Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια , είχαμε ξανά μιλήσει πριν λίγες εβδομάδες .. 

η εγκυμοσύνη μου δεν πήγε καλά .. είχα παλινδρόμηση ο γιατρός μου έδωσε χάπια την ίδια μέρα που είδαμε πως σταμάτησε η καρδούλα του μωρού μου  για να πέσει ο σακος και να γλυτωσω την απόξεση και την επόμενη μέρα αδιαθέτησα . Είχα περίοδο από 26 Μαΐου ως 3 Ιουνίου , 3 Ιουνίου είχα σχεδόν τίποτα έτσι πήγα στον γιατρό να δούμε πως είμαι καθαρή και ήρθαμε σε επαφή με τον αρραβωνιαστικό μου από εκείνη την ημέρα και κάθε μέρα έχουμε ελεύθερη επαφή και χθες είδα λίγο ροζ στο σερβιετακι μου .. ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ; Και αν ΝΑΙ τι έγινε; Μίλησα με την μαία και μου είπε πως μάλλον είναι ορμονικό και την ρώτησα να κάνω ένα τεστ και μου είπε να κάνω .. αποφάσισα να μην κάνω όμως γιατί δεν θέλω να βγει αρνητικό και να απογοητευτώ .. ούτως η άλλως ξανά περίοδο περιμένω 23 του μήνα ! 
Συγνώμη για το κατεβατό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι πολύ πιθανό τώρα να είσαι σε ωορρηξία. Αν και μπορεί να έκανες και πολύ μικρό κύκλο και να είναι από εμφύτευση.  Μην κανεις τεστ ακόμα. Η πιθανότητα να μείνεις έγκυος αυτόν τον μήνα είναι μεγάλη. Αλλά δε νομίζω να φανεί κάτι ακόμα αν αυτό ήταν αίμα εμφύτευσης. Αν θέλεις κάνε ένα τεστ σε δυο τρεις μέρες. Ίσως φανεί κάτι τότε. Από την άλλη αν σε καίει κι έχεις τα φτηνά τεστ του 1€ κάνε και δε βαριέσαι. Και αρνητικό να βγει θα ξέρεις ότι είναι νωρίς ακόμα! Ελπίζω να μη σε μπέρδεψα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Είναι πολύ πιθανό τώρα να είσαι σε ωορρηξία. Αν και μπορεί να έκανες και πολύ μικρό κύκλο και να είναι από εμφύτευση.  Μην κανεις τεστ ακόμα. Η πιθανότητα να μείνεις έγκυος αυτόν τον μήνα είναι μεγάλη. Αλλά δε νομίζω να φανεί κάτι ακόμα αν αυτό ήταν αίμα εμφύτευσης. Αν θέλεις κάνε ένα τεστ σε δυο τρεις μέρες. Ίσως φανεί κάτι τότε. Από την άλλη αν σε καίει κι έχεις τα φτηνά τεστ του 1€ κάνε και δε βαριέσαι. Και αρνητικό να βγει θα ξέρεις ότι είναι νωρίς ακόμα! Ελπίζω να μη σε μπέρδεψα!

Θα κάνω σε λίγες μέρες ναιιι γιατί θα σκάσω!!! Πάντως τώρα με πονάει η μέση όπως με πονάει στην περίοδο .. 

Link to comment
Share on other sites

Μην το ψάχνεις με αν συμπτώματα. Στις 4 εγκυμοσύνες μου ήμουν κάθε φορά διαφορετικά. Μια τα είχα όλα μια τίποτα. Τα ίδια όπως πριν κάθε περιοδο μπορεί να συμβαίνουν και στην εγκυμοσύνη. Όπως και το αντίθετο ότι μπορεί να έχεις ένα σωρό συμπτώματα που θεωρείς ότι είναι της εγκυμοσύνης και να είναι τελικά της περιόδου. Μπέρδεμα! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...