Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΜΑ 1000ΕΥΡΩ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, mpempaki1 είπε:

Πότε  πήρατε κορίτσια την πρώτη δοση; μετα απο πόσες μέρες από την αίτηση;

Εγώ γέννησα 24 Μαρτίου,  έκανα την αίτηση στο Ιασώ,  δεν την οριστικοποίησαν από εκεί,  εγώ πίστευα ότι ήμουν οκ...Τελικά μου το είπε μια κοπέλα από εδώ να μπω να δω, πάτησα οριστικοποίηση μέσα στον Μάιο και τα λεφτά θα τα πάρω τέλος Ιουνίου...έναν μήνα μετά την αίτηση δλδ.


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Εγώ γέννησα 24 Μαρτίου,  έκανα την αίτηση στο Ιασώ,  δεν την οριστικοποίησαν από εκεί,  εγώ πίστευα ότι ήμουν οκ...Τελικά μου το είπε μια κοπέλα από εδώ να μπω να δω, πάτησα οριστικοποίηση μέσα στον Μάιο και τα λεφτά θα τα πάρω τέλος Ιουνίου...έναν μήνα μετά την αίτηση δλδ.

ααα ναι ε; βρε κορίτσι μου και εγω ετσι ήξερα για 30μερες μετά την γέννα αλλά κάποιοι μου είπαν τελικά 40.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

ααα ναι ε; βρε κορίτσι μου και εγω ετσι ήξερα για 30μερες μετά την γέννα αλλά κάποιοι μου είπαν τελικά 40.

Εγώ που έστειλα  email και ρώτησα πότε θα τα πάρω μου είπαν στο τέλος του επόμενου μήνα από την οριστικοποίηση της αίτησης...


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που έκαναν την αίτηση Απρίλιο τα χρήματα μπήκανε σήμερα. Εμείς την κάναμε 12 Μαΐου και θα μας τα βάλουν τελευταία εργάσιμη Ιουνίου δηλαδή τέλος του επόμενου μήνα όχι του ιδιου. (τότε βάζουν διαφορά αλλά επιδόματα) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περίεργο αυτό εμένα μου στείλανε μήνυμα πως εγκρίθηκε την ίδια μέρα. Νομίζω το δικαιούνται οι περισσότεροι (εκτός αν έχεις παρά πολύ υψηλό εισόδημα) νομίζω πρέπει να έχουν ελληνική καταγωγη η να μένουν οι γονείς νόμιμα κάποια χρόνια στην Ελλάδα κάτι τέτοιο. Μπορείς να βρεις και στο ίντερνετ πληροφορίες... Αλλά είναι 2000 ευρώ αν λέμε για το ίδιο το επίδομα γέννας έτσι καταλαβα 

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο γιατί δεν έχω ακούσει τίποτα απολύτως και μάλιστα μια αίτηση που έκανα για επίδομα 600€ ως αυτοαπασχολουμενη, ακόμα δεν τα έχω πάρει (6μηνες μετά)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νεκταρινακι είπε:

Περίεργο γιατί δεν έχω ακούσει τίποτα απολύτως και μάλιστα μια αίτηση που έκανα για επίδομα 600€ ως αυτοαπασχολουμενη, ακόμα δεν τα έχω πάρει (6μηνες μετά)

Πότε γέννησες? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Brigitt είπε:

Πότε γέννησες? 

Κορίτσι τώρα κατάλαβα είναι τα 1000 από τα 2000€ για όσες γέννησαν από 1/1? Εγώ γέννησα τέλη του 219 οπότε άκυρο για μένα το επίδομα  :p

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νεκταρινακι είπε:

Κορίτσι τώρα κατάλαβα είναι τα 1000 από τα 2000€ για όσες γέννησαν από 1/1? Εγώ γέννησα τέλη του 219 οπότε άκυρο για μένα το επίδομα  :p

Ναι ναι αυτό είναι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...