σου ; Δλδ τόσο πολύ ποσότητα .. χθες τα ξημερώματα για πρώτη φορά είδα τόσο αίμα στην σερβιέτα αλλά δεν ποναγα καθόλου .. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Euakiii είπε:

Αχ αλήθεια λες ;;;; Δόξα το Θεό !!!! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πηγαίνουν όλα τέλεια στην ζωή μου και τα κοριτσάκια σου να έχουν υγεία και να είναι καλότυχα !!!!! ❤️❤️❤️ 
σου είχε τύχει ποτέ να έχεις αίμα όσο θα είχες στην περίοδο σου ; Δλδ τόσο πολύ ποσότητα .. χθες τα ξημερώματα για πρώτη φορά είδα τόσο αίμα στην σερβιέτα αλλά δεν ποναγα καθόλου .. 

Ναι ναι έβλεπα αίμα κάποιες φορές κόκκινο κάποιες καφέ... είχα κλαψει πολύ στο πρώτο τρίμηνο, φοβόμουν να πάω τουαλέτα μη δω αίμα. Η γνώμη μου είναι να πας να κανείς έναν υπέρηχο στο δικό σου η σε έναν άλλο γιατρό, να δείτε άπο που προέρχεται η αιμορραγία... εμένα τελικά ήταν από τον τράχηλο! Σου έχει δώσει προγεστερονη; 

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι έβλεπα αίμα κάποιες φορές κόκκινο κάποιες καφέ... είχα κλαψει πολύ στο πρώτο τρίμηνο, φοβόμουν να πάω τουαλέτα μη δω αίμα. Η γνώμη μου είναι να πας να κανείς έναν υπέρηχο στο δικό σου η σε έναν άλλο γιατρό, να δείτε άπο που προέρχεται η αιμορραγία... εμένα τελικά ήταν από τον τράχηλο! Σου έχει δώσει προγεστερονη; 

Α μάλιστα .. πφφ τι να πω ! Πολύ άγχος .. 

εμμ μου έχει δώσει φιλικό οξύ τίποτα άλλο γιατί μέχρι την προηγούμενη φορά πηγαίναμε πολύ καλά 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Euakiii είπε:

Α μάλιστα .. πφφ τι να πω ! Πολύ άγχος .. 

εμμ μου έχει δώσει φιλικό οξύ τίποτα άλλο γιατί μέχρι την προηγούμενη φορά πηγαίναμε πολύ καλά 

Μα δεν έχεις μιλήσει ακόμα μαζί του; Πρέπει να μιλησεις κ να κανείς υπέρηχο, μην το αφήνεις έτσι....


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@EuakiiiΠολλές κοπέλες είχαμε αίμα στο πρώτο τρίμηνο και αρκετό αίμα μάλιστα. Εγώ είχα γύρω στην 10 εβδομάδα από μία περιφερική αποκόλληση και μια χαρά είναι το παιδάκι μου. Είχα πάρει φυλικό οξύ, προγεστερόνη και μαγνήσιο. Επίσης, θυμάμαι ότι μου είχαν πει ότι το ότι δεν πονάω είναι καλό. Ξάπλωσε και προσπάθησε να ηρεμήσεις. Εύχομαι όλα να πάνε καλά! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Iris89 είπε:

@EuakiiiΠολλές κοπέλες είχαμε αίμα στο πρώτο τρίμηνο και αρκετό αίμα μάλιστα. Εγώ είχα γύρω στην 10 εβδομάδα από μία περιφερική αποκόλληση και μια χαρά είναι το παιδάκι μου. Είχα πάρει φυλικό οξύ, προγεστερόνη και μαγνήσιο. Επίσης, θυμάμαι ότι μου είχαν πει ότι το ότι δεν πονάω είναι καλό. Ξάπλωσε και προσπάθησε να ηρεμήσεις. Εύχομαι όλα να πάνε καλά! 

Αλήθεια ; Μακάρι να πάνε όλα καλά και σε εμένα .. πόνους έχω αλλά κυρίως το βράδυ δεν ξέρω γιατί ... :/ 

Just now, Jasmine@ είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!:wub:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ ❤️

Link to comment
Share on other sites

Πώς είναι τώρα η εγκυμοσυνη?Πήγαν όλα καλά?Εγω ειμαι στον τέταρτο και έχω ανά διαστήματα αιμα αρκετο,σαν περιόδου.κάθε φορά που συμβαίνει πάω μες στο άγχος στο γιατρό  και μέχρι στιγμής το έμβρυο είναι καλά.Τώρα στο μέλλον δεν ξέρω και ανησυχώ και εγώ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 2/6/2020 at 4:41 ΜΜ, Stella_kl είπε:

Πώς είναι τώρα η εγκυμοσυνη?Πήγαν όλα καλά?Εγω ειμαι στον τέταρτο και έχω ανά διαστήματα αιμα αρκετο,σαν περιόδου.κάθε φορά που συμβαίνει πάω μες στο άγχος στο γιατρό  και μέχρι στιγμής το έμβρυο είναι καλά.Τώρα στο μέλλον δεν ξέρω και ανησυχώ και εγώ...

Καλημέρα , τώρα είδα το μήνυμα ! 
δυστυχώς η εγκυμοσύνη σταμάτησε ..  

να μην αγχώνεσαι καθόλου ! Όλα θα πάνε καλά ❤️  Εγώ από 15 Μαΐου ως τέλη Μαΐου είχα κάθε μέρα αίμα το ανά διαστήματα μην σε αγχώνει !! Ότι σου λέει ο γιατρός σου ❤️ Μην κανείς κακές σκέψεις !!!! 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Euakiii είπε:

Καλημέρα , τώρα είδα το μήνυμα ! 
δυστυχώς η εγκυμοσύνη σταμάτησε ..  

να μην αγχώνεσαι καθόλου ! Όλα θα πάνε καλά ❤️  Εγώ από 15 Μαΐου ως τέλη Μαΐου είχα κάθε μέρα αίμα το ανά διαστήματα μην σε αγχώνει !! Ότι σου λέει ο γιατρός σου ❤️ Μην κανείς κακές σκέψεις !!!! 

Σου ευχομαι απο την ψυχη μου την επομενη φορα να πανε ολα καλά!Απ'ο,τι έχω καταλαβει πλεον πολλες κοπέλες εχουν δυσκολίες στην εγκυμοσυνη ή δεν τις ολοκληρώνουν...θέλει υπομονή!Και μένα κρέμεται από 1 κλώστή.Σου πε τον λόγο που συνέβη ο γιατρός?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...