Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Προσπαθούμε να κάνουμε παιδάκι με τον σύζυγό μου εδώ και 3 μήνες. Τον προηγούμενο μήνα ειχα 10 μέρες καθυστέρηση αλλα αποτι συζήτησα και με αλλες κυρίες οι περισσότερες έτσι ήταν ίσως λόγω καιρού.. Αυτόν τον μήνα έχω 1 εβδομάδα καθυστέρηση. Έκανα τεστ στις 4 μέρες αλλα ήταν αρνητικό. Παρόλα αυτά νιώθω πως κάτι ίσως δεν πάει καλά (έχω πριξιμο περίεργα πονακια) λετε να ήταν λάθος το τεστ και να περιμένω λίγες μέρες ακόμα και να κάνω χοριακη? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kassiani. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Προσπαθούμε να κάνουμε παιδάκι με τον σύζυγό μου εδώ και 3 μήνες. Τον προηγούμενο μήνα ειχα 10 μέρες καθυστέρηση αλλα αποτι συζήτησα και με αλλες κυρίες οι περισσότερες έτσι ήταν ίσως λόγω καιρού.. Αυτόν τον μήνα έχω 1 εβδομάδα καθυστέρηση. Έκανα τεστ στις 4 μέρες αλλα ήταν αρνητικό. Παρόλα αυτά νιώθω πως κάτι ίσως δεν πάει καλά (έχω πριξιμο περίεργα πονακια) λετε να ήταν λάθος το τεστ και να περιμένω λίγες μέρες ακόμα και να κάνω χοριακη? 

Καλησπέρα!! Αν δεν έχεις αδιαθετησει μέχρι την αναμενόμενη 1η μερα περιόδου πήγαινε για χοριακη ή ξανακανε τεστ! Καλά αποτελέσματα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kassiani. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Προσπαθούμε να κάνουμε παιδάκι με τον σύζυγό μου εδώ και 3 μήνες. Τον προηγούμενο μήνα ειχα 10 μέρες καθυστέρηση αλλα αποτι συζήτησα και με αλλες κυρίες οι περισσότερες έτσι ήταν ίσως λόγω καιρού.. Αυτόν τον μήνα έχω 1 εβδομάδα καθυστέρηση. Έκανα τεστ στις 4 μέρες αλλα ήταν αρνητικό. Παρόλα αυτά νιώθω πως κάτι ίσως δεν πάει καλά (έχω πριξιμο περίεργα πονακια) λετε να ήταν λάθος το τεστ και να περιμένω λίγες μέρες ακόμα και να κάνω χοριακη? 

Καλησπέρα κορίτσι! Θα σου προτεινα κ εγώ να ξανακανεις ενα τεστ αφου εχει περάσει μια εβδομάδα απο τη μερα που περιμενες περίοδο. Ή κ χοριακη. Απλα το τεστ ειναι πιο αμεσο κ με μεγαλη καθυστερηση πιστευω ειναι αξιόπιστο. Να ξερεις πως το σώμα μας τρελαίνεται λιγάκι οταν αρχίζουμε τις ελευθερες επαφές! Συμβαινει λιγο πολυ σε όλες μας! Νιωθουμε πραγματα που δεν νιώθαμε ή ισως απλα δεν τα παρατηρήσουμε πρίν! Ευχομαι το δευτερο τεστ σου να ειναι θετικο αλλα κι αν οχι, προχωράς για την επόμενη φορά!! Κ θα τα καταφερετε σύντομα!

  • Μου αρέσει 1

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Kassiani. είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου. Θα παρω ενα τεστ να το κάνω αύριο. Έφτασα στις 10 μέρες. Ελπίζω να έχουμε τα ευχάριστα @Marialena86 @Polly1

Τι έγινε κορίτσι μου; Τι νεα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Just now, Kassiani. είπε:

@Polly1 τίποτα κορίτσι μου. Χθες μου ήρθε κανονικά μετά απο τόσες μέρες. 

Με τον γυναικολογο σου μιλησεσ? 

Αν ειναι τοσο αστατοσ ο κυκλοσ σου να σε βοξθησει να ρυθμισετε τηβ ωορρηξια σου ..για να εχετε γρηγορα ευχαριστα...

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Kassiani. είπε:

@Polly1 τίποτα κορίτσι μου. Χθες μου ήρθε κανονικά μετά απο τόσες μέρες. 

Καλημέρα!! Αν δε συμβαίνει πρώτη φορά αυτή η καθυστέρηση, να δείτε με γιατρό πώς να ρυθμίσετε τον κύκλο! Επίσης να πάρεις τεστακια ωορρηξίας, για να ξέρεις τις γόνιμες ακομη και σε άστατο κυκλο

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...