Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

Πιθανοτητα εγκυμοσυνης??


Georgia29

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Θα μπω αμέσως στο θέμα μου! Με το σύντροφό μου προσπαθούμε πολύ καιρό για μωρό και δεν έχουμε αποτελέσματα 25ετων εγώ 32 εκείνος... Για ένα διάστημα είχα απογοητευτεί πάρα πολύ και με είχε ρίξει πολύ ψυχολογικά μετά μεσολάβησε κάτι που με έκανε να το βγάλω από το μυαλό μου και να ασχολουμε με άλλα πράγματα! Τώρα λοιπόν ξαφνικά 10 μέρες πριν την περίοδο έχω ροζ αιμα να σημειώσω πως πριν ένα μήνα πήγα στο γυναικολογο και βγήκαν όλα καθαρά! Και γενικά δεν μου έχει ξανά τύχει τόσο νωρίς! Υπάρχει περίπτωση να είναι αίμα εμφύτευσης? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Avmar είπε:

Γεια σου , ναι θα μπορουσε να ειναι!!! Μαλλον αυτο θα ειναιιιι περιμενω νεα σου 

Μακάρι!!! Δεν θέλω πάλι να ενθουσιάστω και μετά να φάω πάλι απογοήτευση προσπαθώ να μη το σκέφτομαι λέω μέσα μου ότι ίσως είναι καμιά ανωμαλία και τον γιατρό μου που ρώτησα δεν μου είπε κάτι συγκεκριμένο! Μου είπε απλά να μην ανησυχώ από την  άποψη ότι μπορεί να ειναι κάτι άλλο!εν τω μεταξύ σήμερα πάλι έχω μια σταγονίτσα στο σερβιέτακι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Avmar είπε:

Εύχομαι μέσα απο τη καρδια μου να ειναι αιμα εμφυτευσης! Και να εχουμε καλα αποτελεσματα. Ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις; 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκιά μου! Περιμένω σε 9 μέρες! 

Just now, Marialena123 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου!

Εννοειται πως θα μπορούσε να είναι,είχατε ελεύθερες επαφές τις γόνιμες ημέρες;

Επισης έχεις κάποιο άλλο σύμπτωμα;

Νομίζω είχαμε δεν είμαι και σίγουρη γιατί έπαψα να τις κοιτάζω! Δεν έχω άλλο σύμπτωμα πέρα από αυτό!:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia29 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκιά μου! Περιμένω σε 9 μέρες! 

Νομίζω είχαμε δεν είμαι και σίγουρη γιατί έπαψα να τις κοιτάζω! Δεν έχω άλλο σύμπτωμα πέρα από αυτό!:)

Πόσο καιρο προσπαθειτε;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Πόσο καιρο προσπαθειτε;;;

2 χρόνια κάνουμε ελεύθερα χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια δηλαδή να κοιτάμε γονιμες και λόγο απόστασης για κάποιο διάστημα δεν είχαμε συχνά επαφές! Και συστηματικά από τον Δεκέμβριο του 19! Ο γιατρός μου μου έδωσε κάποιες συμβουλές και μου είπε πως αν σε 6 μήνες δεν έχω μείνει θα μου γραψει να κάνω κι εγώ κι ο σύντροφος μου κάποιες εξετάσεις! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia29 είπε:

2 χρόνια κάνουμε ελεύθερα χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια δηλαδή να κοιτάμε γονιμες και λόγο απόστασης για κάποιο διάστημα δεν είχαμε συχνά επαφές! Και συστηματικά από τον Δεκέμβριο του 19! Ο γιατρός μου μου έδωσε κάποιες συμβουλές και μου είπε πως αν σε 6 μήνες δεν έχω μείνει θα μου γραψει να κάνω κι εγώ κι ο σύντροφος μου κάποιες εξετάσεις! 

Εύχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Georgia29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Θα μπω αμέσως στο θέμα μου! Με το σύντροφό μου προσπαθούμε πολύ καιρό για μωρό και δεν έχουμε αποτελέσματα 25ετων εγώ 32 εκείνος... Για ένα διάστημα είχα απογοητευτεί πάρα πολύ και με είχε ρίξει πολύ ψυχολογικά μετά μεσολάβησε κάτι που με έκανε να το βγάλω από το μυαλό μου και να ασχολουμε με άλλα πράγματα! Τώρα λοιπόν ξαφνικά 10 μέρες πριν την περίοδο έχω ροζ αιμα να σημειώσω πως πριν ένα μήνα πήγα στο γυναικολογο και βγήκαν όλα καθαρά! Και γενικά δεν μου έχει ξανά τύχει τόσο νωρίς! Υπάρχει περίπτωση να είναι αίμα εμφύτευσης? 

Γεια σου Γεωργία μου!!!σου ευχομαι πολυ σύντομα να εισαι αν δεν είσαι ήδη!!!:-D

Φυσικά και θα μπορούσε να είναι εμφύτευσης....και γιατί όχι δηλαδή??σε ποια μέρα του κύκλου είσαι κοριτσι μου???

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, *Vasoula είπε:

Γεια σου Γεωργία μου!!!σου ευχομαι πολυ σύντομα να εισαι αν δεν είσαι ήδη!!!:-D

Φυσικά και θα μπορούσε να είναι εμφύτευσης....και γιατί όχι δηλαδή??σε ποια μέρα του κύκλου είσαι κοριτσι μου???

Σε ευχαριστώ πολύ πολυ! Ο κύκλος μου διαρκεί 25 με 28 μέρες και την πρώτη φορά που είδα ροζ αιμα ήμουν στη 17 και τώρα είμαι 19 και Εχω ακόμη σταλιτσες ίσα ίσα που λερώνεται το σερβιέτακι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...