Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Ενδομητριτιδα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, zouzouni78 είπε:

Καλημέρα!! Μπορεί κάποια κοπέλα να μου πει αν είχε πρόβλημα ενδομητριτιδας ?αν είναι κάτι σοβαρό και πως το αντιμετώπισε?

Δεν εχω περασει αλλα απο οσο ξερω ειναι λοιμωξη στην μητρα απο μικροβιο. Οπως καθε φλεγμονη εξαρτατε ποσο εχει προχωρησει αν ειναι χρονια αν εχει επεκταθει. Αντιμετωπιζετε με αντιβιωση κ εξαρτατε παντα ποσο μεγαλη ειναι η λοιμωξη για το χρονο που θα κανει να υποχωρησει. Ο γιατρος τι σας εχει πει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Δεν εχω περασει αλλα απο οσο ξερω ειναι λοιμωξη στην μητρα απο μικροβιο. Οπως καθε φλεγμονη εξαρτατε ποσο εχει προχωρησει αν ειναι χρονια αν εχει επεκταθει. Αντιμετωπιζετε με αντιβιωση κ εξαρτατε παντα ποσο μεγαλη ειναι η λοιμωξη για το χρονο που θα κανει να υποχωρησει. Ο γιατρος τι σας εχει πει?

Περιμένω τη βιοψια τη θα δείξει σε λίγες μέρες.σε ευχαριστώ για την βοήθεια σου

Link to comment
Share on other sites

Just now, zouzouni78 είπε:

Περιμένω τη βιοψια τη θα δείξει σε λίγες μέρες.σε ευχαριστώ για την βοήθεια σου

Με πολλή αντιβιωση το προσπάθησα χρόνια και τωρα που έμεινα εγκυος εντελώς καθαρή δεν ήμουν ειχα και φλεγμονές και συμφησεις, επισης και οι πολύποδες προκαλούνται λόγω ενδομητριτιδας.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που τα κατάφερες κάντι. Σου εύχομαι τα καλύτερα και πάντα ευτυχισμένοι να είστε.θα μου πάρεις χρόνια η θεραπεία αν είναι χρονέο το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, zouzouni78 είπε:

Χαίρομαι που τα κατάφερες κάντι. Σου εύχομαι τα καλύτερα και πάντα ευτυχισμένοι να είστε.θα μου πάρεις χρόνια η θεραπεία αν είναι χρονέο το πρόβλημα?

Εξαρτάται σε τι βαθμό ειναι η Ενδομητριτιδα. Ποιος θα εξετάσει την βιοψία;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κάντι αν τελικά είναι χρόνιο το πρόβλημα μου μπορεί και να μην μπορέσω να κάνω παιδιά λόγου του προβλήματος.

Το κέντρο εξωσωματικης την έστειλε σε εργαστηριο

Link to comment
Share on other sites

Just now, zouzouni78 είπε:

Κάντι αν τελικά είναι χρόνιο το πρόβλημα μου μπορεί και να μην μπορέσω να κάνω παιδιά λόγου του προβλήματος.

Το κέντρο εξωσωματικης την έστειλε σε εργαστηριο

Εvταξει αυτο ειvαι σπαvιο συvηθως ολα λυvοvται μηv σκεφτεσε τηv πιο ακραια περιπτωση

Link to comment
Share on other sites

Just now, zouzouni78 είπε:

Κάντι αν τελικά είναι χρόνιο το πρόβλημα μου μπορεί και να μην μπορέσω να κάνω παιδιά λόγου του προβλήματος.

Το κέντρο εξωσωματικης την έστειλε σε εργαστηριο

Μα αυτο σου έγραψα για μενα ηταν μεγάλου βαθμού και  χρόνιο πρόβλημα. Παίζει μεγάλο ρόλο να εχεις δυνατά εμβρυα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, zouzouni78 είπε:

Κάντι σε ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες σου.με κάνεις να αισιόδοξο.θα έχω νεότερα σε λίγες μερες

Οταν θες να βλέπουμε τις δημοσιεύσεις σου πρεπει να κανεις παράθεση σε αυτόν που μιλάς. Για να μας έρχεται ειδοποίηση.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Οταν θες να βλέπουμε τις δημοσιεύσεις σου πρεπει να κανεις παράθεση σε αυτόν που μιλάς. Για να μας έρχεται ειδοποίηση.

Δεν το ήξερα αυτο.καλα έκανες και με ενημερώσες.πρωτη μέρα σήμερα μπηκα.ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...