Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

Αιμαγγειωμα


Gioukara

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

Είμαι κ εγώ μαμά ενός βιαστικου νέου με αιμαγγειωματακια στον αριθμό 3 .Τα 2 Είναι σε σημεία όπου δεν φαίνονται κ το άλλο στο τριχωτό της κεφαλής.

Υ.γ.ειχα κ εδώ η ίδια στον καρπό του χεριου μου κ δεν φαίνεται τίποτα.

Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις στις κοπέλες οι οποίες ακολούθησαν τη θεραπευτική μέθοδο της προπρανολόλης.

1)Σε τι Γιατρό απευθυνθηκατε κ ανέλαβε τη θεραπεία.

2) Σε ποιο νοσοκομείο-κλινικη και τη διαδικασία. 

3)Προσέξατε κάποιες παρενέργειες; Στον καρδιακό παλμό,αναπνοή, σίτιση; 

4) Για πόσο χρονικό διάστημα ακολουθήσατε την θεραπεία κ κάθε πότε χρειαζόταν να το δει ο γιατρός.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Υ.γ.δεν είναι αισθητικό το θέμα ,απλά "φοβομαστε" αν κ τα προσέχουμε πολύ μην αιμοραγγησουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...