Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

1χρονος χωρις εσενα...


Recommended Posts

σημερα εκλεισε ενας χρονος χωρις εσενα...ησουν το αγαπημενο μου ονειρο γλυκο μου κοριτσακι που ομως η μοιρα ηθελε να γεννηθεις τοσο προωρο κ να αντεξεις μονο 15μερουλες...ειπα μονο?μα ηταν ενα αθλος μικρο μου γιγαντακι,τοσο μπορεσες να παλεψεις,τοσο επρεπει να μεινεις κ τοσο εμεινες...κ ομως αυτες οι μερες μου εδωσαν τετοιο μαθημα ζωης οσο τιποτα μεχρι τοτε...πλεον εμαθα να ζω με νοημα κ ουσια,εμαθα να αγαπω,εμαθα να υπαρχω...δεν θα σου γραψω τιποτα αλλο,τα χουμε πει,τα ξερεις,το μονο που πρεπει παντα να θυμασαι ειναι οτι σάγαπησαμε απο την πρωτη στιγμη κ θα σε αγαπαμε για παντα...

το κεφαλαιο αυτο κλεινει εδω...τωρα εκει ψηλα με τον θεουλη που εισαι ζητα του να στειλει ενα αδερφακι σου για την μανουλα κ κοιτα να μας προσεχεις,εσυ υπαρχεις παντα με στα ονειρα μας....


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχομαι οσες το διαβασατε να ειδατε κ μια νοτα αισιοδοξιας....καμμια φορα τα ονειρα χανονται ξαφνικα...ομως η δυναμη κ ελπιδα που σου προσφερει η ιδια η απωλεια ειναι ενα μεγαλειο ψυχης.....κ τελικα αλλαζεις,θαυμαζεις περισσοτερο την ιδια την ζωη κ αρχιζεις να υπαρχεις με ενα καλυτερο τροπο...οπως κ να το κανουμε,οπως κ να το δουμε το αυριο δεν μπορει θα ειναι καλυτερο...:):):)


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

σημερα εκλεισε ενας χρονος χωρις εσενα...ησουν το αγαπημενο μου ονειρο γλυκο μου κοριτσακι που ομως η μοιρα ηθελε να γεννηθεις τοσο προωρο κ να αντεξεις μονο 15μερουλες...ειπα μονο?μα ηταν ενα αθλος μικρο μου γιγαντακι,τοσο μπορεσες να παλεψεις,τοσο επρεπει να μεινεις κ τοσο εμεινες...κ ομως αυτες οι μερες μου εδωσαν τετοιο μαθημα ζωης οσο τιποτα μεχρι τοτε...πλεον εμαθα να ζω με νοημα κ ουσια,εμαθα να αγαπω,εμαθα να υπαρχω...δεν θα σου γραψω τιποτα αλλο,τα χουμε πει,τα ξερεις,το μονο που πρεπει παντα να θυμασαι ειναι οτι σάγαπησαμε απο την πρωτη στιγμη κ θα σε αγαπαμε για παντα...

το κεφαλαιο αυτο κλεινει εδω...τωρα εκει ψηλα με τον θεουλη που εισαι ζητα του να στειλει ενα αδερφακι σου για την μανουλα κ κοιτα να μας προσεχεις,εσυ υπαρχεις παντα με στα ονειρα μας....

κοριτσαρα μου γλυκια.......ποσο πολυ πονεσες,ποσα υπεφερες...κι ομως χαμογελας με αισιοδοξια και δινεις σε ολες μας δυναμη σε οσα περναμε και μας περνει απο κατω!!!!!!!!

ευχομαι οι μερες που η αγκαλιτσα σου ειναι αδεια....να ειναι ελαχιστες και συντομα το μικρο σου αγγελακι...που τοσο πολυ ταλαιπωρήθηκε σε αυτες της λιγες μερες που ηταν μαζι μας,να σου στειλει το αδερφακι της.....και να ειναι γερο και τελειομηνο!!!!!!!!!!

