Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

      Ναι ενώ δεν είχα έχω τώρα το απόγευμα πόνους δ ξέρω εάν είναι κοιλιά μέση η πόδια .. δ ξέρω ενώ ήμουν πολύ καλα σήμερα ξέφυγα κ βλέπω παντού φαντάσματα .. δηλαδή ακόμα κ εμένα την ίδια κούρασα 

Πονακια


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!!!
Ηθελα τη βοήθεια σας έχω στην αριστερή σάλπιγγα πονάκια που έρχονται κ φεύγουν θελω τέσσερις μέρες ακόμα για να αδιαθετησω το στήθος μου πονάει κ έχει πρηστεί κ ένα ελαφρή πονοκέφαλο... υπάρχει περίπτωση να είναι εγκυμοσύνη;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Natasa90 είπε:

Καλησπέρα σε όλους!!!
Ηθελα τη βοήθεια σας έχω στην αριστερή σάλπιγγα πονάκια που έρχονται κ φεύγουν θελω τέσσερις μέρες ακόμα για να αδιαθετησω το στήθος μου πονάει κ έχει πρηστεί κ ένα ελαφρή πονοκέφαλο... υπάρχει περίπτωση να είναι εγκυμοσύνη;; 

Καλημέρα, ναι υπάρχει αυτή η πιθανότητα.και στα 3μου παιδιά έτσι καταλάβαινα πως ήμουν εγκυος


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Natasa90 είπε:

Καλημέρα μακάρι να είμαι το θελω τοσο πολύ...

Καλημέρα Νατάσα μου,μακάρι να είσαι κοπέλα μου στο εύχομαι!! 

Βέβαια δεν είναι κάτι σίγουρο τα πονακια γτ μοιάζουν πολύ με της περιοδου<_< εγώ πάντως τα είχα κ στην εγκυμοσύνη κ μάλιστα μέχρι τον 5ο μήνα..

Περιμένουμε τα νέα σου λοιποοοον!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Renez είπε:

Καλημέρα Νατάσα μου,μακάρι να είσαι κοπέλα μου στο εύχομαι!! 

Βέβαια δεν είναι κάτι σίγουρο τα πονακια γτ μοιάζουν πολύ με της περιοδου<_< εγώ πάντως τα είχα κ στην εγκυμοσύνη κ μάλιστα μέχρι τον 5ο μήνα..

Περιμένουμε τα νέα σου λοιποοοον!!

Έκανα χοριακη σήμερα 0,10 αλλά τρεις μέρες. Νωρίτερα:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Natasa90 είπε:

Έκανα χοριακη σήμερα 0,10 αλλά τρεις μέρες. Νωρίτερα:cry:

είναι νωρίς όμως...Εκτός κι αν ήταν ωορρηξία.. οταν πονουσες, να αργησε δλδ η ωορρηξια.μετά την καθυστέρηση κάνε χοριακη.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...