Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

Καλησπέρα έχω αποκολληση... Κ ήρθα στο νοσοκομείο με αιμορραγια πόνο χαμηλά κ συσπάσεις.....η αιμορραγια έχει αρχίσει κ μειονετε κατά πολύ οι συσπάσεις κ ο πόνος σηνεχιζεται.... Πόσες ώρες είναι κρίσιμες για αποβολή???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Χρηστοδουλη said:

Καλησπέρα έχω αποκολληση... Κ ήρθα στο νοσοκομείο με αιμορραγια πόνο χαμηλά κ συσπάσεις.....η αιμορραγια έχει αρχίσει κ μειονετε κατά πολύ οι συσπάσεις κ ο πόνος σηνεχιζεται.... Πόσες ώρες είναι κρίσιμες για αποβολή???

Καλησπέρα, εύχομαι να σου πάνε όλα καλά. Τι εβδομάδα είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Κορίτσι ποίος σε φοβίζει έτσι και σου είπε για αποβολες; 

Εγώ είχα μια τεράστια αποκόλληση το πρώτο τρίμηνο στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ήταν 4 φορες πιο μεγάλη από το μωρό. Αίμα είχα μόνο τη πρώτη μέρα και μετά καφέ για αρκετό καιρό. Έκατσα 4 μέρες με όρο στο νοσοκομείο και μετά ξεκούραση στο σπίτι. Αν προσέχεις όλα καλά θα πάνε. Μην ανησυχείς, πολλές γυναίκες παθενουν αποκόλληση.

Σε είδε γιατρός;

 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χρηστοδουλη said:

Είμαι στη 16 εβδομαδα

Είμαι στην 16

Εγώ είχα μεγάλη αποκόλληση στη πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλά στην αρχή...με ξεκούραση σε δύο εβδομάδες είχε μειωθεί πολύ και σε λιγότερο από μήνα είχε απορροφηθεί τελείως και όλα οκ...είχα άλλο θέμα μετά σε αυτή μου την εγκυμοσύνη και δε πήγε καλά αλλά άσχετο θέμα. Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι συνήθως με ξεκούραση περνάει. Να δεις κ ο γιατρός σου τι θα σου πει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ είχα μια μικρή αποκολληση στην αρχή έκανα θεραπεία κ έφτιαξε μετά από μια εβδομάδα νοσηλεύτηκε πάλι με αιμορραγια.. Έκανα τις ενέσεις κ εκεί που πήγαιναν όλα καλά είχε αρχίσει να χανετε κ να οργανονετε... Ξαφνικά πάλι τα ίδια.... Το μωρό από τι μου είπαν είναι καλά... Τώρα γιατί έγινε είναι άγνωστο.. 

Just now, BettySt είπε:

Καλησπέρα! Κορίτσι ποίος σε φοβίζει έτσι και σου είπε για αποβολες; 

Εγώ είχα μια τεράστια αποκόλληση το πρώτο τρίμηνο στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ήταν 4 φορες πιο μεγάλη από το μωρό. Αίμα είχα μόνο τη πρώτη μέρα και μετά καφέ για αρκετό καιρό. Έκατσα 4 μέρες με όρο στο νοσοκομείο και μετά ξεκούραση στο σπίτι. Αν προσέχεις όλα καλά θα πάνε. Μην ανησυχείς, πολλές γυναίκες παθενουν αποκόλληση.

Σε είδε γιατρός;

 

Ναι είμαι στο νοσοκομείο από χθες στις 2 το βράδυ.... Η γιατρός μου το είπε επειδή έχω σησπασεις κ πόνους χαμηλά... μου είπε ότι ο οργανισμός προσπαθεί να το αποβαλη... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χρηστοδουλη είπε:

Εγώ είχα μια μικρή αποκολληση στην αρχή έκανα θεραπεία κ έφτιαξε μετά από μια εβδομάδα νοσηλεύτηκε πάλι με αιμορραγια.. Έκανα τις ενέσεις κ εκεί που πήγαιναν όλα καλά είχε αρχίσει να χανετε κ να οργανονετε... Ξαφνικά πάλι τα ίδια.... Το μωρό από τι μου είπαν είναι καλά... Τώρα γιατί έγινε είναι άγνωστο.. 