δακρυσα......οχι μονο για τον πονο που περασες εσυ και την ταλαιπωρια του μικρου σου αγγελου.......αλλα γιατι ξερω τι παιδι εισαι (απο πρωτο χερι)

Σε φιλω και ειμαι σιγουρη οτι τα δυσκολα τελειωσαν...απο δω και περα ΜΟΝΟ χαρες θα εχεις αννουλα μου!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω κοπελα μου...μπραβο για τη σταση ζωης σου και την αισιοδοξια σου.

Δεν εχω λογια..δεν μπορω να σε νιωσω 100% αλλα φανταζομαι τι περασες.

Για ενα ειμαι σιγουρη...Ο Θεος ειναι μεγαλος και κατι σου χρωσταει ;)

Θα αποζημιωθεις και συντομα μαλιστα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ κ να ξερατε ποσο σας ευχαριστω ολες,ποσο καλο μου κανουν τα μηνυματακια σας....μακαρι να μην πρεπει να νιωθουμε την αγαπη για την ζωη μεσα απο τα δυσκολα,αλλα τουλαχιστον κ τοτε ειναι ενα καλο βημα...

Δωρακι μου,φιλεναδα μου εσυ για μενα εισαι η πραγματικη πηγη αισιοδοξιας...σε θαυμαζω για το υπεροχο χαμογελο σου,σε θαυμαζω για τον μικρο σου θησαυρο,τον οποιο περιμενω να ρθει σπιτι μου κ να φερει γουρι με τα γελακια του!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου πόσο πολύ με συγκινησες....

Μέσα από αυτό το μήνυμα αναδειχθηκε το μεγαλείο της ψυχής σου...

Είσαι πολύ δυνατός και αισιόδοξος άνθρωπος, αλλά πάνω απ'όλα καλή ψυχή.

Και ο Θεός τις καλές ψυχές δεν τις ξεχνάει!

Τις ανταμείβει και τις δίνει χαρές...Κι εσύ πραγματικά το αξίζεις!!

Σου εύχομαι και από εδώ αυτά τα δάκρυα λύπης να ήταν τα τελευταία και από 'δω και μπρός μόνο δάκρυα χαράς με ένα μπεμπάκι στην αγκαλιά σου κοριτσάκι μου!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου πόσο πολύ με συγκινησες....

Μέσα από αυτό το μήνυμα αναδειχθηκε το μεγαλείο της ψυχής σου...

Είσαι πολύ δυνατός και αισιόδοξος άνθρωπος, αλλά πάνω απ'όλα καλή ψυχή.

Και ο Θεός τις καλές ψυχές δεν τις ξεχνάει!

Τις ανταμείβει και τις δίνει χαρές...Κι εσύ πραγματικά το αξίζεις!!

Σου εύχομαι και από εδώ αυτά τα δάκρυα λύπης να ήταν τα τελευταία και από 'δω και μπρός μόνο δάκρυα χαράς με ένα μπεμπάκι στην αγκαλιά σου κοριτσάκι μου!!

τελικα αλλο ενα καλο που μου εφερε το κοριτσακι μου ειστε ολες εσεις!!!!!!!!!δεν μπορει με τοσες καλες ευχες ειμαι 100% σιγουρη πως το μπεμπακι μου ειναι κοντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκια μου Αννα δεν σε γνωριζω..τωρα διαβασα το μυνημα σου..

Ευχομαι ο θεουλης να σου στειλει γρηγορα ενα αδερφακι για το Αγγελακι σου και να εισαι σιγουρη οτι αυτο θα σας προσεχει απο εκει πανω...

Φιλια πολλα..


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννα λύπαμαι πάρα πολυ για την απώλειά σου! Ετυχε να περάσω από ενταντική νεογνών και να δώ πρόωρα μωράκια... Μακαρι καλη μου να τα ειχε καταφέρει.