Μην ανησυχείς, μια γνωστή μου μπήκε 3-4 φορές στο νοσοκομείο με αιμοραγια και τώρα σε κανένα μήνα γεννάει. Μην κάνεις τίποτα, μόνο ξεκούραση. Ξέρω και αλλη κοπέλα εδώ από το φόρουμ που είχε αίμα σε όλη την εγκυμοσύνη και γέννησε. Υπομονή, όλα καλά θα είναι στο τέλος. Εσύ πιστεύεις ότι έχεις συσπάσεις η στο είπε ο γιατρός;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BettySt είπε:

Μην ανησυχείς, μια γνωστή μου μπήκε 3-4 φορές στο νοσοκομείο με αιμοραγια και τώρα σε κανένα μήνα γεννάει. Μην κάνεις τίποτα, μόνο ξεκούραση. Ξέρω και αλλη κοπέλα εδώ από το φόρουμ που είχε αίμα σε όλη την εγκυμοσύνη και γέννησε. Υπομονή, όλα καλά θα είναι στο τέλος. Εσύ πιστεύεις ότι έχεις συσπάσεις η στο είπε ο γιατρός;

Η γιατρός αλλά το βλέπω κ εγώ γίνετε πέτρα....αυτο που σκέφτομαι είναι ότι είναι κρίμα γιατί το μορο από τι μου είπε είναι μια χαρά το αμνιακό υγρό εντάξει θεση πλακούντα ένταξη καρδιακή λειτουργία μια χαρά... Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χρηστοδουλη είπε:

Εγώ είχα μια μικρή αποκολληση στην αρχή έκανα θεραπεία κ έφτιαξε μετά από μια εβδομάδα νοσηλεύτηκε πάλι με αιμορραγια.. Έκανα τις ενέσεις κ εκεί που πήγαιναν όλα καλά είχε αρχίσει να χανετε κ να οργανονετε... Ξαφνικά πάλι τα ίδια.... Το μωρό από τι μου είπαν είναι καλά... Τώρα γιατί έγινε είναι άγνωστο.. 

Ναι είμαι στο νοσοκομείο από χθες στις 2 το βράδυ.... Η γιατρός μου το είπε επειδή έχω σησπασεις κ πόνους χαμηλά... μου είπε ότι ο οργανισμός προσπαθεί να το αποβαλη... 

Έλεος αυτοί οι γιατροί. Ώρες ώρες δεν έχουν καθόλου τρόπο. Πώς τα λένε έτσι. Εσύ κάνεις ότι πρέπει και να έχεις πίστη.

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BettySt είπε:

Έλεος αυτοί οι γιατροί. Ώρες ώρες δεν έχουν καθόλου τρόπο. Πώς τα λένε έτσι. Εσύ κάνεις ότι πρέπει και να έχεις πίστη.

Αυτό κάνω προσπαθώ να είμαι ήρεμη κ να σκευτομαι θετικά.... Ευχαριστώ για το ενδιαφερον

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Χρηστοδουλη είπε:

Η γιατρός αλλά το βλέπω κ εγώ γίνετε πέτρα....αυτο που σκέφτομαι είναι ότι είναι κρίμα γιατί το μορο από τι μου είπε είναι μια χαρά το αμνιακό υγρό εντάξει θεση πλακούντα ένταξη καρδιακή λειτουργία μια χαρά... Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατι

Θα κάτσεις ξάπλα για όσο χρειαστεί και θα περάσει. Και οι συσπάσεις αντιμετωπιζουντε με όρο και πολύ ξεκούραση. Λυπάμαι που περνάς όλο αυτό και σε τρομοκρατουν έτσι με αυτά που σου λένε .

Για ότι χρειαστείς θα είμαι εδώ. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...