Σου ευχομαι πολυ γρήγορα να αποκτήσεις ενα αλλο μωράκι, το "αδερφάκι" της κορούλας σου και να σας δώσει χαρά! Και ειμαι σίγουρη ότι η "ψυχούλα" σου από εκει πάνω θα σας προσέχει όλους...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δωρακι μου,φιλεναδα μου εσυ για μενα εισαι η πραγματικη πηγη αισιοδοξιας...σε θαυμαζω για το υπεροχο χαμογελο σου,σε θαυμαζω για τον μικρο σου θησαυρο,τον οποιο περιμενω να ρθει σπιτι μου κ να φερει γουρι με τα γελακια του!!!!

θα ερθουμε καλη μου.......

και θα σου φερουμε κι αυτο που σου υποσχεθηκα:D:D:D!!!!!

σε φιλω!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Γλυκια μου Αννα δεν σε γνωριζω..τωρα διαβασα το μυνημα σου..

Ευχομαι ο θεουλης να σου στειλει γρηγορα ενα αδερφακι για το Αγγελακι σου και να εισαι σιγουρη οτι αυτο θα σας προσεχει απο εκει πανω...

Φιλια πολλα..

σε ευχαριστωωωωωωωωωω!!!!

Αννα λύπαμαι πάρα πολυ για την απώλειά σου! Ετυχε να περάσω από ενταντική νεογνών και να δώ πρόωρα μωράκια... Μακαρι καλη μου να τα ειχε καταφέρει.

Σου ευχομαι πολυ γρήγορα να αποκτήσεις ενα αλλο μωράκι, το "αδερφάκι" της κορούλας σου και να σας δώσει χαρά! Και ειμαι σίγουρη ότι η "ψυχούλα" σου από εκει πάνω θα σας προσέχει όλους...

ετσι ειναι δυσκολα τα προωρακια,ειδικα η δικη μολις 23εβδομαδων ηταν απο την αρχη δεδομενο οτι δεν θα αντεχε,κ αν αντεχε με ποσα προβληματα θα ηταν.....σε ευχαριστωωωωωω για τις ευχες!!!

θα ερθουμε καλη μου.......

και θα σου φερουμε κι αυτο που σου υποσχεθηκα:D:D:D!!!!!

σε φιλω!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D τελειαααααααααααα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααα!!!!περασε κ αυτη η μερα!!!!!!!!!!τελικα δεν ηταν δυσκολη(κ μαλιστα τα μηνυματα σας με βοησαν για αυτο),αλλα θα την ελεγα ιδιαιτερη....εκλεισε ενας κυκλος,ευχομαι τα καλυτερα να ρθουν συντομα,πλεον ειμαι ετοιμη για αυτα κ σωματικα αλλα κυριως ψυχολογικα!!!!!!!!

και παλι σας ευχαριστω για ολα,καλη συνεχεια να εχουμε που ξερετε ισως σε λιγο(ή κ σε περισσοτερο χρονο,δεν με νοιαζει καθολου φτανει να πανε ολα καλα) να εχω να σας πω ευχαριστα θεματακια!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλημερουδιαααααααα!!!!περασε κ αυτη η μερα!!!!!!!!!!τελικα δεν ηταν δυσκολη(κ μαλιστα τα μηνυματα σας με βοησαν για αυτο),αλλα θα την ελεγα ιδιαιτερη....εκλεισε ενας κυκλος,ευχομαι τα καλυτερα να ρθουν συντομα,πλεον ειμαι ετοιμη για αυτα κ σωματικα αλλα κυριως ψυχολογικα!!!!!!!!

και παλι σας ευχαριστω για ολα,καλη συνεχεια να εχουμε που ξερετε ισως σε λιγο(ή κ σε περισσοτερο χρονο,δεν με νοιαζει καθολου φτανει να πανε ολα καλα) να εχω να σας πω ευχαριστα θεματακια!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

χαιρομαι που παρολα αυτα...εισαι τοσο δυνατο παιδι!!!!!!

ευχομαι του χρονου,τετοια μερα να ειστε ευτυχισμένοι με το μωρακι σας αγκαλια και ολα τα αλλα να μεινουν πισω σαν μια αναμνηση.;););)

φιλια πολλα.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...